Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
23. feb 2010

aspar, úžasné foto

brin, mne tiež hneď volali, že mám dojsť popodpisovať, alebo mi pošlú domov papiere, a mám si urobiť sama DP.

majka hoj, musíme ísť 5.3 zas, nevedeli jej jedno očko presondovať. Ja už verím, že sa to konečne porieši, sa to ťahá strašne dlho. 😒

majkas
23. feb 2010

brin tak budete mat aspon vylet, sak co by ste doma robili, len sama nuda, ze?

brinzulka
23. feb 2010

aspi...asi mi pisnes nejaku IP..nech viem ako Ivetu zabavat...lebo len kvika k veceru a andreja budi...pocuje z druheho konca chladnicku a uz pisti...semena to zrat nechce...a zeleninu len aby jej clovek kupoval

monr
23. feb 2010

brin, okukávala som látkovky, asi predsa len pár kúpim, nech mám aspoň obdeň. Som si fandila, že dostanem vrátenú daň, ale mala som odrobený len mesiac minulý rok, tak to moc nebude. 😎

monr
23. feb 2010

majka aj vy látkujete, však?

brinzulka
23. feb 2010

no...tot vylet..jedneho do ruky,,,druheho do manduce....a ides zuzu..brazdit po nemocnici 😀 😀 schody neschody 😀 😀

monr...ja dufam, ze uz budete ok...verim silno moc

a netrieme nudu..zajtra mame na programe druhu skolku na zapis..snad mi nejaka mamicka nepodlozi nohu, ze idem dat krpca zapisat..ked som doma na RD

majkas
23. feb 2010

monr tak drzim palce nech uz je to len na dobrej ceste 😉

a este k tym kuponikom, ja mam tiez ten na Bebu mliecko navyse kto by chcel, len myslim ze to funguje tak ze to musim ja kupit so svojou clubcard inac ta zlava neplati, lebo na kuponiku je aj moje meno vytlacene.

majkas
23. feb 2010

monr hej latkujeme

brin tak budem drzat palce aj dnes aj zajtra, u nas su vraj tiez riadne tlacenky na skolku, ale zatial neriesim

brinzulka
23. feb 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
mne sa tieto IB pacia...lebo vymienas, kym nemas ocikane gate...andrejo je nespokojny uz len ked cvrkne..tak je to akurat...som si brala z latkovych plienok..a ali akciu ze bola plienka AIO za 8eur...ked mas niekoho v UK...tak mozno lacnejcie..byva medzinarodny tyzden latk.plienok...a vtedy plno akcii...len neviem, ci nie az koncom marca

asparaguska
23. feb 2010

Ďakujem za pochvalu. 🙂

Denkáčik bude majster po tatovi... Ja to vidím tak, že miesto bábik to bude náradie... 😀

Joj, a ešte som sa zabudla pochváliť. Denkáčika sme naučili podávať pravú ruku... Už sme slávili úspech aj na návšteve v práci... podávala ručičku ako divá...

lucia32
23. feb 2010

Ahojky...aspi, brin, majki...
Deniska je cool hlavne s tou vrtačkou 😀

brinzulka
23. feb 2010

to nas andrejo by rovno do ust 😀 😀

monr
23. feb 2010

brin, majka ďakujeme, snáď to už pomôže.

brin, uf, v uk nikoho nemám, ale neva, mne by stačilo tak 5-6 ks, v podstate na viac asi nenaškriabem, a aspoň vyskúšať. Mám doma 2 babylucy, ale nemám k nim vrchné gaťuše, tak neviem použiť, chcem potom urobiť jendorázový nákup. Ale rozkývala som sa dosť neskoro, 😀

lucia32
23. feb 2010

Súťaž Požužlaná piškóta ( o posledného bezzubca 😀 )
Evička
Riško
Natálka
Karamelka
Deniska
😉

majkas
23. feb 2010

my si tiez podavame rucku rovno do ust 🙂

ale zase pekne mavame papa ked sa sustredi a este si pyta daj daj, no a najnovsie sa snazime anucit jaka bude velka nech dvihne rucky ale zatial bez uspechu aj ked asi sa jej to paci lebo sa na mne smeje jak diva 🙂

monr
23. feb 2010

brin, to skôr to brno. do nich už nič netreba, ak som dobre pochopila, však?

brinzulka
23. feb 2010

uz posledne a dam s latkovkami pokoj....ak si svadlena..alebo niekto
http://www.strihplinky.xf.cz/navody.html

monr
23. feb 2010

si poklad 🙂

majkas
23. feb 2010

monr ja som bola tiez s IB spokojna ale uz sa do nej nezmestime ☹ Lko velko co je najvacsia zapnem sice na posledny gombik ale asi jej to uz nie je moc pohodlne
asi musime schudnut lebo michelinky na stehienkach nepustia 🙂

ale Baby lucy su nam stale dobre a najlepsie sa mi zdaju organic velur

brinzulka
23. feb 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
to nalavo...uz nic..len vymienas za hoc co...gate su s Pul..nevyhoda, ze maju viac velkosti..ale my uz mesiac fisime na jednej najvacsej...

majkas ma takuto...ta je od malinka...ale my uz neplanujeme babo..stat sa moze 😉 ale davame veci prec
http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/gro...

monr
23. feb 2010

majka, ďakujem, babylucy sa aj mne páčia, budúci mesiac isto niečo poriešim.

brinzulka
23. feb 2010

napravo!!!!!!!!!!!! uz som jak moj mm ...mam naopak strany 😀 prepacte

brinzulka
23. feb 2010

http://www.plienka.sk/product_info.php?products...
a maju aj nove plienocky..tie mam rada...modre u nas 😉

a uz koncim..naozaj

monr
23. feb 2010

brin, veď to, ani my už neplánujeme, preto chcem len obdeň dávať, no ale človek nikdy nevie čo sa pritrafí. 😉

majkas
23. feb 2010

brin sak som kukala ze o IB hovoris a na BG ukazujes 😀

brinzulka
23. feb 2010

pa bambulky...idem navarit kusok a hajde na bus....nech maju co ludia obkukavat...v tento pekny den...manducu myslim 😉

monr
23. feb 2010

riadny odborník je z teba

brinzulka
23. feb 2010

aka eko matka, co? 😀 😀 😀 😀

pekny den bambuliatkam a maminkam..aj tatinkom..babkam a svetovy mier 😀

monr
23. feb 2010

brin, šťastnú cestu,
my sme si tiež dali dnes prechádzku v becu, po dlhom čase, ľudia kukali, mala som kapsu, no paráda.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre