Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
19. feb 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... toto nam dnes doslo, jaj len je problem udrzat ciapku na hlave 😀

traktor
19. feb 2010

aj ja som zabudla, tak vsetko najlepsie vsetkym oslavujucim 😵 😵

brusinka.pusinka
19. feb 2010

Traky sladký je a pokud mátze chuť děvčata kuki na video a na foto na FB 😉

lucim
19. feb 2010

jeeeeej, maly zlaty snoopy boy 😀 no vidis, dat nieco do ruky a na chvilu na siltovku zabudne 😀

lucim
19. feb 2010

brusi foto som ukukla, ako pekne stoji v postielke, idem na to video . a vystrcte ma uz do tej prace. 😀

brusinka.pusinka
19. feb 2010

Lu to je v ohrádce v obývaku je to potvurka moje milovaná a ty huž máš jít pracovat já budu za chvilku končit 😀 😀 😀 😀

lucim
19. feb 2010

juuu, ako ju to bavi 😀
idem. fakt .

samayka
19. feb 2010

cicuškýýý mamulienkýýýý kočkýýýýý !!!

úplne od veci sem teraz musím napísať ako stráááášne sa tešíííím !!!! znížili nám splátky úúúverúúúúúúú !!!! juchuuuuu!!!

a teraz k veci - nášmu najsamviacnajkrajšiemu maťkovi frajerovi všetko najlepšie k 8 mesiačikooooom !!!! cmukáme Ťa Maťuško a povedz maminke nech sa pekne o teba stará a nech ťa lúúúbi ako do teraz, že ty jej to vrátiš keď budeš milušký a zlatušký 🙂))

a aj ostatným oslávencom HIP-HIP-HURÁ !!

boooože ja mám takú radosť...

ani3012
19. feb 2010

samy- aj ja chcem nižšie splátky 😢 závidím 😠 😉 teším sa s tebou 😵

brusi- no šikovná je ta moja Simonka ! 🙂

traky-ja viem aký problém budeš mať,keď prídeme do KE ! Že do čoho ho oblečieš 😀 Veď on ma toľko krásnych vecí.....

inneska: Evičke mám dávať activie jogurty.Po dvoch týždňoch-teraz už len za týždeň môžem aj chlebík so syrom.
chlebík s maslom-RAMA môžeme už aj teraz.Evička ma tu intoleranciu laktózy a rozprávala som sa s dr.Hornovou-gastroentrologička.

lucia32: ešte raz ďakujem 🙂

brusinka.pusinka
19. feb 2010

Ani je i Evičce naší sladké to sluší na fotečkách je k ucmukování 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
19. feb 2010

A SAmy supr jen ať snižují alespoň bude lépe 😵 😵 😵 😵

ani3012
19. feb 2010

od rána Evička nespala! Je to normálne?

brusinka.pusinka
19. feb 2010

Ani jéééé malá šla spinkat až teď po obídku 😀 😀 😀 😀

traktor
19. feb 2010

ani 😀 ....nebude problem....jedine, zeby az tak teplo bolo.....to uz su zasoby na leto....bo co ked nic nebude?....alebo co ked vsetko prejem a neostane na rentusky? 😀 😀 😀 😀

pirinka
19. feb 2010

brusi...ještě že tam nemá karamelka žebřík, protože za chvíli by za tebou přišla do kuchyně 😀 😀 😀 . Fakt je moc šikovná. To my jsme na takové akce ještě moooc líné 😀

samy...to se ti nedivím. Taková zpráva by potěšila každého 😉

děvenky kolik vám tak drobcové naspí celkem za den a za noc?

a ještě jsem chtěla moc poprosit o receptík na ten domácí jogurt z kojeneckého mléka. Akorát nemám jogurtovač 😒 . Ale to jde asi i bez něj ne?

pirinka
19. feb 2010

traky, jsem zapomněla pochválit novou čepičku...malý je v ní velký fešák 😉

pirinka
19. feb 2010

brusi; dávala si už karamelce cizrnu? Mám ji tady, ale nevím jestli na ní není ještě brzy

samayka
19. feb 2010

brusi - neskutočná je simonka. a už vyzerá dosť zdravo, už je fit??

piri - no my máme tvrdý režim čo sa spánku cez deň týka.. cez deň spíme 3x a dokopy je to asi 2 - 2,5 hodiny. no a v noci s pauzami na papanie je to nie viac ako 10 hodín. je to na náš vek na knap, mala by spinkať viac... hlavne v noci, ale ja som rada že vôbec spíme 😉 užili sme si netopiera do sýtosti, teraz si ju neviem vynachváliť.

no ten úver neznížili len tak sami od seby... zaplatili sme ďalšiu mimoriadnu splátku. 6500 eurášov... ale už je tam len nejakých 20000 na zaplatenie... malina...

traktor
19. feb 2010

piri dakujem, akurat ze matko ma teraz obdobie ze ziadna ciapka, ohromne sa zabava na tom ako ju treskne o zem 😀 ....a spanok? no matko este stale vela spinka hore vydrzi byt najviac hodinku a uz trie ocka a ide spinkat, spinka tak hodinku na obed okolo 2 hodin.....a vecer sa nam posunulo, zaspava o 8 a vstava rano okolo 7

pirinka
19. feb 2010

samy no tak my to máme s těma hodinama podobně. Ale dneska po tom nočním nácviku samouspávání spala jen asi 7 hodin a dopoledne teda pak asi 1,5 hoďky, ale to díky tomu, že jsem si jí po půl hodině co se vzbudila vzala k sobě. Třeba bude večer unavená tak, že usne sama okamžitě 😉

tak to je super, že můžete dávat mimořádné vklady na umoření uvěru. Někdy to nejde

pirinka
19. feb 2010

traky...jé, to zní jako nebeská hudba 😀 😀 😀 . Ale však my to vypilujeme 😉

brusinka.pusinka
19. feb 2010

Samy už je ok už lumpačí jak vidíte 😀 😀 😀 😀
Piri dávala uvařila jsem z ní humus jak se té kaši říká a pak jsem dělala růžné příchutě jako s markví nebo s jablkem 😉

brusinka.pusinka
19. feb 2010

Piri já mám jogurtovač tak nevím mám osvědčené jen to . Jinak udělám mléčko a do každé skleničky dám lžičku jogurtu nechám přes noc a ráno je jogurt mňam 😀

traktor
19. feb 2010

piri matko bol taky uz v porodnici...aj na kojenie vstaval kazdych6 hodin skoro....a ostalo mu to dodnes....preto potom tak rad spapa co mu dam.... 😀/ ze vyhladovany 😀/ a u nas vsetci v nasej rodine takto radi spia ...len ja nie mne staci malo 😉

ani3012
19. feb 2010

no a Evička je už hore...necelých 30.minút

samayka
19. feb 2010

nám sa polepšilo aj to papanie... už nebojkotuje úplne všetko... sem tam do nej niečo naložím. i keď jej to ale super chutí, po pár lyžičkách začne bojovať a skončili sme... docucne sa MM a ideme ďalej.

dnes v noci spala super - zobudila sa na prvé kojo o 1:20 ( a to papala naposledy o 21:00 ) na druhé kojo sa zobudila o 3:50 ale kým som sa zorientovala že kde som a ktoré prsko vytiahnuť tak si to rozmyslela a zaspala ešte na hodinu.. tak sme papali potom až o 5 a ešte o 7 🙂))) kráááása...

lucia32
19. feb 2010

Konečne som vás dočítala a mám aj čas trošku písnuť 😀
Maťkovi bambulkovi všetko naj k 8 mesiačkom, je to pekný bucko a ako sa krásne prevaluje....
Všetky videjka chválime, Ani...monr...super mini stretko, babulky si padli skoro do oka, hlavne s prstíkmi 😀
Inak sa so všetkými tešíme, všetkých chválime a taaaaaaak 😀

ani3012
19. feb 2010

si trafila! Si padli do oka,hlavne prstami 😀

brusinka.pusinka
19. feb 2010

Luci malá není v postýlce ale v ohrádce v obýváku semnou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 davám ji tam když jdu do kuchyně nebo na Vecko nebo když něco dělám a nemůžu ji hlídat aby se ji nic nestalo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre