• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ja si myslím,že naši vyhraju 4:3
21. feb 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim ze vyhraju rusi 4:2 :zipper_mouth:
ale drzim palce bratom cechom :grinning:
21. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihihihi...ma prvy krat zrusili........ty brdo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....preco som mala velke pismenka?....ja taka drobotina...
21. feb 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na to inak myslela :grinning: aj som ti chcela napísať,že nepíš veľkými :unamused: ale si pamätaj,že si tu pod kontrolou: Veľký bratr ťa sleduje,aj keď ho nevidíš :confused: :grinning:
21. feb 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, co si tu kompenzuješ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my asi chyba ked do mna dakto dzube :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale nie, vazne, ja som si to ani neuvedomila, ze je to velkym.....som pisala na skype a trebalo velke pismenko a uz to tak zostalo....
21. feb 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
partickaaaaaa :slight_smile:
21. feb 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky pozerate? stanke sa celkom chytil :grinning:
21. feb 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kukám hokej :slight_smile: partička bude zajtra -archív :wink:
21. feb 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a že aj Eurovision song :fearful:
21. feb 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty ...a ani particku nepozeram....co ja to vediem za zivot......ani hokej , ani futbal / ani neviem co sa teraz hraje len viem ze pisete gol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: /, ani particka....este aj radost mi zoberu....ze velke pismena nem....hm, tauky zivot mam.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja kazde rano kontrolujem malemu pusu a zub nikde. Pytam sa- dokedy? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - no - dokedy nevylezie :grinning:
21. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni- a načo sú vám zuby? :grinning: ani Evička ešte nemá a synovi vyšli až v 10 mesiacoch prvé dva a v roku potom ako hríby po daždi :slight_smile:
21. feb 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nodovtedy, kym ho neuvidis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , neboj ani my sme dlho zuby nemali a naraz vysli....a uz mame 4 velkeeee, 2 mensie a paru ciarok... :grinning:
21. feb 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked mne sa o tom sniva aj v noci a potom rano nic. A podla toho ako nespime, sa aj malemu o tom sniva :unamused:
21. feb 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ti pozerala na alubm.malý je krásny a zistila som ,že po mamine :wink: teda nie že by bol tato zlý,to nie :sweat_smile:
Pekný po mamine a múdry tiež :grinning:
21. feb 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni to mame aj my ... casto hore, zuby este schovane. :slight_smile:
21. feb 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joooooooj, velke dakujem posielame :wink: :grinning:
21. feb 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aby rec nestala , moni....stretko ....aida, ta co ma schody :grinning: .....18,4.....prides?
21. feb 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto vlastne príde? :confused:
21. feb 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ked uz som tu, co vsetko uz vasi drobci papaju? Moj zemiacik nechce papat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ryzu moze. Skusam ten zemiak varit na 10 sposobov, ale nie. Zavrie pusu a :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja na stretnutie pridem, uvitam kontakt s mamickami
21. feb 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni to nič,ani sestrin zemiaky nechcel,lebo ho škrabali v krku-aspoň sestra to tak dedukovala
21. feb 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ja viem tak ani, rei, lusia, lucia, moni, in, a j....ostatok neviem....ani urobis neskor take one...ze pozvanka ci co to...a kazdy sa dopise :slight_smile: ....posim, lebo ked to ja napisem, tak s toho nikto nevyjde ani ja sama :grinning:
21. feb 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas v polievke a tak zemiak ano...ale tak popuceny ako pyre....tak to nie, to mu obracia zaludok
21. feb 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nas zemiak lubi on je po mamke.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja ked nemam zemiaky neviem co mam varit :grinning:
21. feb 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusia- a ako ten zemiak pripravis?
.....ja som si myslela, ze to len moj je taky nezemiakovy a kuk viac nas je :wink:
21. feb 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj štěbetalky :slight_smile:

jenn; to je fantastická zpráva :dizzy_face: . Moc ti to přeju, že to takhle krásně dopadlo a nemusíš se stresovat operací

samy; sýkorka je úžasná čiperka :grinning: . A ta vykonaná potřeba...ukázková :grinning:

já na ten hokej nemám nervy :frowning2: . Rusáků se vždycky bojím, protože jsou nevypočitatelní ( a taky Švédové). Kanaďáci jsou rychlí a hrajou tvrdě jako čuňata, ale člověk ví co od nich může čekat. Doufám, že vyrovnáme a nakonec je udoláme i kdyby to mělo být na nájezdy jako Vaši
21. feb 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni hociako v polievke ho papa..ale a aj taky poduseny s hruskovym kompotom....a dneska s omackou a mäskom :wink:
moj nema rad vyzivy banan a vsetko co je sladke
21. feb 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok