Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

blani2
17. feb 2010

Ahojte 🙂

všem oslavencům cmuk.

Mluviil tu včera někdo o klubu odmítačů jídla? Hlásíme se do něj! 😠 Tak já se dnes dala vesele do vaření. Jakou radost jsem ze sebe měla. Plotna rozehřátá už v 7 ráno, protože jsme dnes měli cvičení. Koupila jsem petrželku, že ji udělám s brambůrkem. K tomu trošku olivového oleje..taková sladká mňamka to byla! Kubík poplival vše kolem, včetně mě a ty výrazy! Nevěděla jsem, jestli mu to nechutná nebo je jiný problém, tak jsem zkusila dát jeho oblíbenou mrkev a situace se opakovala..jinak je protiva protivná už od včerejška. Že by horní zuby??

Radost z vaření je tatam..

jdu vás dočíst

blani2
17. feb 2010

Lucimka, velkááá gratulace k posazení 🙂 Ty naši bobánci nám pořád dělají samou radost!

Videjka super 🙂

monr
17. feb 2010

s5 z prechádzky

monr
17. feb 2010

Blani, bojkotuje ti papanie? 😀 to ako zákon schválnosti, keď sa človek snaží variť. 🙂

lucia32
17. feb 2010

Tak naša papká menej, len pol poharika z 240ml...predtým aj celý 😀 a mliečka len tak 90 ml...ale bananik ráno " schalovala" celý 😀

monr
17. feb 2010

to máš super, mne zje tak max. 60 na jedno jedenie.

ani3012
17. feb 2010

tak to som rada,mne Evička spapa 140g hustého.Čajík nechce vôbec Aspoň viem,že papá dobre,aj keď sú dni,keď do nej nedostanem ani mlieko

monr
17. feb 2010

máte doma papkáčov, ja len vrabčiatko 😉

majkas
17. feb 2010

ahojte,

my zatial papkame stale rovnako, na obed plny via poharik ten mensi tusim je to 180ml ale do plna kopcom je tam hadam aj cez 200 🙂 a tiez sme dneska zjedli cely bananik na desiatu no a vecer kasa, dneska to bude "tenkrat po ctvrte" 🙂 nemam sice pocit ze to ucinkuje co sa spania tyka ale chuti jej

aj ked za dnesnu noc musim Tami pochvalit lebo po krmeni o 3/4 na 11 spala az do pol 5 rano, co som nechapala a normlane som rano rozmyslala ci som jej aj medzitym nedavala jest 😅 , kedze niekedy to robim v takom polospanku 😀

a boli sme dneska minut tie kuponiky v tescu co dosli, ale kupili sme len plienky lebo oblecko sa mi ziadne nepacilo tak hadam este do toho marca nieco nove dostanu a hipp stavicky boli v sklenenych flasiach tak to musim ist niekedy autom nech to v kociku nerozbijem 🙂

majkas
17. feb 2010

ven videjka super, ty mas doma takeho smeja maleho 🙂 vyzera to ze Emus bude mat usmev jak julia roberts na celu pusu 🙂

luci aj my gratulujeme k posadeniu 🙂 a to sa len tak z lahu na chrbatiku dal do sedu? to ma potom inak pevne brusne svaly 😉

brusinka.pusinka
17. feb 2010

Krásný den všem oslavencům cmuk a šikovníčkům usměvavým a sedkavým třikrát sláva 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀
My také dali dvě videa na FB 😀
http://www.facebook.com/video/?id=1000005750941...
http://www.facebook.com/video/?id=1000005750941...

brusinka.pusinka
17. feb 2010

A jinak my už papkáme pěkně jen mlíčko nechcem pít, ale v noci to jo jen přes den nééééé a když tak jen z hrníčku s pítkem né z flašky 😀 😀 😀 😀 😀 Jo už je prý velká slečna a flašku nééééé 😉

majkas
17. feb 2010

brusi tak to je uz veru riadna slecna ked z flasky ee 😎 a je strasne zlata na tom prvom videjku, jak si ten mobil neche a nechce dat z toho rozka 😀 a jaku ma pukacku vo vlaskoch, no rozkosna je 😉

brusinka.pusinka
17. feb 2010

Majky to jo jěště sice nachlazená sem tam soplíky ale rohlíky to jo , syn papal a ona začala řvát že chce také tož musela dostat 😀 😀 😀 😀 a krmí každého kdo je poruce 😀 😀 😀 😀 třeba i cpe druhým dudlíka 😀 😀 😀 . Jinak mockrát děkujeme za pochvalu 😵 😵 😵 😵 a Tamarce cmuk

majkas
17. feb 2010

a inac k tomu pitiu, ja jej teda okrem mojho mlieka nedavam skoro nic ine, akurat za obedom ked sme vynechali mliecnu davku tak jej davma vodicku a tiez z poharika. ale chce iba z normalneho dospelackeho skleneneho ako mamka 🙂 pri prvych pokusoch som z nej mala pocit ze si skor masiruje dasienka, sak to bolo aj dost chladive, ale teraz sa uz nromalne napije zopar glgov 🙂

a poahrik so sosacikom u nas velmi nejde na odbyt, nevie si z neho potiahnut tu vodu, z flasky sa jej to dari viac ale tiez velmi nechce a normalne som na pochybach ci ked chcem kojit este aspon do roka tak ci ju zvykat vobec na flasu, ci uz radsej nie rovno na pohar

majkas
17. feb 2010

brusi tak to u nas je tak kazde rano pri ranajkach, musim ju tiez krmit striedkou z chlebika ale rozka 🙂 a ked pride mm z roboty a da si olovrant tak mala musi dostat tiez nieco lebo sa nevydrzi na nho pozerat bez toho aby nemrncala ze aj ona chce 😀

a dik za cmuk, posielame na oplatku tiez 😵

brusinka.pusinka
17. feb 2010

No to je také šikulka, my máme pevné sosátko takové to klasické co má 3 dírky. Jinak já dávám ve dne mlíčko,UM a v noci kojím, takže má od všeho trochu 😀 😀 😀 😀

majkas
17. feb 2010

a este ked ta tu mam takto "na drate", s cim najlepsie skombinovat fazulkove struky plus masko?

brusinka.pusinka
17. feb 2010

jj jsou jak škemrající pejci u stolu jak říká muj manžel 😀 😀 😀 😀 😀 ale nejraději má křížaly sušené jablíčka 😉

majkas
17. feb 2010

no ideme sa hrat, mala je hore

ale brusi pls napis s cim kombinujes tie fazulove lusky, potom docitam. dik

inneska
17. feb 2010

kto chcete, tak na markíze v reflexe budú zachvílku dávať príbeh...je to o mm bratovi(erikov krstný) 🙂

brusinka.pusinka
17. feb 2010

Majky buď dělám polívku to je rýžové nudličky pár faz. lusků mrkvičku a květáčeka masko , nebo je povařím a mixnu s mlíčkem a dám žloutek a brambor. Jinak můžeš dát i s cukínou a kapustičkou prostě takové to jarní zeleninové pyré a s pohankovou kaší také malé chutná 😉

brusinka.pusinka
17. feb 2010

Inesko už mám puštěnéééé

traktor
17. feb 2010

http://www.babybazar.sk/Odrazadlo-macko-Pu-id23... babykto zhana kuk, a dobra cena 😉

brusinka.pusinka
17. feb 2010

Inesko máš supr rodinku a klobouk dolů břed bráškou má krásný cíl a povolání. A jste si všichni moc moc moc podobní 😵 😵 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
17. feb 2010

Teda oni sou si podobní tak jsem chtěla napsat se mi to tu plete sorry

inneska
17. feb 2010

videli ste?? 🙂

a inak ahojte 🙂

inneska
17. feb 2010

brusi...podoba tam je 🙂 ono sa to všetko odohralo, ked sme sa s mm ešte nepoznali..určite to muselo byť pre nich ťažké, ked im doktori povedali, že mu šance na prežitie nedávajú...bŕŕ..radšej na to ani nemyslieť 😅

traky..jé, super 🙂 hned si to ukladám a rozmyslím, či to zoberiem 🙂

vinka
17. feb 2010

Ahojte babenky.Lucim najprv tebe sa musím podakovať za tie recepty.Dnes som urobila malej z toho zemiak s uhorkou.Myslela som,že bude aj na zajtra ale ona sa rozhodla ináč.Všetko sčapala.Moja mama ju krmila a sa pýtala,že čo som jej to pripravila.Otvára ústa o 106. 😀

ani3012
17. feb 2010

som teraz čítala taký slušnejší ale dobrý 🙂

Mafia si najala nového účtovníka, ktorý bol hluchonemý. Po čase zmizlo z účtu 500 000 €. Šéf mafie si teda zavolal účtovníka a tlmočníka, ktorý viedol nasledovný rozhovor:

Pavol Bosso Bosík Šéf mafie: Kde sú peniaze?
Tlmočník: Kde sú peniaze?
Účtovník: Neviem, nemám ich.
Tlmočník: Nevie, nemá ich.
Šéf mafie: Okamžite povedz, kde máš tie peniaze, lebo ťa zastrelím!
Tlmočník: Okamžite povedz, kde máš tie peniaze, lebo ťa zastrelí!
Účtovník: Neviem, nemám ich.
Tlmočník: Nevie, nemá ich.
Šéf mafie vyberie pištoľ a namieri na účtovníka: Povedz, kde máš tie peniaze, lebo ťa hneď teraz zastrelím!!!
Tlmočník: Povedz, kde máš tie peniaze, lebo ťa hneď teraz zastrelí.
Účtovník: Sú zakopané v mojej záhrade pod jabloňou...!!
Tlmočník: Nevie, nemá ich.
😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre