Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
23. feb 2010

monr my mame z Baby lucy tie biele snow flake a su stale pekne biele

a ta gro baby je strasne podobna aj strihovo Itti Bitti ale material je iny a zapinanie na suchy zips

monr
23. feb 2010

svetový mier 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monr
23. feb 2010

majka, ty si kupovala cez net, alebo v zahraničí?

majkas
23. feb 2010

zeby som aj ja vytiahla liliputi? ale nemam nic navrch s cim by som malu zakryla ked obyc deku neratam, tak my pojdeme pekne v kociku poobede 🙂

majkas
23. feb 2010

ja cez net z plienka.sk a latkoveplienky.sk
a z plienka .sk mam aj tie vrchne gate a som vcelku spokojna, este mi ani raz nepretiekli

monr
23. feb 2010

majka, ja mám šitú kapsu, sesterka sa podujala

majkas
23. feb 2010

to je take podobne jak ta MaM kapsa? ci nejaku inu?

monr
23. feb 2010

pokukám ceny a pouvažujem, čo nakoniec kúpim.

monr
23. feb 2010

podobné, na nosenideti bol strih, tak mi ušila, pobede cvaknem, ak nezabudnem.

majkas
23. feb 2010

mon ak to chces na doma tak tie Baby lucy bohate stacia a su aj za dobru cenu 😉

majkas
23. feb 2010

oki, cvakni, mozno nieco zmajstrujem 🙂 minule sme v nossici s Tami umyvali riady, lebo uz bola taka umrncana ze nechcela byt ani v lehatku ani v stolicke ani sa hrat... najprv sa jej to normalne pacilo ale ked zistila ze len furt to iste dookola tak uz zacala strajkovat 🙂 ale tancovanie v nosici tak to je zabava 😀

monr
23. feb 2010

mne doma v nosiči štrajkuje, dnes som s obavou išla von, ale obehala som celé sídlisko, urobila nákup, pekne pozerala, a pred barákom zaspala, len som ju preložila do lehátka, odopla a spala ďalej, včuľ som ju dala k prívodu mlieka, napila sa a spí mi na ruke 😀

monr
23. feb 2010

hej len na doma, tak to asi vyhrajú tie. ešte pokuk net, a možno jednu dám AIO, uvidím. Sama seba nechám prekvapkať 😀

majkas
23. feb 2010

my sme zase este vonku v nosici neboli tak uvidime ked sa troska otepli 🙂

no idem do kuchyne pripravit obed, cakam ze sa Tami zobudi kazdu chvilku
papa

monr
23. feb 2010

pekný dník

aspine
23. feb 2010

Hezké ještědopoledne 😉
my se taky přidáváme do soutěže a nechci se vytahovat, ale asi to vyhrajem 😀 😀 😀

Súťaž Požužlaná piškóta ( o posledného bezzubca )

Evička
Riško
Natálka
Karamelka
Deniska
Markétka

večer pa pa ...... i když dneska večer hlídá taťka a má to i s koupáním a s uspáváním páč maminka jde relaxovat 😵 tak jsem na něj zvědavá 😅 už vidim jak v půl desátý dorazim a tady bude všechno vzhůru nohama a oni dva budou uprostřed toho bordelu si hrát na PACI PACI 😀 😀

monr
23. feb 2010

aspi, uži si relax 🙂

ani3012
23. feb 2010

baby ja som si daňové nepodávala sama ale uplatnil si ho na mňa môj muž a vtedy vznikajú preplatky na daňovom.
Inak by mi to vyrátali zase na nulu.A aj som si hlavu trieskala,že prečo som si ani tie tri roky nedávala zúčtovať daň na manžela,lebo ja som pracovala len na 4 hod. denne 😠

monr
23. feb 2010

ani, pokiaľ je človek v robote, musí podať dp, od nástupu na materskú si to uplatňuje muž, u nás si on uplatňuje aj daňový bonus,

inneska
23. feb 2010

tak my spíme na balkone, tak som sa chcela stihnúť čo to porobiť..poskladať prádlo, umyť riady, nachystať tašku(poobede ideme k babke a ja si pôjdem trsnúť zumbu)hladala som madlo na šporťák, dnes už hokonečne prerobím..a písala siahodlhý mail kolegynke, bo ma už spamovala, že či sa na ňu hnevám, ked neodpisujem 😅

mne tiež z práce poslali papiere k daňovému na podpis 🙂 a mm si dával robiť daňové(má živnosť) a tá babu mu povedala, že si mám aj ja podať, aj my to čosi vypísala...aj vypočítala, že kolko asi by mi mali vrátiť..vraj so to mám podať na daňovom...ale šak ked som zamestnaná, tak to bude za mňa robiť zamestnávatel, nie?? 😕 😕 ked som im aj tie papiere podpisovala...budem im musieť ešte asi zavolať a spýtať sa...som z toho jeleň 🙄

inneska
23. feb 2010

a daňový bonus si mm uplatnil...

inneska
23. feb 2010

ja som na takéto veci úplny pako, aj ked mi to niekto vysvetlí 10x tak sa ho to na 11x znova opýtam, ako to je 😅 🙄 😒

asparaguska
23. feb 2010

No, my sme už hore a ideme papať obedík... Zatiaľ sa majte... 🙂

monr
23. feb 2010

inn, do tuším 15-teho febr. bolo treba dať žiadosť zamestnávateľovi, aby ti to urobil on, inak ti dá podklady a musíš robiť sama.

monr
23. feb 2010

aspar, dobrú chuť

ani3012
23. feb 2010

ano mal by si to človek robiť sám v práci ale kedže som mala malý príjem,tak by mu vracali daň aj za mňa,nie?
Aspoň tak som to tam čítala,že si uplatňuje vrátenie daní lebo manželka mala nižší príjem ako je min.mzda(ani neviem koľko)

monr
23. feb 2010

on si môže na teba upatniť až od nástupu na md, ale ruku do ohňa za to nedám. nejaká účtovníčka isto bude vedieť. a ked nad tym uvaujem, tak ty si dan neplatila, ak si mala nizky prijem, nie? neviem fakt 😒

monr
23. feb 2010

u nás to robí mužovi účtovníčka, takže pravdu povediac sa mu do toho nestarám, len som dala rodné listy a rozhodnutie o materskej. do toho dátumu mi urobili v robote dp

ani3012
23. feb 2010

no neplatila ale preto sa nesťažujem. 😀 len si myslím,že keby sa to spravilo cez muža-keď to tak vôbec ide,tak by mohli vracať.
Aj môj otec si dal na moju maminku a ona je na invalidnom dôchodku minulý rok prvý krát,lebo nevedel,že sa to dá.
Ja to teda moc nepoznám,ale nikde nieje písane,že ke´d si na MD tak až vtedy si mm môže na teba brať úľavu-tak sa tomu tuším povie 😕

monr
23. feb 2010

ani, neviem ako to je, to s materskou poznám, bo to si muž dával aj ked som bola prvykrat, a teraz tiez, ale co ine a ako to uz netusim. keby sa dalo aj inak, bolo by fajn. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre