• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
tak je tam písané,že uchovávať po otvorení v chlade.Komoru nemám,tak som ho dala do chladničky
13. feb 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ho skúsim dať do komory, je tam tma a celkom chladno
13. feb 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, nevieš ako parkuje na Kramároch pri nemocnici? tak či tam dosť miesta
13. feb 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: srandista
13. feb 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy a na koľku ideš na Kramáre?Ja som minule čakala 40 minút,aby som mohla zaparkovať.Stála som v kolóne na ceste.Ale vo štvrtok som prišla o siedmej a zaparkovala som pred detskou bez problémov
13. feb 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte neviem kedy, chystám sa k očnej s Miškou, ale ku koncu týždňa nie hneď ráno.
13. feb 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tam bola raz v živote busom ešte ako stredoškoáčka, vôbec netuším ako, kam, kedy
13. feb 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://blog.vana.sk/2008/02/nemocnica-kramare.html
aby si mala prehľad,ako to tam chodí :wink:
13. feb 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha, to je riadny blázninec
13. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem na Kramáre vo štvrtok na 9...žeby sme sa tam stretli :confused: :slight_smile:
13. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi poviem mužovi, nech nájde niečo poblíž, kde ma len vyloží, čakať v kolóne by sa mi nechcelo
13. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja musím zistiť, aký má muž program, všetko podľa toho, resp. vtedy, keď ide on do Blavy, škoda. :frowning2:
13. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aebo teoreticky vlakom a potom busom, ale zas to by bolo moc zložité
13. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky, tak hlasim, dalsia prebdena noc.. Sarinka stale teplotkuje, ja som taka nevyspata.. a navyse, aj mne zacala nadcha, boli ma cele telo, len soplim a soplim.. asi som vcera na poliklinike schytala dakeho virusa.. a skriabe ma v hrdle.. nechutneee.. tak to je fakt krasny valentin.. kokso.. a zub ziaden zatial nevysiel, ani sa zatial nevysypala..
13. feb 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao, snáď jej to prejde, aj tebe čoskoro. veľa trpezlivosti ti prajem
13. feb 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulenky, nateraz sa lúčim, idem prebaliť drobátko, a niečo zbuchnúť na obed.
zatiaľ papa
13. feb 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte...

ja som hotová :rolling_eyes: tá ďúra po tom zube sa mi zapálila, tak ma to bolí ... včera večer mi to aj pripuchlo...vydržať sa to dá(ked zjem dáku tabletku) :sweat_smile: snád do pondelka vydržím a ráno hned k zubine pôjdem, ak nie, tak pohotovosť v TN to istí :rolling_eyes:

ani nemám chuť dočítavať, vždy ked môžem, tak spím(vlastne vtedy, ked aj erik spí)..a ked mám chvílku čas, tak sa mi nič nechce...

a u erika hlásim 5 zub(ľavá 2 je vonku) :sunglasses: predvčerom na preveze nôžka vyzerala zase o kúsok lepšie :dizzy_face:

tak ked budem mať chuť, tak sa zase ohlásim..papa :slight_smile:
13. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mamulky

innes fíha, tak to ti nezávidím :frowning2: . Bolest zubů to je sviňa :confounded: . Snad se ti to trošku uklidní a nebudeš muset na pohotovost

mě pro změnu trápí bolesti v jiné části těla....už pátý den a mrcha furt né a né skončit :angry: . Teda takhle jsem si ten návrat po 7 měsících nepředstavovala :sweat_smile:

berušky nemáte nějaký tip co na opruzelou prdýlku? Malá má od té doby co měla průjem podrážděnou prdelku a zatím to ne a ne polevit :unamused: . Normálně jsme používali sebamed extra jemný (před tím bepanthen) a když se jí to zhoršilo, tak jsem začala zkoušet ten sudocrem, ale žádný pokrok nevidím :frowning2: . Včera jsem jí dala do koupele trošku heřmánkového odvaru a snažím se větrat jí pozadí při každé příležitosti, ale možná víte o něčem lepším?!
13. feb 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.Inn to čo máte za zubáča doma. :grinning: No mi len dva.Joj mne malá stále nesedí mám z toho depku. :frowning2: :frowning2: Kedy vám začali detičky samé bez opory sedieť?
13. feb 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piri...erikovi na zaparenú riťulku pomohla nivea na zapareniny(mala som len vzorku, ale hned po jednom použití mu to zmizlo) a teraz stále mažeme len niveou proti zapareninám..a sme spokojní :slight_smile: treba skúsiť, čo zaberie..ani nám ten sudocrem moc nepomohol :unamused: a s tou MS, prvú som mala 6 dní a teraz druhú až 7..práve včera skončila..a tiež bežne mávam 5dní...

vinka...a to nie sme prvý, čo máme 5 zubov :grinning: viem o traky, že maťko tiež už má 5 zubákov :slight_smile: a nesedí ti, ked ju posadíš, tak sa prekoprcne ?? mne tak erik začal sedieť možno mesiac dozadu, čo bol strabilný v sedení, ale ked som ho ja posadila..a teraz je už asi 10 dní, čo sa aj sám z lahu posadí :sunglasses:
13. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riško sa mi vyhadzal,neviem či z mucosolvanu,alebo z jedla
13. feb 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninuš a čo ste zavádzali nové jedlo?
13. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie nesedí ked ju posadím.Sa prekoprcne. :frowning2: Som na nervy z toho. :frowning2:
13. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka,ja som bola s malou na rehabilitácii a ešte teda nesedí,ale keď jej doktorka odrátala tie dva mesiace,tak povedala,že je výborná a aj popredu.Tak neboj,malá ma času. :wink: :slight_smile:
13. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som kukla do albumu ,že tam máš krásne tortičky tortičky :slight_smile:
13. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nie,jedol to aj včera a nič,ale dnes som mu dala mucosolvan a vyhadzal sa,
13. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poruchy imunitného systému, kože a podkožného tkaniva:
Vyrážka, žihľavka, angioedém, anafylaktické reakcie (vrátane anafylaktického šoku) a iné alergické
reakcie

to som našla medzi nežiaducími účinkami,tak to bude z toho.Už mu ho nedávaj a uvidíš,či sa vysype viac alebo to začne ustupovať.
Stodal si mu nedávala? Ten je homeopatický
13. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani vieš ked naposledy ma dr.vystrašila.Lebo malú ked posadím,že ju opriem tak mi klesne do predu.A mi povedala,že toto nemá robiť. :frowning2: A ona mi stále tak klesá do predu. :frowning2: Vôbec nieje stabilná. :frowning2:
13. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo aj hedelix a sinupret- sú bylinkové
13. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka a prečo ťa neposlala na neurologické vyšetrenie? Ona by vedela najlepšie povedať,či treba s malou niečo robiť alebo či má ešte čas.
13. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok