• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
podmienka splnena, cakam ta ihned :grinning:
20. feb 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso,po ceste do Senice sa zastav aj v Malackách.Akurát dojedám predsnídavku,čo malá nespapala a v kuchyni ma čaká hora riadu
20. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani jar pripravena? :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou helou :slight_smile:

sa hlásim po odmlke :slight_smile: včera som bola total unavko, sa mi nič nechcelo a večer som zalomila spolu s erikom asi o 22...

a dnes tak rôzne...

bože, prádlo v pračke od obeda :rolling_eyes: hned som tu....a dieťa mi ešte nespí :sweat_smile:
20. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeee trojicky ,ake zlate. :slight_smile:
20. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer mamulky :slight_smile:
20. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani lucim kraaaasne videjka najviac som sa nasmiala na Vaskovi :grinning:
20. feb 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, tak ja ti tie riady necham,ked tak velmichces, ani sa ich nedotknem. :grinning:
ajoj innnnnnnnnn :slight_smile:
20. feb 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zabi, hned odkazem vaskovi, prave prisiel. :slight_smile:
20. feb 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prichodiace :grinning: :dizzy_face: ....lucim, vies si predstavit, ze by si ich mala v bruchu tri? ja nieeeeeeeeeeeeee.....to ked kopali vsetky naraz , to muselo byt :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim nechaj, ja fakt riady povazujem za relax....a este varenie....ostatok nemusim :sweat_smile: ...
20. feb 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky viem si to predstavit? asi ano . :slight_smile: len potom to kmitanie trojnasobne musi byt o drzku.
20. feb 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem si splniť povinnosti gazdinky-zvesiť prádlo,umyť riad prádlo ožehliť,potom sa skulturniť po pachovej stránke a to mi už pračka doperie poslednú várku a môžem ísť...ešte neviem kam :grinning: ale budem online :slight_smile:
20. feb 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim a hokej hráme o 1:30
20. feb 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani neblazni, uz je noc, aj zajtra je den, ono to pocka. aspon nieco.
20. feb 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ty ked nieco napises tak to tak pekne vies sformulovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani uz viem, drahy chce ist do senku na druhe kolo, ze na hokej s atmoskou. ale asi ho pustim, doniesol mi pivko, som mala chut od vcera, ven mi urobila slinu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, no počítám, doufám, že nejdřív v 7..zítra mám službu já, dneska vstával xaver, já po hokeji KO :grinning:
... taky jsem se na chlámala na vaškovi, normálně kazil matkovo projev:slight_smile:)

holky dneska děsně blbne FB, každej si stěžuje, že to nefachá

myčka umyla nádobí, pračka vyprala, do sušky hosím zejtra :dizzy_face:

..ale za mnou stojí žehlící prkno a koš prádla..dneska už jsem jeden koš vyžehlila..

ani, jestli dáš hokej, tak máš můj obdiv, nejde o to vydržet do 1,30, ale o to ten hokej do 4 ráno dokoukat :grinning:
20. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásná trojčátka... :dizzy_face:
20. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven :grinning: :grinning: :grinning:
ja mam kos s pradlom schovany v pracovni. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v práčovni
20. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem se zasekla u uspávání a upravování videjí. Teď je stahuju a pěkně se mi zpomaluje pc :angry: . Tak na Vaše videjka se kouknu radši až se to uloží jinak mi klekne úplně

hlásím, že jsem flámování dospala dopoledne s naší rozárkou :grinning:

vendul; na primě teď dávají takovou kravinu, ale hraje tam pan božský :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prádlo vyvesené, ešte sme na skok deda boli pozdraviť a bol pokus o jedenie..sa erik zalizoval, tak som otvorila presnidávku a 3 lyžičky a šmitec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dajte pokoj s 3kami....ma ide niekedy švihnúť pri jednom lapajovi a nieto pri 3 :grinning:

ven...bolbne od ráno FB, bo sú zas novinky na farme..to je už pravidlom :rolling_eyes:
20. feb 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, tak čepovaný jo???? můůůůrooooo!! já si dneska ulila stříček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkkkkkkkkknj bvbn,mllô,... fd, ,, ľľkkbhn ň !_asz+§.

píšem spolu a erikom :slight_smile:
20. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neprovokujte tu s alkoholickými dobrotami...nebo si půjdu otevřít fkašku jako notor :grinning:
20. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
innes.;, ale že mu to jde :grinning:
20. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dnes mm spravil jahody so šlahačkou a grankom :grinning: bol s erikom na nákupe v kaufe :slight_smile:

a dnes sme skúsili dať aktiviu...nula bodov..jak to dostal do úst, tak ústa otvorené, jazyk vyplazený, len aby nemusel preglgnúť :grinning: som sa nasmiala na ňom...tak zvyšné aktivie si budem musieť zjesť asi sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok