Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
19. feb 2010

ivetaaaa, jo to je to jméno, co jsem hledala 😀 😀 😀 tak si jí vem jako ukázkovej exemplář, třeba se andreiko přiučí 😎

simo 😀 😀 😀 😀 😀 prej ledního medvěda 😀 😀 😀 a že ty ne z valašska, ale ze sibiře 😀 to je zlatíčko ten šimon 😀

a cm jako od rozkroku k patě nebo jako chodidlo? 😀 Chodidlo máme myslím v normě 😎

Jinak jak to máte s přebalováním? Mojí žížalu udržet v lehu a připnout na ní plenku, to je nadlidskej výkon....a ona je ještě taková zákeřná, dneska mě kopla do žaludku, přímej zásah, málem to bylo KO v jedný sekundě 😠

traktor
19. feb 2010

brin to hej to je laaaaaaaaaaaaska 😀 😀 😀 😀 ...jaj sa popisam z vas, ale v dobrom hej 😀 😀 😀 😀 ja uz len citam ivet a mam dost 😀 😀 😀

brinzulka
19. feb 2010

baby..ona zerie vsetku zeleninu a ovo...vcera bola hladna a pozrala mandarinku...zije...vyrazky nema...

seno lubi...a semena nechce..vyberava je...a ak je nervozna vyhadzuje h....z klietky po nas...

traktor
19. feb 2010

prebalovanie a obliekanie a vyzliekanie je u nas super....hrozne je to z obuvanim.....najnovsie odmieta ciapku, da si ju dole a hadze....ze ohromna sranda....a ked vidi , ze niekto je, musi aj on....ked doras praskne.....takze pre istotu podme do postielky a my jeme inde 😅

vendulacky
19. feb 2010

brin,jsem si přečetla 2 věty a myslela jsem si, že ti manžel udělal k večeři ivet 😀 😀
Ta je jak emča, když zapnu mikrovéle, tak ječí am am am 😀

traktor
19. feb 2010

briiiiiiiiiiiiiiiiin....tak jej daj plienku 😀 😀 😀 ...ze hovienka...nieze si maly zoberie z nej priklad 😀 😀 😀 😀

vendulacky
19. feb 2010

brin 😀 😀 😀 hází na vás bobek, tak je to!!

vendulacky
19. feb 2010

traky, si mi připomněla kámošku, co se nehcce dělit s tatrankou, tak jí láduje potají, aby jí dcéra neviděla 😀 😀 jen od ní lítají drobky 😀

brinzulka
19. feb 2010

ach jo...skusila som teple, studene, kasovite, hrudkovite...vsetky mozne tvar.lyziciek..odstriekala milk...nepomaha..jedna tretina prvej lyzicky za den a sme skoncili...uz ani varit ma nebavi...jeme pred nim...a tvari sa, ze servirujem citrony a ak nieco spapa....potom zacne plut, zatvori usta na 1250zamkov a otoci hlavu

vendulacky
19. feb 2010

brin, když tě vidím, ti musím povyprávět story....
psala jsem si s reily na skypu o hopsadlech, nevěděla jsem tenkrát které koupit..tak mi šupla fotku andreika v hopsátku, že tohle je super...ale nenapsala, že je to andísek....tak říkám, čoveče, ten petrik je zase úplně jinej, bych ho nepoznala!! 😀 😀 a ona píše, že je to andreiko od brin 😀 😀 😀

brinzulka
19. feb 2010

som pocula 😀 😉 citala... 😉

vendulacky
19. feb 2010

a koukám, že reily je onlajn, tak pojd babo rozvířit vodu 😀 (určitě nás čteš a svrbí tě ruka... 😀 )

traktor
19. feb 2010

brin nevzdavaj aj my sme zacali po lyzickach.....potom dobre ze zo stolicky nevyskocil co ee, havu vykrucal, ze az....az povolil a papa.....az mu je malo...hrabe ruckami ze aj sam.....podbradniky nam netreba aj tak sme cely od toho ale hlavne , ze chuti..... 😉 a este nema velky vek....ma cas...pride na to ze aj zuvat treba nielen sat

vendulacky
19. feb 2010

brin, asi si dává páníček na čas, však on si sám poví 😉 A třeba z něj bude vegetarián 😀

traktor
19. feb 2010

ven 😀 😀 , ty brdo konikovky na skypeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ja uz som tam riadne dlho 😎 😀 😀 😀 😀 😀

brinzulka
19. feb 2010

baby...skusam nanho uz cez mesiac..ale ma skoro 8kg...tak hladom netrpi 😉

vendulacky
19. feb 2010

přesně tak, andreiko je ještě mláďátko 🙂 Já jsem kojila asi do půlky 7m a první příkrm jsem dala v půlce 6m, maso poprvé až někdy v lednu...nebo ti nepapá ani zeleninku?

raona
19. feb 2010

tak dieta okupane, ciste, v pyzamku, napapkane.. noo malo by spat.. ale este som ju pocula par krat zamrnkat,.. no stavim sa ze do 15 min. bude hore a vyspata.. a zas budeme fungovat dlhhoooo este.. ☹ vrrr.. a to ani tak casto ani dlho cez den nespi.. spava tak dva tri krat za den cca po dvadsat minut, no niekedy do obeda schrupne hodku dve, ale to fakt nie kazdy den.. a ona potvora staci jej dvadsat minut pospat a je hore..

inak babule ste kupovali uz tusim topanocky, ake vlastne najmensie cisla existuju, alebo ako sa to pre tie nase dojciatka kupuje, hmm??

a este som sa chcela spytat, davate dietky do behacikov? /choditka, pavuci 😀 /

no a co sa jedla tyka, tak to by zjedla tusim co vidi, zatial mi nicim nepohrdla, dneska sme zacali masko s ryzou a to si tiez celkom pekne podala...

vendulacky
19. feb 2010

traky, tak mi hod do ip nick, at si tě tam na východě najdu 🙂

traktor
19. feb 2010

tak krasavec je to , super vaha, tak mu staci mliecko, aj moj patko tak dlho odmietal vsetko ....aj zuby mal velmi neskoro....ale ked zacal....ty to bolo.... 😀

simonito
19. feb 2010

Tak už tuším kdo je Brusinka....ale zase nevím kdo je Iveta 😕

Chodítko ani hopsadlo se u nás nevede 😎

raona
19. feb 2010

brin, on ti asi sam povie kedy chce zacat s jedlom 😉 , ale vazne, ja malu napr. stale kojim a pritom davam prikrmy, ale nijak som sa s prikrmami neponahlala, proste az ked som videla, ze si pyta, ked sme jedli, ze proste aj ona chce sa tvarila, az potom som jej zacala davat..
a ma peknu vahu, tak urcite mu tie prirkmy nechybaju 😉

tod len tolko moja teoria, ja som prvorodicka, tak moc o tom neviem, len tak cisto zenska intuicia.. takze ti do toho nehovorim, len pisem svoj nazor a skusenost... 😉 😀 😀 😀

simonito
19. feb 2010

Brinz...tak se někdy u nás zastav až budeš mít cestu necestu za hory za doly... 😎

Dala jsem nějaké nové fota..jukněte chcete-li 😉

A MAlča už umí ukázat jak je velikááááááá 😵 😵 😵 a dělá ne ne ne....začínáme z ní mít cvičenou opičku 😀

traktor
19. feb 2010

raona, najlepsie je kupovat topanocky z dietatkom.....pretoze co cislo to ina velkost....iny strih,...takze nemusi sediet....

raona
19. feb 2010

inac ani ja neviem kto je iveta 😕
ani brusinka, ale to je jedno 😀 no ne?!

no a este vam chcem napisat, rychlo pisem kym spi, bo ked sa zobudi, bude zle nedobre a uz sa sem nedostanem 😀 😝 😀 co sa obliekania tyka, tak to je boj, ale vacsi boj je, dat jej plienku, mam co robit, vzdy ju musim zabavit kade cim, po kupani mi rozhadze vsetky plienky, len aby som ju do niektorej nezabalila 😀 😀 no a co este ma nenapada, aha napada, nedajboze aby ma nevidela v miestnosti to je revuuuuuuuuuu.. katastrofa, aj vy to tak mate??? napiste mi ze ano, bo moj mm si mysli, ze som ju vymajzlala uz odteraz, bo ze len so mnou chce byt.. no ale vsak co ja za to mozem ze som s nou doma vacsinou stale sama??!!

vendulacky
19. feb 2010

brin, vlastně si to užívej 😉

rao, tak přeju at si sárinka spinká 😉

my botky moc nevyužíváme, do kočárku návleky ke kombinéze, ale kupovala jsem jí takový cvičky parádní k šatičkám a to tenkrát bylo asi vel. 14-16..ted už to bude víc

a malá v chodítku jezdí jak čert, musím někdy hodit video, už ví jak se rozběhnout, aby to jelo co nejvíc (zvedne pak nožičky a frčí) a ví jak zabrzdit před cílem 😀 Miluje ho, chodí po bytě na průzkum, může otevírat šuplíky, pozoruje se v zrcadle, háže hračky do bidetu 😀 Za to hopsadlo moc nemusí, takže tam stojí ladem...nojo, to se holt nepohybuje a ona je zvědavá jakjejí matka keliška 😀

brinzulka
19. feb 2010

zeleninu som skusala 2tyzdne..max. 2kav.lyz.zjedol
ovo...banan mu smakoval...ine nic..raz vecer zjedol 30ml, ked prisiel tata dom...to bolo radosti...
posledne 4dni 2lyz. a dovi dopo...

rao..moj buva s kojenim do 8mej..davido uz o 6:45buntosi...zatial hodime ranajky...PC-priznavam...
potom 10:30 bud sme vonku, alebo varim..potiahne ako kedy 5-60minut
o 14stej...trosku.....okolo 17-18stej 15minut..kym Iveta nezobudi...
a vecer potom vymysla kym ja nejdem spat..alebo zaspi20-21 a ak tam nie som...o 30minut vyspaty ...a mozme sa bavit do 23tej 😒

choditko nebudem pouzivat...ak potrebujem zabavit...a nieco spravit..tak hopsadlo...z vajicka si sada...

topanocky..mame č.20sandalky...ale asi uzke...a potom protetiku..az ked sa bude cupkat..medzi tym mozno papucky..inak len take kozene batusky do kocika, aby zima nebola...

pirinka
19. feb 2010

nesnídám, nesvačím nestihnu to nestačím....nemůžete psát pomaleji nebo já číst rychleji 😀 ?

apropo...babule, ruce pryč od traky nebo budu kousat a že ty moje raťafáky s plombama mají skus 😠 😅

brusi dík

luci, dík za super odkaz na ty jogurty. Ale jak píše Ven asi nejdřív zkusím ty kupovaný ať vyzkouším reakci

Ven...prej fiona 😀 😀 😀 ....tobě to dneska perlí...mělas fakt jen kafe 😀 ?

já ci taky na skypeeee, ale nemám hoooo, co mám děláááát

simo; já nevím co tě tak překvapuje na ledním medvědovi 😝 😀 . Tak sněžnice už jste uklidili jo 😅 ?

hurá, vesničko má středisková...vy ste se zase kochal že jo pane doktore 😀 😀 😀

brinzulka
19. feb 2010

Iveta je nase morske prasa...
obcas mam pocit, ze kojo viac...ako ked bol malinky...a porodna vaha bola 4220g...

vendulacky
19. feb 2010

já dávám spát naposledy oklo 14-15 hod, podle toho jak spí dopo...spí tak plus mínus hodinku, pak už nespíme a usíná krásně o půl sedmé
je zvyklá usínat sama od mala, u kojení jsem jí vždy vracela do postýlky, zvykla si tak, že když jsem si jí chtěla nechat v posteli, tak byla neklidná, potřebuje svůj prostor, jako máma 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre