Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
ani3012
21. feb 2010
ja si myslím,že naši vyhraju 4:3
lusia_99
21. feb 2010
ja si myslim ze vyhraju rusi 4:2 :-x
ale drzim palce bratom cechom 😃
traktor
21. feb 2010
hihihihi...ma prvy krat zrusili........ty brdo 😃 😃 😃 😃 ....preco som mala velke pismenka?....ja taka drobotina...
ani3012
21. feb 2010
ja som na to inak myslela 😃 aj som ti chcela napísať,že nepíš veľkými :-| ale si pamätaj,že si tu pod kontrolou: Veľký bratr ťa sleduje,aj keď ho nevidíš =-) 😃
vendulacky
21. feb 2010
traky, co si tu kompenzuješ? 😃 😃 😃 😃
traktor
21. feb 2010
tak my asi chyba ked do mna dakto dzube 😃 😃 😃 😃 ...ale nie, vazne, ja som si to ani neuvedomila, ze je to velkym.....som pisala na skype a trebalo velke pismenko a uz to tak zostalo....
lucim
21. feb 2010
partickaaaaaa 🙂
lucim
21. feb 2010
vsetky pozerate? stanke sa celkom chytil 😃
ani3012
21. feb 2010
ja kukám hokej 🙂 partička bude zajtra -archív 😉
ani3012
21. feb 2010
a že aj Eurovision song 😕
traktor
21. feb 2010
ty ...a ani particku nepozeram....co ja to vediem za zivot......ani hokej , ani futbal / ani neviem co sa teraz hraje len viem ze pisete gol 😃 😃 😃 😃 /, ani particka....este aj radost mi zoberu....ze velke pismena nem....hm, tauky zivot mam.... 😃 😃 😃 😃
monikabe
21. feb 2010
Ahojte, ja kazde rano kontrolujem malemu pusu a zub nikde. Pytam sa- dokedy? :-p
lucim
21. feb 2010
monika - no - dokedy nevylezie 😃
ani3012
21. feb 2010
moni- a načo sú vám zuby? 😃 ani Evička ešte nemá a synovi vyšli až v 10 mesiacoch prvé dva a v roku potom ako hríby po daždi 🙂
traktor
21. feb 2010
nodovtedy, kym ho neuvidis 😃 😃 😃 😃 , neboj ani my sme dlho zuby nemali a naraz vysli....a uz mame 4 velkeeee, 2 mensie a paru ciarok... 😃
monikabe
21. feb 2010
Ked mne sa o tom sniva aj v noci a potom rano nic. A podla toho ako nespime, sa aj malemu o tom sniva :-|
ani3012
21. feb 2010
som ti pozerala na alubm.malý je krásny a zistila som ,že po mamine 😉 teda nie že by bol tato zlý,to nie :-N
Pekný po mamine a múdry tiež 😃
lucim
21. feb 2010
moni to mame aj my ... casto hore, zuby este schovane. 🙂
monikabe
21. feb 2010
Joooooooj, velke dakujem posielame 😉 😃
traktor
21. feb 2010
a aby rec nestala , moni....stretko ....aida, ta co ma schody 😃 .....18,4.....prides?
ani3012
21. feb 2010
a kto vlastne príde? =-)
monikabe
21. feb 2010
Tak ked uz som tu, co vsetko uz vasi drobci papaju? Moj zemiacik nechce papat :-p , ale ryzu moze. Skusam ten zemiak varit na 10 sposobov, ale nie. Zavrie pusu a :-p
monikabe
21. feb 2010
Ja na stretnutie pridem, uvitam kontakt s mamickami
ani3012
21. feb 2010
moni to nič,ani sestrin zemiaky nechcel,lebo ho škrabali v krku-aspoň sestra to tak dedukovala
traktor
21. feb 2010
co ja viem tak ani, rei, lusia, lucia, moni, in, a j....ostatok neviem....ani urobis neskor take one...ze pozvanka ci co to...a kazdy sa dopise 🙂 ....posim, lebo ked to ja napisem, tak s toho nikto nevyjde ani ja sama 😃
traktor
21. feb 2010
nas v polievke a tak zemiak ano...ale tak popuceny ako pyre....tak to nie, to mu obracia zaludok
lusia_99
21. feb 2010
a nas zemiak lubi on je po mamke.. :-p ja ked nemam zemiaky neviem co mam varit 😃
monikabe
21. feb 2010
lusia- a ako ten zemiak pripravis?
.....ja som si myslela, ze to len moj je taky nezemiakovy a kuk viac nas je 😉
pirinka
21. feb 2010
ahoj štěbetalky 🙂

jenn; to je fantastická zpráva x-) . Moc ti to přeju, že to takhle krásně dopadlo a nemusíš se stresovat operací

samy; sýkorka je úžasná čiperka 😃 . A ta vykonaná potřeba...ukázková 😃

já na ten hokej nemám nervy 😞 . Rusáků se vždycky bojím, protože jsou nevypočitatelní ( a taky Švédové). Kanaďáci jsou rychlí a hrajou tvrdě jako čuňata, ale člověk ví co od nich může čekat. Doufám, že vyrovnáme a nakonec je udoláme i kdyby to mělo být na nájezdy jako Vaši
lusia_99
21. feb 2010
moni hociako v polievke ho papa..ale a aj taky poduseny s hruskovym kompotom....a dneska s omackou a mäskom 😉
moj nema rad vyzivy banan a vsetko co je sladke

Začni písať odpoveď...

Odošli