Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
25. feb 2010

lu vyhravame 4:3

brusinka.pusinka
25. feb 2010

Krásné raníčko, slováci jsou borci 😵 , naši opět hrály jako primabalerýni ve státní opeře 😠 😒 ☹
Martince velké dík za zlato do sbírky a Klukum štafetařským velkou poklonu za bronz 😵 😵 😵

Elušce a Natalince vše nej nej nej 😵 😵 😵 😵 cmuka Natynce hurá za posazenííííí
Filikovi hurá máme dalšího utíkačka 😵 😵 😵 mamko vemu ti roha a ty se starej 😵 😵 😵 😵
Ven držkaj se a vše bude ok.
Ani ty jsi nezmar cmuk 😵
A my jěště spíme včera se posadila aniž by se musela něčeho přidržet a pak to dělala celý den a celý večer 😀 😀 😀 😀 i ze spaní si sedla 😨 a smála se tak jsem ji položila a spinuškala dál 😵 😵 😵

ani3012
25. feb 2010

tak neviem či som to sem dala,ale: http://www.stv.sk/vancouver/

zaba2707
25. feb 2010

pri tom hokejovom osiali som az traz precitala co p isala vendy ... vendy neboj vsetko bude oki jednoducho musi cmuk

ani3012
25. feb 2010

čo vendy? Idem čítať 😕

ani3012
25. feb 2010

hurááááááá

brusinka.pusinka
25. feb 2010

Jupíííííííííí gratulka 😵 😵 😵 😵 😀

vendulacky
25. feb 2010

SLOVESNKOOOOOO JEDEEEEEEEEEEEE 😎 😎 😎 😎

ani3012
25. feb 2010

ďakujeme 😵 sa ešte teraz klepem 😀
vendy držím palce pri zákroku... 😉
brusi: tak už sa posadíte? To je super 😎 o chvíľku bude ako Fifo 🙂
no žaby deti nám rastú ,teraz sa ti postavil a zajtra ho budeš naháňať po chodníku 😀

zaba2707
25. feb 2010

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lucim
25. feb 2010

hurrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 vyhrali sme 😀 eeee

zaba2707
25. feb 2010

posadit sa sam este neposadi ale ked ho ja posadim tak pekne sedka 🙂 a to dva tyzdne do zadu vobec nechcel sediet len sa priecil a ked sa mi to aj podarilo tak nevydrzal ... tak som ho nechala ked nechcel

ani3012
25. feb 2010

o to je väčšie prekvapenie,že sa postavil 😉 🙂

zaba2707
25. feb 2010

to mi hovor my sme fakt s mm zostali uplne nemtavi

zaba2707
25. feb 2010

dnes vecer budem otravovat draheho nech ma nauci to z tej kamery dostat do notebooku aby som to vedela niekam zavesit 🙂

brusinka.pusinka
25. feb 2010

Ani my jsme sedkali když se měla čeho přidržet , třeba v postýlce o šprušle a tak ale teď už bez opory a strašně se tomu řehní 😀 😀 😀 😀 a stavění na nožky už zvládá i u gauče 😀 😀 😀 😀

ani3012
25. feb 2010

ty kokso,teraz ma napadlo,že by som mala dať malej postielku pre istotu nižšie .....čo keď náhodou?
Fuj! Niekto v pivnici asi fajčí....mám to v obývačke 😝 by som im tu cigaretu napchala do zadku 😠

ani3012
25. feb 2010

brusi- to Evička je moc lenivá na to.Ani keď sa ma čoho chytiť. Ale usedieť usedí.A na nohy by sa aj chcela postaviť,ale ešte skrúca chodidlo,tak doktorka vravela,že ešte nieje noha pripravená.Tak ju ani nedávam.Sem tam teda je v chodítku a kúpila som jej aj chicco activity chodítko a je super.Aj po kľakačky aj po sediačky aj po stojačky sa stým musí uhráť

ani3012
25. feb 2010

ale škoda,že Česi nevyhráli....viete si nás tu predstaviť na MK,keby že hrajeme finále spolu? 😀

lucim
25. feb 2010

zabi, co to citam, fifi v jeden den lozi a na dalsi den stoji? parrraaaaaddddaaaaa, gratulko ... co bude robit zajtra? balit baby? 😀 🙂 😵 😵

lu, natynke velkuuuuuuu pusuuuuuuuuuuu 😵

ven, drzkaj sa, to bude dobry, to zvladnes.

ani, u nas uz postielka prerobena, aj ked v nej spava malo.

zaba2707
25. feb 2010

lucimka ... ani mi nehovor ... este som poriadne nestihla poodkladat veci, s ktorymi by sa nemal hrat, kedze si odlezie kam potrebuje no a dnes uraduje na policke kde su vaze, dvd prehravac, sviecky ovladace ... .nooo asi to budem musiet urychlene poodpratavat ... ale tesim sa z toho lebo co sa toho sedenia tyka fakt bol lenivko neskutocny 🙂

ani3012
25. feb 2010

lucim-keby teraz nespala,tak ju idem hodiť dole...ona ju ma už znižovanú,ale nie na postavenie

brusinka.pusinka
25. feb 2010

Ani my musíme malou zlomit když ji chcem posadit 😉 nejraději by jen stála a stála 😀 😀 😀 ale to chodítko využívám jen minimálně a spíš ho vozíme na chalupu jinak hopkáme na hopkadle 😀 😀 😀 😀 A že je Evulinka lenivější buď rá 😀

zaba2707
25. feb 2010

a v poslednej dobe spava Fifo v postielke, v noci sa uz prestal na papanie budit uplne som rada ked rano o tej 6,30 do neho dostanem 150 mlieka a od vecera do rana je v postielke akurat ked nahodou zacne v noci mrncat kvoli cumlu tak ho vyhodim k nam do postele, aby som nemusela zliezat 🙂 jaaaaaaaaaj a este keby nam to pocasie takto krasne uz vydrzalo ... bo by boloooo supiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis 🙂

zaba2707
25. feb 2010

presne ako brusi pise ... ako by si pisala o Fifovi co sa sedenia tyka ... ale aj to je uz lepsie 🙂

my choditko nemame ... v jednoizbaku mi to prislo zbytocne sme radi ze sa tu pomestime 🙂 a ani dokina nebola velmi za takze sme to nekupovali

lucia32
25. feb 2010

Ešte raz ďakujeme 🙂 , mne sa strašne lúbi výraz, že šprušle 😀
A karamelke také pusa za posedkanie...a Fifovi za vstávanie...komu ešte? mám ich kopec 😲 😲 😲 😲 😲 😲

zaba2707
25. feb 2010

stahujem malemu rozpravky teltubbies ... to boli take styri farebne velke postavicky a pamatam, ze synovec (uz teraz 10 rocny) na tom nenormalne frcal 🙂

brusinka.pusinka
25. feb 2010

Zaby no vidno že jsem na to skoro stejně s mrňousami, a chodítko jj ale né na celý den jen na chvilku , když malá je nevrlá a chce stát 😀 😀 😀 jinak také moc neužiji ale o víkendu jedem na chalupu tak tam se vyřádí je tam víc místa 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
25. feb 2010

6aby my máme syn postahoval 😀 😀 😀 😀 😀 Lala, po, tinky vinky hihihi 😝 😝 😝

ani3012
25. feb 2010

zaby ja som sa pýtala rehabilitačnej a povedala,že aj ona dávala do chodítka.Ono je zakazované hlavne kvôli nehodám,lebo vedia sa prevrhnúť,keď sa najede na prekážku ako je napríklad prah. Ale povedala,že tak na 10-15 minút ju tam nechať jej neublíži.
A chodítko mám po sestre,inak by som tiež nekupovala.
A to že je lenivejšia ? Nevadíííí! Veď počkajte na leto.Ona bude inak vývodník. Keď sme sa s Monr streli na kramároch,tak Evička bola veľmi živá. Na jar začneme chodiť do MC Vánok a ona tie nezbedníctva odkuká 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre