Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
23. feb 2010

viete čo som našla za spoločenskými hrami? 3 dudinky,ktoré sa záhadne v októbri stratili....ja toho Patrika dorazím 😠

lucia32
23. feb 2010

Traky...no dúfam, že Maťko nedostane po držke... 😝 😀 😎

ani3012
23. feb 2010

hej, kvôli tomu piškótu sa to oplatí 😉

ani3012
23. feb 2010

😀 😀 😀 to nebolo pre Traky 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
23. feb 2010

Krásné raníčko sluníčka a mamulenky 😀 😀 😀
Oslavencům vše nej aaaaaa nej a nej 😵 😵 😵 😵
Lucia ty jsi zapoměla na naší Karamelku bezzoubkovou piraňku 😀 😀 😀 😀 😀 My žužláme vše jak rohlík tak palačinky od maminky a o sušenkác a křupkách nemluvě, ale nejraději máme tvrdou hrušku 😀 😀 😀 😀

inneska
23. feb 2010

ránko 🙂

tu je veselo hned zrána 😀 detičky, chránte si zubadielka, mamy chcú súťažiť 😀 😀

a tiež môžem ponúknuť kuponik na BEBA mliečko a aj plienky PAMPERS...ani jedno nepoužívame 🙂 kludne posuniem dalej, kto používa 🙂

ani3012
23. feb 2010

ahoj brusi 🙂

ani3012
23. feb 2010

ahoj Inn 🙂
nejako mi neberie príspevky-musím ísť cez iný prehliadavač. A prišla sestra tak ideme kvákať 🙂

brusinka.pusinka
23. feb 2010

Ahojky IN a Ani 😉 ,
Jen kvákej Ani nám za chvíly přijde kamoška o měsíc mladší holčičku Terezku má tak budeme mít nějaké ffoto 😀 😀 😀
Inesko jsi hodná aco tak Lucia ta používá BEbu 😝 😀 😀 😀

traktor
23. feb 2010

ahojte vsetky 😵 a aniiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 ...

traktor
23. feb 2010

lucia matko nie to skor ja....teraz sa mu ohromne paci mlatit kazdeho ruckami 😀

blani2
23. feb 2010

Ahojte 🙂 tady to jedééé, julovky jsou holt mamči soutěživé!

My jsem ti z klubu krokodýlků. A když tu máme téma zuby nebo spíš nezuby 😀 , tak mi nedá, než se pochválit..máme 3.zub!!!!!!! Noční teplotka a včerejší nevrlost objasněny. Téééda ale je to tesák! Chuďatko Kubulka. Je 3x větší než jednička dole ☹ Bohužel prďolka zdědil dominantu mm rodiny. To muselo být bolesti.Ještě nás čeká jeden... 😝

Gabi, díky, pěkné od tebe 😉 Už jsem objednala i trojúhelník. Co je zadaramo, to je moje 😀

brusinka.pusinka
23. feb 2010

Blani gratulka 🙂 🙂 🙂 🙂
aTraky no naše také do všeho tříská a nejvíc ji baví dloubat palečkem do mojí ruky 😀 😀 😀 už tam mám modřinu 😀

lucia32
23. feb 2010

Ano my máme Bebu ale HA...tak neviem, či by nám táto sadla 😝
A pampersy sú už doma...
Súťaž Požužlaná piškóta:
Evička
Riško
Natálka
Karamelka

Kto ešte? 😀

lucia32
23. feb 2010

Brusi...tak aj naša palčekom do všetkého džube-dlube...u babky má takú kačku, čo palčekom stisneš vnútro zobáčika a ona zakváka, tak teraz palčekom všetko testuje...asi mesiac 😀

brusinka.pusinka
23. feb 2010

Lucinka no my to děláme asi také tak měsíc a do všeho dlube 😝 😝 😝

brinzulka
23. feb 2010

ahojte
secko najsamlepsie

baby..treba v praci podpisovat danove vyrovnanie? Povedali, ze nie...ale vzdy som ho podpisovala...Ci mam nalozit deturence do busu a zaparkovat svoju ritulu u tety na personalnom...nech podpiseme...

asparaguska
23. feb 2010

Ahojte. Zapájame sa do súťaže, teda nie ja (ešte nejaké zuby mám), ale Denkáčik ešte stále stav zubov 0.

majkas
23. feb 2010

ahojki,

zabka a v ktorom tescu si bola? potom nechapem co to maju za bordel, zeby som isla este raz vyskusat? 😅 sak kupon mi ostal, len co by mi mm povedal na daslich 20e 🙂 aj ked ma teraz napadlo ze to tam pri pokladni necham a nech si stornuju 🙂

brin co myslis danove vyrovnanie? ja som podpisovala vyhlasenie k zdaneniu prijmov na 2010 aj ziadost o rocne zuctovanie dane za 2009 a este ziadost na zuctovanie zdrav.poistenia za 2009

idem na ten sunar,a j men prisiel letak len som este nic nelustila tak to budem mat jednoduchsie 🙂 dik gabi 😉

monr
23. feb 2010

ahojte, po dlhšej dobe sa hlásim, nemala som pár dní pc, a potom všelijaké vybavovačky 🙂

v provm rade chcem poďakovať ani za stretko na Kramároch, pomohla mi zorientovať sa, a trošku sme pokecali, juj aloe dobre to padlo. Ani ďakujeeeeem.

gratulko oslávenčekom minulým, dnešným aj budúcim.
gratulko k zúbkom.

brinzulka
23. feb 2010

makas take daco 😉 ..takze tam musim ist 😖 no aspon deti budu mat zabavu 😀

monr
23. feb 2010

brin, aj ja som bola podpisovať v práci

asparaguska
23. feb 2010

Zase tu nikto nie je? 😒

Som pridala pár fotiek( sú tam aj staršie) , ak chcete kuk...

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

brinzulka
23. feb 2010

lebo som im tam volala...potrebovala som potvrdenie pre skolu, ze mam prax a tetus..ze nie....nemusim chodit..netreba...no nic...nasadneme do busu a fujazdime Cifer...atd...az do TT 😝

majkas
23. feb 2010

brin a z personalneho ta teta nekontaktovala? lebo mneposlal vsetky lajstra domov len som to povypisovala za jeej telefonickej asistencie lebo som sa z niektorych nevedal vysomarit a poslala som je to naspat 😉

monr ahoj 😉 a ako ste teda dopadli na tych kramaroch? polepsilo sa Miske?

brinzulka
23. feb 2010

😀 aspi 1* fotken

brinzulka
23. feb 2010

majkas..ona mi nevola..nemocnica asi nema peniaz...ale zasa vypisuju vsetko na personalnom...potrebuju len moje prehlasenie a podpis...Tak nastartujem manducu...a ideme poobede...

asparaguska
23. feb 2010

Brin dik, ako Ivet? Morka Mirka ju pozdravuje... 😀

majkas
23. feb 2010

aspar zlatunka je, a nejaku majsterku s nej asi budete mat ked uz za mladi je do ruky vrtacku davate? 😀 ale rozkosna je 😉

brinzulka
23. feb 2010

baby..pisem jak tatar..
potrebovala som potvrdenie a kedze som mala tetu na drate tak som sa jej pytala na tieto danove veci...a mi povedala, ze neeeeeeeeeem...ale treba tam ist..ako po minule roky, co ja som horsia 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre