• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ani,ja som jeden medzistupen na postielke preskocila, hned isla na najnizzsi - s prisunutim tej nasej k nej. preto obcas spava pri mne, alebo ho pregulim o pol metra dalej do jeho. :slight_smile: a aj preto sa mi mozno budi casto na pitie, lebo ma blizko citi. ale co uz.

zabi, ja som obyvku zabezpecovala tento vikend. lebo o nabytok sa taha, len presun nie je klasicke lezenie, ale otocky, tahania a pod. ale zvlada tym celu trasu.
ale stihol mi medzitym aj tak zhodit lampu co sme teraz dostali, tusim lavova sa vola, nasiel kabel od pc, tahal, ten potiahol dalsi a bum, skoro som mala infarkt, lebo som mala nakrocene do kuchyne, ale nic sa nestalo, len sa to rozobralo. este musime oblozit schodik ku krbu, zatial su tam vankuse.

tu je trochu opar.
25. feb 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz musim hodit velke pochvaly slecnam natynke a karamelke, ze krasne sedkaju, sklanam sa damy. :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lu děkujeme a cmukáme malého okateho Matějka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim...som pyšná mamina, po tretíkrát :wink: :grinning: Ocko vravel, že má pevné brušné svaly :grinning: ale na bruchu ležať nechce, to eee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja to teraz stahujem a som zvedava ... ako bude reagovat ... obcas mu najdem na youtube Gumybear a na tom teda riadne frci :slight_smile:
25. feb 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, mas byt na co pysna :slight_smile: a nas matko ma tiez dobre brusaky, vsak tak isto som sa tu tesila nedavno ja .... a na bruchu je rad zrazu teraz, lebo je strasne rychly v tych otockach, ked sa chce presuvat. mozno to tiez u vas pride, ze si to oblubi. :slight_smile:

juj, mate to aj vy,ze sa aj tesite, aj netesite, ze sa to dieta rozpohybuje, rozlezie, kdekolvek? :confused: :sweat_smile:
25. feb 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne luci ... stale som na pochybach ... ked ho najdem ako cmula daky kabel v nejakom kute co sa mu podari dociahnut tak hned si hovorim ako bolo fajn ked si sa tu len na paploniku prevaloval medzi hrackami :slight_smile:
25. feb 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale napriek tomu sa moooooooc tesim zo vsetkych nasich drobcekov su proste najuzasnejsi :slight_smile: nie je tak????
25. feb 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
trosku dlhsie som tu nebola, ale sem-tam precitam, zial, uz nestiham nic napisat...

zabka: tak az takto nas fifo predbehol?? teda!! ale tesime sa s vami :slight_smile:

lu: sikovnica paradnica, natynka krasna :wink:

a samozrejme vsetkym vsetko naj naj naj prajeme a tesime sa z pokrokov...

a ven, vsetko bude naozaj v poriadku, budeme na teba mysliet a tolko pozitivnej energie sa musi nejak prejavit :dizzy_face:
25. feb 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rius ... no takto sa nas Fifo rozbehol ... snad sa na chvilu zasa zastavi a hlavne so zubami ... to predsa chceme vyhrat :slight_smile:
25. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už stahuji video tak pošlu na FB :wink:
25. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rius...ahoj, že sa aj ukážeš...ale videli sme ťa aspoň na fotkách s babami na cvičení :dizzy_face: Detičky ti dávajú zabrať? Ako sa máte?
25. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už kuki :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Máš to tam dva krát,ale mne to nevááááá :grinning:
25. feb 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Rius-a ja že nás už nemáš rada :frowning2:
25. feb 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani jsi sladká :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
postielku mame aj my uplne dole...tiez sme preskocili jeden stupienok, nechcem riskovat dalsi pad.....od dnes vieme ukazat aky sme velky, ale vobec sa s toho netesim....predoze to robi z takym zapalom a tak dviha rucky hore , ze hned ho prekoti a trepne si hlavu...a ten rev potom :frowning2: ....ach jo....ale furt ho to bavi, aj ked to zakazdym konci placom....normalne rozmyslam nad tou prilbou co ma ani...
Traky my jsme ji také koupili malá je v ní jak žokej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A znáte ten příběh, kterak jedna malá holčička 3 medajle přivezla a banda pořádných mužských s prázdnou přijela?!
25. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi :grinning: :grinning: :grinning: ....asi budem musiet....tie pady su fakt neskutocne, vecne na hlavu...
25. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendy nééééééé

traky- my ju síce máme,ale je nám veľka.Evička ma obvod hlavičky 41 cm
neboj on na to príde,že nie tak zhurta :wink:
25. feb 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi :grinning: :grinning: :grinning: ....asi budem musiet....tie pady su fakt neskutocne, vecne na hlavu...aj ked neviem ci ju bude chciet, ked aj ciapku si zrucuje dole...
25. feb 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že už ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky no právě můj ji také chtěl vyaukcovala jsem na MMa :wink:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4870380
25. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ze sa ukazem a ze VAS MAM RADA :wink: ale akosi nestihacky....
a este aj hokej do toho :sunglasses:

zabi gabi: a dobre pozeras? naozaj ziaden zub? u filipka to bude tak, ze pozries, nic nebude a o dve minutky uz zub vonku :wink: nie? on vsetko tak...
25. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius a vy máte koľko zúbkov?
25. feb 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som helmu nedavala, iba ak z nejakych zdravotnych dovodov... oni tie deti si musia uvedomit, ze to nie je dobre - trieskat si hlavku kade-tade a budu si davat casom pozor... i ked, nas tomas kolkokrat aj teraz "nevidi" stol a tak..... a hned rana jak z dela :unamused:
25. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riusko my ji máme hlavně na zahradu nerovný terém a bojím se aby pak neměla rozbitou hlavinku :wink:
25. feb 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius ono ta helma nieje,že by ho to nebolelo,ale stlmí pád.Dieťa si uvedomuje,že spadlo,ale nebude mať vážnejšie zranenie ako napr,o roh stola
Tomáška máš už v škôlke? Ste zdraví?

Evička teraz fičí na Repete :grinning:
25. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok