Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

malka18
24. feb 2010

ahojte baby..som sa len chcela opýtať či tu náhodou nemáte niektorá golfový kočár,ak ano tak ktoru značku mi doporučíte..kujeeeeeeem pekne velmoooo 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
24. feb 2010

krásný den my jsme byli na prochajdě 😉
Eričku a ostatní babetka s problémy cmuk a buďte brzy fit 😵 😵 😵
Málka já máám golfky ale mám je jako druhý kočár jinak používám sporťák foto máme na FB ale jinak jsme koupila tento
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1...

inneska
24. feb 2010

čierneho čaju dnes vypil asi 100ml, teraz som spravila ryžový vývar, nasilu som mu strekla 2,5 nurofenovej striekačky do úst...a inak sa len kojo...zajtra skočím k dr...

kulíška mám jedno vrecko, švagrina mi dala...ale vraj je to slané, tak neviem či to do erika dostanem 😒

ach jaj 🙄

traktor
24. feb 2010

inka, ked nepojde inak tak tiez s tou striekackou mu ho daj, ja som tak davala matkovi, neboj bude dobre, podietuje a prejde ho to 😉 😵

traktor
24. feb 2010

a som zabudla napisat, ze nam na pohotovosti poradili, ze nie len vyvar ci uz mrkvovy alebo ryzovy alebo spolu ale aj tu ryzu s toho / mrkvu/ mam davat po lyzickach, ze je to dobre, a naozaj nam to pomohlo 🙂

asparaguska
24. feb 2010

Ahojte.

Všetko naj, naj, naj našim Matejkom a aj Lilinke.

Normálne strašná vec, najskôr som išla na FB a až potom na koníka.. co toto?

samayka
24. feb 2010

matejkoviáááááááááááááááááá a hlavne matejko od lucimky 😉 všetko najlepšie k meninkááááám 🙂))
cmukáme aj všetkých ostatných oslávencov 🙂 teda hlavne lili 🙂))

my nejak nestíhame koníkovať.. od kedy je tak krásne vonku, túlame sa kade tade aj s tou našou havou...

a eričkovi a všetkým uboleným fuuuuu aby ste boli čoskoro fit...

a bežžubým nech sa dobre súťaží 🙂

pirinka
24. feb 2010

všecno nejlepší oslavencům 🙂

inn; je fakt, že u nás taky zabral rýžový a mrkvový odvarb teda i s uvařeným obsahem 🙂 . Snad bude našemu ženichovi brzo dobře. Doktorka nám pak ještě napsala enterol, tak možná dostanete něco podobného

a taky dodatečně gratulace k prokousání se do čtvrtfinále. Že to ale těm naším klukům dalo zabrat 😖

Dneska toho asi moc nenapíšu, protože musím držet pěsti Sáblíkový 😀

lucim
24. feb 2010

brej večííííííííííír 🙂
samy elusik cmuuuk.
aspar super fotky, vy sa teda viete vysantit, a saticky aj to oblecko je krasne, ked je na krasnej slecne. 🙂

piri, tak pis pastickami celymi. 🙂

inn rano bude urcite uz lepsie, verim tomu. 😵

vendulacky
24. feb 2010

ahojky, piri já taky čekám na 22hod!!!!!!!!

chudák bartečko dneska, mu dali ďahu..... ☹

ale ve 4 ráno nevstávám 😀 😀

vendulacky
24. feb 2010

aspar, deniska krásná, už jí dáváš určitě sponečky 😵 😅

asparaguska
24. feb 2010

Ven, ja som ju ostrihala. Mala len taký chochol na vrchu a vzadu plešinku... ale pomaly dorastá, hnojíme... 😀

pirinka
24. feb 2010

nazdááár vendul 🙂
teď ještě po očku sleduju štafetu...zatím byli naši ve třetí etapě na třetím, kéž by jim to vydrželo 😉

jj, ten Bartečko chudák pěkně dostal...se mi z tý krve udělalo až šouflík 😖

majkas
24. feb 2010

ahojki,

aj my gratulujeme vsetkym matejkom a najme zatkovi matkovi vela pusiniek posielame 😵 😵 😵
a samo aj Lilinke velka pusa leti k vymesaciu 🙂

a fukame boliestky, nech vetricek ich prec odveje a Ericek uz len zdravy je 😉

u nas sused preraba byt no a dneska to uz bolo na nevydrzanie, mam pocit ze rezali do panelu alebo co, normalne sa Tami rozplakala ked zacali a to jej zvycajne buchot ani klasicke vrtanie nevadi... a zacali s tym akurat ked som ju ukladala doobeda spat tak to bolo este aj umocnene unavou ☹ nakoniec som ju vzala von aj doobeda aj poobede lebo by asi ani oko nezazmurila. dufam ze zajtra uz nebudu robit taky ramus

no a man tych 3,5 hodiny prechadzania riadne zmohlo, sa citim jak keby som zabehla maraton, strasne ma bolia chodidla. Zeby som uz konecne zacala so sebou nieco robit? 😅

monikabe
24. feb 2010

Ahojte, o posledneho bezzubca sa pobiju aj s mojim Tiborkom 😉

pirinka
24. feb 2010

majki, tak to je síla 😠 . A oni nenapsali třeba někam na vchodové devře alespoň ceduli, že od toho do toho budou dělat úpravy v bytě? U ségry v paneláku takhle dali sousedé info na dveře, když měli předělávat jádro. Kdyby dělali kravál i zítra, tak bych se šla asi slušně zeptat na jak dlouho to mají a klidně bych se vymluvila na malou.

majkas
24. feb 2010

piri napisali len ze budu robit kraval.... ale dokedy to tam nie je napisane
ale dneska im tam uz rukou niekto doipsal ze Dokedy este? asi nie sme jediny komu to uz lezie na nervy

zaba2707
24. feb 2010

ahojte bambulky, tak my sme dnes boli vonku tiez kedze je tak krasne a boli sme od dvoch do sietej poobede. Dnes som cele doobedie prerabala kociar na sportak a uplna paraaaaaaaaaaaaaaaaaadaaaaaaa. Fifo ani nemrnkol cely cas uplne uzasne nieco ... dufam, ze mu to dlho vydrzi 🙂 zatial ziadny zub, no a uz sa naucil stvornozkovat aj po tej nasej smyklavej podlahe 😀 dokonca dnes prisiel nato, ze nasa obyvacka sa da opustit a odstvornozkoval az na chodbu ... aj sa tesim aj sa netesim ale viacej sa tesim ...

majkas
24. feb 2010

idem asi spat, poriadne mi klipkaju oci

dobru nocku vsetkym

majkas
24. feb 2010

zabka tak gratulka k stvornozkovaniu 😉 a pls v ktorom tescu si bola ty nakupovat to oblecko s kuponom? uz som sa ta pytala ale asi si to prehliadla

pirinka
24. feb 2010

huráááá 🙂

majkas
24. feb 2010

no nic, idem haji
este raz dobru nocku

zaba2707
24. feb 2010

juuuj majik sorry ja ked docitavam tak silno len letmo bola som na zlatych pieskoch
to mame z ruzinova najblizsie 🙂

zaba2707
24. feb 2010

a dakujeme za graulku

majkas
24. feb 2010

oki dik zabka

zaba2707
24. feb 2010

nieje zaco majki a dobru nosku

vendulacky
24. feb 2010

piri, huráááá 😀

taky u vás běží olympiáda nonstop? 😀

vendulacky
24. feb 2010

Holky jsem vám ještě chtěla říct....dneska jsem byla na gyndě, měly mi brát kontrolní stěr z čípku. Jenže..do krčku se nedostal, nějak mi srostl. Proto ty "porodní bolesti" u krámků, sám se ptal, jestli mám jakoby porodní stahy u MS...takže jdu na dlaší zákrok, musí mi ho otevřít aspon na 10mm, abych neměla bolesti a hned odebere kontrolní stěr. Mi normálně j...e!!!
Takže příští pátek ráno nástup pod narkozu....chjo :(

Ale jse v poho, hlavně at je ta cyto v pořádku....

pirinka
24. feb 2010

ven...si piš, já to mám jako kulisu celý večer 😀 . Akorát mě nas... jak v cílové rovince vypadl obraz. Ještě že Baumruk svým jekotem jasně avízoval, že je to doma 😀 😀
a k tomu zákroku...fíha, to si teda užiješ beruško ☹ . Držím pěsti ať je to opravdu spíš jen rychlá kosmetická záležitost a další kontrolní stěr je čistý jak lilium 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre