Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
15. feb 2010

Brin...ahoj....
A ak nepovolí, tak odfiknú 😀

lucia32
15. feb 2010
brinzulka
15. feb 2010

sak to celkom pekne tak...len ma to minus, ze chudatenka deturence...kym sa zahoji...malinkate fuuuuuu

majkas
15. feb 2010

ahojki bambule,

zdravime po vikende a dodatocne gratulujeme vsetkym oslavencom 🙂

u nas nic nove, furt cuvame, a blaboceme take ze diš a džiš a este giii, no a stare zname bababa, sem tam si spomenie aj na mamama 🙂 a usoesne sme zabudli kyvat papa a namietso toho si pytame daj, daj
najprv sme si s mm mysleli ze nam zase kyva lebo sme mali prestavku, aj ked teraz uz tak pekne zohyba rucku v zapasti cize je to trosku ine ale vcera sme jej pustili taku zvonkohru co jej hrala ked boal uplne malinka a zacala s tou ruckou ukazovat tak nam doslo ze si tu hracku pyta 🙂 🙂

no a zuby furt ziadne, aj ked obrysy stvorcove uz vidno cez dasienka a ma ich opuchnute

traktor
15. feb 2010

hlasime 6 zub 4 vrchne, 2 spodne....aj banan uz papa sam....si ho odkusne 😀 ....a je to take smiesne ked mu tie vrchne 4 tak vidno a spodok len tak, ze lupou treba hladat 😀

lucim
15. feb 2010

kukuk z prace .. na chvilku som sem dobehla, matka mi varuju 🙂

idem od zubarky, dalsi koren vonku, od injekcie si necitim jazyk a polku tvare.
a pytala som sa na tie prve preventivky po roku - vraj je to zbytocne, ona si mysli, ze treba ist vtedy, ked uz su vsetky mliecnaky vylezene. vie, ze to vraveli v telke, ale ze naco, ked nie je problem. objednala som aj draheho, tiez par rokov nebol.

a zabudla som pochvalit - traky videjka - matko je supeeeeeerrrrrrr lezun.
🙂
a samy - elus je tak nadherna a krasna rehotalka, cmuk jej.
😵

brinzulka
15. feb 2010

trak daj mu jablko...uvidis tu brazdu.... 😀

lucim
15. feb 2010

a spravodajstvo o matyskovi: uz sa raz zo sedu vcera vytiahol na nozky za pomoci stolicky
pocet zubov 0
dnes mi prvy krat cestoval z jeho prisunutej postielky doprostred manzelskej, tak uz aj ja sobim mantinely vsade.
gulanim uz zase prechaza pol obyvky.
zo sedu preklada nozku dozadu - dopredu a veeelmi daleko sa vie natiahnut, trosku sa to podoba na pokus o lezenie.
a este - dnes objavil na piane funkcie na pustanie bubnov a pesnicek a hlasu, tak mi po dome vrestali rolnicky niekolko krat za sebou. 😀

majkas
15. feb 2010

jeej ale vas tu zrazu je 🙂

aj chvalim zatka, som az teraz spatne dokukavala videjka

a tami je hore tak som dokonovala 🙂

brinzulka
15. feb 2010

Lula...si tam mohla loptu napchat...balon...ze brusko miesto 😉

traktor
15. feb 2010

lucim 😉 majka no hovorila som matkovi , ked sa chces zenit musis dobre papat,musis byt sikovny a hlavne nech uz mas zubky vonku, tak ma pocuva chalan jeden 😀 😀 😀 😀 ...ale sa mu necudujem ved mame šumnu nevestu 😵 ....pred chvilkou sa postavil a tak spadol na pusu....ze som myslela , ze tiez pocet zubov 0.....nastastie po kontrole su vsetky na svojom mieste, a matko zaspinkal......kym sa nauci chodit bude vyzerat jak vojak po boji.... 😅

brinzulka
15. feb 2010

pocet zubov:1
najkrajsi valent.darcek: mama-aj ked asi nevie, co povedal
pocet deti:2...snad konecny
pohyb: brucho otocky ...lozenie v lezatej polohe..obcas na 4...nejak sa nam nedari zosuladovat 4+pohyb vpred...vzdy to minie ciel 😀

pocet urazov: jeden...david mu pred chvilou jednu struhol s hrkalkou...jak bol rozblazneny...modrina vedla ust

prikrm: dnes zjedol pol "prvej lyzicky" prvy krat trapenia za mesiac 😵 😵 konecne....hura!! a potom ma oplul, ze asi uz stacilo...

brinzulka
15. feb 2010

jej..trak super matko 😵 ...nas david takto lozil...a nikdy sa nenaucil "normalne" a potom aj skoro chodil....Takze...pripravit chrbatik mila trak a uz aj idete

druhe nase je "nastastie" lenivejsie 😀 ale ukecanejsie

lucim
15. feb 2010

holky a rata sa aj meme ? vcera mi povehal (na valentina) MEME - uz nie som Heme, uz sa to blizi realu 😝 a to je naozaj vyraz pre mna. 😉

traktor
15. feb 2010

jaj brin ....tak super zhrnutie 😀

ani3012
15. feb 2010

luci neodfiknú 😀 .Nám tu uzdičku prerezali a mal aj štichy.Po operacii ho to trošku štipkalo,keď cikal,ale bolo to nad moje očakávania dobré.Vtedy mal Patrik 1,5 roka.Ale stým zrastaním máš pravdu,ten maz treba dávať s olejčekom na vatovej tyčinke(alebo kto jak chce,len nech je to jemné)dole

Lucim-tak to som rada,že nie sme poseldní so zubami - nie že zajtra napíšeš že Matejko je zubatý 😀 😀 😀
A Matko sa cvičí na ďalšie Vianoce 😉

traky- vy to máte naozaj ako preteky s tými zúbkami....sa teším na apríííl 😵 😵 😵 😵 😵

majkas- tak aj vám o chvíĺku vylezú a potom to už pôjde ako hríby 🙂 Ale je to krásne také blabotanie detské,že ? 😵 😵 😵

inn-už si oznámila mangelovi za KE ?Ja ešte nie 🤐 😀

brinzulka
15. feb 2010

Lucim -kto varuje Matka?
trak 😉

traktor
15. feb 2010

lucim rata ...to je jedno hlavne ze rozumieme ze je to pre teba 😀....dal ti peknu valentinku 😵

lucim
15. feb 2010

brin - modrinka je prvy uraz? 🙂 ze zravime andrejka kecalka 🙂

ani3012
15. feb 2010

brin:
supiš info 🙂 len na váhu si zabudla 😀 Sranda,že ste začali prikrmovať...ako je vidieť ešte ten rozdiel medzi našími dietkami,že ?

brinzulka
15. feb 2010

u maleho ano...aj on Vas pozdravuje.. zurivo kuse

brinzulka
15. feb 2010

moju? 😀

traktor
15. feb 2010

ani no aj ja sa tesim...este tak nbude ze ja budem v kocari a matko ma bude tlacit 😀 😀 😀 😀 .....dako sa rozbehol......ze uz by som prijala, keby trosku spomalil....

lucim
15. feb 2010

ahoj aniiiiiii, no uvidime, aspon ma matko nekuse. 😝
brin, matko je u kamosky sefky - zobrala si ho domov a vraj prave spinka. 🙂
trak diiik 😵

ani3012
15. feb 2010

no mm volal,že Patrik ma 38,8 teploty....takže idem variť čajík a pozrieť čo je vo veci.Išiel pre neho do škôlky. Tak ahojte 😔

traktor
15. feb 2010

ahoj ani, tak nech to nie je nic vazne....paaaa

brinzulka
15. feb 2010

ja hladam niekoho na varovku na 2tyzdne okt-november..cistotnu, nie sexi.... 😀 😀 co lubi morcata

brinzulka
15. feb 2010

chudatenko ☹

lucia32
15. feb 2010

Ani...aj my sme bezzubéééé 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre