• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Brin...ahoj....
A ak nepovolí, tak odfiknú :grinning:
15. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. feb 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to celkom pekne tak...len ma to minus, ze chudatenka deturence...kym sa zahoji...malinkate fuuuuuu
15. feb 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki bambule,

zdravime po vikende a dodatocne gratulujeme vsetkym oslavencom :slight_smile:

u nas nic nove, furt cuvame, a blaboceme take ze diš a džiš a este giii, no a stare zname bababa, sem tam si spomenie aj na mamama :slight_smile: a usoesne sme zabudli kyvat papa a namietso toho si pytame daj, daj
najprv sme si s mm mysleli ze nam zase kyva lebo sme mali prestavku, aj ked teraz uz tak pekne zohyba rucku v zapasti cize je to trosku ine ale vcera sme jej pustili taku zvonkohru co jej hrala ked boal uplne malinka a zacala s tou ruckou ukazovat tak nam doslo ze si tu hracku pyta :slight_smile: :slight_smile:

no a zuby furt ziadne, aj ked obrysy stvorcove uz vidno cez dasienka a ma ich opuchnute
15. feb 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasime 6 zub 4 vrchne, 2 spodne....aj banan uz papa sam....si ho odkusne :grinning: ....a je to take smiesne ked mu tie vrchne 4 tak vidno a spodok len tak, ze lupou treba hladat :grinning:
15. feb 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk z prace .. na chvilku som sem dobehla, matka mi varuju :slight_smile:

idem od zubarky, dalsi koren vonku, od injekcie si necitim jazyk a polku tvare.
a pytala som sa na tie prve preventivky po roku - vraj je to zbytocne, ona si mysli, ze treba ist vtedy, ked uz su vsetky mliecnaky vylezene. vie, ze to vraveli v telke, ale ze naco, ked nie je problem. objednala som aj draheho, tiez par rokov nebol.

a zabudla som pochvalit - traky videjka - matko je supeeeeeerrrrrrr lezun.
:slight_smile:
a samy - elus je tak nadherna a krasna rehotalka, cmuk jej.
:dizzy_face:
15. feb 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak daj mu jablko...uvidis tu brazdu.... :grinning:
15. feb 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a spravodajstvo o matyskovi: uz sa raz zo sedu vcera vytiahol na nozky za pomoci stolicky
pocet zubov 0
dnes mi prvy krat cestoval z jeho prisunutej postielky doprostred manzelskej, tak uz aj ja sobim mantinely vsade.
gulanim uz zase prechaza pol obyvky.
zo sedu preklada nozku dozadu - dopredu a veeelmi daleko sa vie natiahnut, trosku sa to podoba na pokus o lezenie.
a este - dnes objavil na piane funkcie na pustanie bubnov a pesnicek a hlasu, tak mi po dome vrestali rolnicky niekolko krat za sebou. :grinning:
15. feb 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej ale vas tu zrazu je :slight_smile:

aj chvalim zatka, som az teraz spatne dokukavala videjka

a tami je hore tak som dokonovala :slight_smile:
15. feb 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lula...si tam mohla loptu napchat...balon...ze brusko miesto :wink:
15. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim :wink: majka no hovorila som matkovi , ked sa chces zenit musis dobre papat,musis byt sikovny a hlavne nech uz mas zubky vonku, tak ma pocuva chalan jeden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale sa mu necudujem ved mame šumnu nevestu :dizzy_face: ....pred chvilkou sa postavil a tak spadol na pusu....ze som myslela , ze tiez pocet zubov 0.....nastastie po kontrole su vsetky na svojom mieste, a matko zaspinkal......kym sa nauci chodit bude vyzerat jak vojak po boji.... :sweat_smile:
15. feb 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocet zubov:1
najkrajsi valent.darcek: mama-aj ked asi nevie, co povedal
pocet deti:2...snad konecny
pohyb: brucho otocky ...lozenie v lezatej polohe..obcas na 4...nejak sa nam nedari zosuladovat 4+pohyb vpred...vzdy to minie ciel :grinning:

pocet urazov: jeden...david mu pred chvilou jednu struhol s hrkalkou...jak bol rozblazneny...modrina vedla ust

prikrm: dnes zjedol pol "prvej lyzicky" prvy krat trapenia za mesiac :dizzy_face: :dizzy_face: konecne....hura!! a potom ma oplul, ze asi uz stacilo...
15. feb 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej..trak super matko :dizzy_face: ...nas david takto lozil...a nikdy sa nenaucil "normalne" a potom aj skoro chodil....Takze...pripravit chrbatik mila trak a uz aj idete

druhe nase je "nastastie" lenivejsie :grinning: ale ukecanejsie
15. feb 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a rata sa aj meme ? vcera mi povehal (na valentina) MEME - uz nie som Heme, uz sa to blizi realu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to je naozaj vyraz pre mna. :wink:
15. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj brin ....tak super zhrnutie :grinning:
15. feb 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci neodfiknú :grinning: .Nám tu uzdičku prerezali a mal aj štichy.Po operacii ho to trošku štipkalo,keď cikal,ale bolo to nad moje očakávania dobré.Vtedy mal Patrik 1,5 roka.Ale stým zrastaním máš pravdu,ten maz treba dávať s olejčekom na vatovej tyčinke(alebo kto jak chce,len nech je to jemné)dole

Lucim-tak to som rada,že nie sme poseldní so zubami - nie že zajtra napíšeš že Matejko je zubatý :grinning: :grinning: :grinning:
A Matko sa cvičí na ďalšie Vianoce :wink:

traky- vy to máte naozaj ako preteky s tými zúbkami....sa teším na apríííl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

majkas- tak aj vám o chvíĺku vylezú a potom to už pôjde ako hríby :slight_smile: Ale je to krásne také blabotanie detské,že ? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

inn-už si oznámila mangelovi za KE ?Ja ešte nie :zipper_mouth: :grinning:
15. feb 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim -kto varuje Matka?
trak :wink:
15. feb 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim rata ...to je jedno hlavne ze rozumieme ze je to pre teba :grinning:....dal ti peknu valentinku :dizzy_face:
15. feb 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin - modrinka je prvy uraz? :slight_smile: ze zravime andrejka kecalka :slight_smile:
15. feb 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin:
supiš info :slight_smile: len na váhu si zabudla :grinning: Sranda,že ste začali prikrmovať...ako je vidieť ešte ten rozdiel medzi našími dietkami,že ?
15. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u maleho ano...aj on Vas pozdravuje.. zurivo kuse
15. feb 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moju? :grinning:
ani no aj ja sa tesim...este tak nbude ze ja budem v kocari a matko ma bude tlacit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....dako sa rozbehol......ze uz by som prijala, keby trosku spomalil....
ahoj aniiiiiii, no uvidime, aspon ma matko nekuse. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
brin, matko je u kamosky sefky - zobrala si ho domov a vraj prave spinka. :slight_smile:
trak diiik :dizzy_face:
15. feb 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mm volal,že Patrik ma 38,8 teploty....takže idem variť čajík a pozrieť čo je vo veci.Išiel pre neho do škôlky. Tak ahojte :pensive:
15. feb 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani, tak nech to nie je nic vazne....paaaa
15. feb 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja hladam niekoho na varovku na 2tyzdne okt-november..cistotnu, nie sexi.... :grinning: :grinning: co lubi morcata
15. feb 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudatenko :frowning2:
15. feb 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani...aj my sme bezzubéééé :slight_smile: :slight_smile:
15. feb 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok