• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
baby keď som vyhrala aukciu a nechcem to,lebo som si neskôr všimla negat.hodnotenia,tak čo mám robiť ?
16. feb 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki,

gratulka nasmu zatkovi Matkovi, to uz je riadny kus chlapa ze 8 mesiacov :grinning: :grinning: :grinning:
a samozrejme aj vsetkym ostatnym oslavencom vsetko najlepsie :wink:

chystam sa zasivat potrhane nohavice ale dosla som vas este kuki ako sa mate :slight_smile:

ani neviem, skus jej napisat ze to nechces, pripadne mne sa raz stalo ze vyherkyna sa skontaktovala s tou co bola druha v prihodeniach a oni sa dohodli ze to ta druha vezme.

a aj my mame odskusane plienky z lidlu, su v pohode, ale tiez mame teraz zasobu tych pampersiek tak nekupujeme
16. feb 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dôvod tam mam aký napísať ? Že ma zle neg hodnotenie? Ja som prihodila na končiacu aukciu a potom som zistila,že asi som nem dobre spravila.
16. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už to mám! ďakujem :wink:
16. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani tak nech ti to pošle na dobierku, ak sa bojíš o peniaze a ak od takej osoby nechceš nič, tak to nejak zakamufluj :stuck_out_tongue_closed_eyes: , prípadne sa ozvi ty tej druhej, že jej to prepustíš a nech sa ona kontaktuje...
16. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ako si to teda poriesila?

chcem sa este spytat maminky co ste uz davalai telacie masko, aky druh mam z toho telacieho kupit? vobec sa v tom nevyznam... a ako dlho sa to potom vari do makka?

a teiz rybku co ste davali tak len pangasia? a tiez to len uvarit spolu so zeleninkou?
16. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a aj ostatnym oslavencom gratuleujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ja cestne priznavam, ze som na dnesne vymesacie zabudla, vsak ten cas tak leti...ze o chvilku budem uz vnucata pestovat :grinning:
16. feb 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky kuki to je fajné jsem objednala Dvě samolepky na obě auta máme tam na tatinovo máma +Simonka+Domiinik+Táta a na druhé jen Dominiček+ Simonka v autě :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka ja len pangas...ine nie.....vies kosti atak....a tiez bud zo zeleninkou, zo zemiacikom......tak ako mesko :wink:
16. feb 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majky já kupuji svíčku to nejlibovější masíčko, a není suché prodávají ho jako špalíček v řezníkovi. A já rybky dávám ale raději dávám naše nebo lososa má víc tuku a je lepší pro miminka :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani...tak ako?
majkas...ja som zatial kupovala len kuracinu a morčacinu...teľacinka tu nie je a hovädzinka sa vraj nemá dávať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A rybku som ešte nedávala...na tych pangasov som čítala nepekné referencie, my ich občas jedávame...že v akých vodach plávajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi co je spalicek? a jak pripravujes lososa?
nasa doki tiez povedala ze davat nase rybky nie morske a pangas je morsky
16. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci já dávám i telecí i hovězí masko telecí3x do týdne a hovězí2x do měsíce a malé chutná.Pangas možná jinde je odpadní rybka ale u nás se chová v sádkách tedy na farmách tak jako třeba kapr nebo pstruh tak není čeho se bát :grinning:
16. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze na pangasa asi treba kuki ze kto je vyrobca
16. feb 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lososa uplně stejně jako jiné mňamky.Dám vařit zeleninku třeba mrkev a kapustičky a pak až jsou uvařené dám do něj lososa a já přidávám kousek bazalky čestvé. a nakonec těstovinku :wink: ale můžeš jakkoliv kombinovat třeba se špenátkem a bramborem a podobně :grinning:
16. feb 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majky kuki na vše od kud pochází přeci jen naše je naše
16. feb 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi,tak to je naozaj aj dobrá cena .Ja som na to pozerala cez firmu bess http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/autonalepky/
no a s pipinky dostanes vtaciu chripku, z parkou ta prezenie lebo nevies co do nich primiesaju, do kapusty sa niekto obcas vicika.......huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nemusime nic jest , usetrime.....budeme dychat cerstvy vzduch.....teda zijeme estel ebo ani ten vzduch nie je cisty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.souhorky.cz/ucebnice/pv/maso/teleci.htm

Majky masko z kýty u nás označují jako špalíček dělají se z něj medailonky :grinning:
16. feb 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brusi: hovädzinku ale treba dlho variť, ak zomeliem a urobím guľku bude to rýchlejšie, nie?
A rybku tu čerstvú nezoženiem, tak mrazená by nemala byť zlá, že?
16. feb 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby otazka....mtie ktore dostavate matersku, rodicovsku....15teho, mate ju? ci nie?
16. feb 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ešte nedošla :angry:
16. feb 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: joj to je filozofie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky :grinning: :grinning: :grinning:

no idem si sadnut za ten stroj dokial mala chrni
papa zatial
16. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne nedosla tak sa pytam...svine jedne.....setria na mne...na nas ci co? :angry:
16. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi takze zadok mam kupovat? :grinning:

mne uz materska dosla
no idem uz
16. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinka telecí je rychle vařené skoro jako kuře nebo krůta, a hovězí já vařím v tlakovém hrnci dusím s naším maskem a pak vyndám a dám zvlášt teprve pak dělám oběd pro nás s ochucením, malá má tedy masko měkké a bez chuti :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majky jooooo no hold nejlepší masko je na dupce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok