Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ludka77
25. feb 2010

ahojte, dnes sme boli prvýkrát na kurze plávania, super! všetkýýým odporúčam, malá si to nesmierne vychutnávala, chodili sme síce do bazénika ale s inštruktorkou to je niečo úplne iné. 🙂

a inak zúbok tiež ešte nikde 🙂

lenullla
25. feb 2010

Ahojte maminky 🙂
som tu dlho nebola 😅 inak akurat som sa chcela opytat, ci sa niekto nechysta plavat s babatkom 😀 a ze aky mate na to nazor, lebo pocuvam okolo toho same dobre veci, ale aj varovania typu zapal mocovych ciest, gynekologicke zapaly..tak som trosken na pochybach 😒

inak mame treti zubok 😀

blani2
25. feb 2010

Ahojte 😉

jen vás chci rychle pozdravit a sdělit, jak to s námi dopadlo. Nakonec jsme s Kubíkem skončili na pohotovosti, protože po 2 denním zlepšení mu vyletěly v úterý horečky a v noci na středu měl už 40ku a jak jsem ho zvedala z postýlky, ukrutně začal zase zvracet...Tak jsme jeli. Dr ho vyšetřila, nic se jí nezdálo zle. Břicho prohmatné, zavodněný byl dobře. Tak nás vybavili léky a putovali jsme domů. Včera mu ještě bylo zle, ale nezvracel a teplota šla pěkně srazit paralenem. Dnes jak mávnutím proutku..bez teplot, s úsměvem na rtech...tak snad je zlé zažehnáno. Ťuky ťuk

všem oslavencům včerejším a dnešním hodně zdravíčka 😉

Ven, vše dobře dopadne, posílám pozitivní energii 😵 😵

..a k hokeji...Bratři jste fakt dobří 😉

Martinka je NEJLEPŚÍ!!!! Taková obyčejná kočka a tolik v ní je. Ven, napsalas to hezky.

pirinka
25. feb 2010

lenulla; já můžu plavčo jen doporučit. Snad každý mimi si to zamiluje 🙂 . A pro mě je důležitý, že pak bude mít malá pozitivní vztah k vodě a nebude se jí bát. A k té vodě. Určitě záleží na zařízení jaký si vybereš...pokud teda máš možnost výběru ve svém okolí. Dej na reference. U nás jsou třeba klasické bazény, kde jsou udělané kroužky plavání s mimi, ale tam mi nevyhovovaly ty davy lidí a navíc chlorovaná voda. Tak jsem našla jiný menší bazének, kde mají vodu na principu mořské a bez chemikálií a i když kurz vyšel o něco dráž, tak jsem ráda, že jsem vybrala tenhle 😉

za chvíli hodím nějaké fotky z plavča na FB

lucim
25. feb 2010

dobry vecer 😵

lucim
25. feb 2010

cez den som vas priebezne po troskach docitavala, ale kedze mam potutumutu utlm, tak si nepamatam, na co som chcela reagovat, ale urcite to malo byt pozitivne.

lenull my sme tiez chodili plavat a bolo to fajn ... a cim sme boli starsi, tym si to matko viac vychutnaval. chodili sme do specialneho bazena pre deti.

lucim
25. feb 2010

uuuf blani, tak to este kubicka poriadne potrapilo, to je fajn, ze sa mu ulavilo. mi odlahlo. drzte sa.

jo a ako to, ze ste pozuzlanu piskotu vymysleli az hned za tym, ako nasmu matiatkovi vyliezol zubok? drzkam ucastnikom palce, maxikovi gratulkooooooooooooo. 🙂

kto bude pozerat hokej? ci sa vsetky rano dozvieme, ako sme hrali?

brusinka.pusinka
25. feb 2010

Krásný večer sluníčka a hvězdičky, děkujeme za komentáře k videu 😉
Blani držte se a ať je malý už jen ok zdravoučky.
Jinak bazén doporučuji ale jen tam kde plavají jen dětičky tak jak se chodí na kurzy s mimčami do velkého pujdem až v květnu až bude teplo 😉

pirinka
25. feb 2010

http://www.facebook.com/album.php?aid=30146&id=...
nějaké fotečky z plavča. Dneska tam i natáčeli potápění a posílání pod vodou, tak snad budeme mít videjko...se těším 😵

lu; v kolik hrajete?

zaba2707
25. feb 2010

lucim a kedy vlastne hraaame???

lucim
25. feb 2010

27.2. o 3:30 🙂
piri, idem kuknut.

zaba2707
25. feb 2010

piri mala je zlatusik 🙂 a vobec jej to nekazis 🙂

lucim
25. feb 2010

piri, jeeeej, ake ste zlatucke, obidve. voda je fajn. 🙂

pirinka
25. feb 2010

berušky díky 😵

jsem teď uspávala beunku. Probudila se s usedavým pláčem a nebyla k utišení. Jsem jí preventivně namazala pupíček a dásně....a hádejte co? Jj, s těžkým srdcem se musíme odhlásit z klubu o ožužlanou piškotu 😀

lucim
25. feb 2010

piri no neeeeeeeeeee, no joooooooooooooooo 😀 🙂 😵 hurrrrrrraaaaaaaaa, tvoje zlaticko je zubateeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 gratulko.
a vraj - ten kto najde zubok, si zasluzi darcek. 🙂

ozi
25. feb 2010

ahojte babule, dlho som tu nebola/ starosti s prerábkou /, ale už je hotovo 😵

gratulky oslávencom monulým a aj dnešným 😉

piri predpokladám, že máte zub! Aj ja som dnes objavila prvý, ešte síce netrčí, ale už je tam! 🙂 🙂 🙂

ozi
25. feb 2010

že monulým 😝 , to je asi tým ranným vstávaním kvôli hokeju 😀

lucim
25. feb 2010

ozi, tak vitajte aj vy medzi zubacmi , gratulko. dnes je zubaty den, co den, tento tyzden je krasne zubaty. 🙂 🙂 🙂 🙂
takze uz mate hotovo? perfektne ... mas fotky na modrej streche? hod link, nech hiiiiiiiikame. 🙂

pirinka
25. feb 2010

lu no jasně, už si vybírám nějaký hadřík na sebe 😀

ozi; gratulace k úspěšnému lovu na zub 😀 . Nám taky ještě není vidět, ale do prstu řeže pěkně 😉

ozi
25. feb 2010

lucimka, ahojky 😉

hotovo máme, ale sú to len holé izby, takže niet, čo veľmi kukať 🙂 , nábytok sa ešte len bude robiť, ale trošku pošetríme 😀 , nemáme sa kam veľmi ponáhľať, hlavne, že kúpeľňa je hotová 😵

a v tých prázdnych izbách sa deťom dobre šantí 😀 , takže fotky až neskôr 😉

ozi
25. feb 2010

piri, aj vám gratulky 😉 , ja dúfam, že hrýzť nebude 😕 , Samko to nemal vo zvyku ale Maťo hej 😝 , tak uvidím

no ako som rýchlo prišla, tak aj idem, ale sľubujem, že prídem častejšie 😵 😵 😵

ozi
25. feb 2010

brúúúúúúú, sa musím vyspať, aby som cez zajtrajšiu noc vstala na hokej 😉 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

lucim
25. feb 2010

ozi, sladke snicky. ja rano vstavam skor, tiez by som mala zalahnut ... a v sobotu robim, pol dna.
mna matko zatial nastastie nepohryzol.

lucim
25. feb 2010

piri a kto to ma kupit, to nove za zubok? 🙂

pirinka
25. feb 2010

lu...asi manžel 😀 😅 . Mebo si to koupí dotyčný nálezce sám z rodinného rozpočtu 😀

asparaguska
25. feb 2010

Piri, som pozrela foto, juuj, aká je malá zlatulinká.... 🙂

To bol nápad ísť na FB.. 😀 😠 😀
Teraz nič nerobím, len pozerám fotky. (detičky sú rozkošné)
Už sme sa našli aj so sesterkami, kamoškami zo ZŠ a tými, čo išli do zahraničia a 100 rokov sme sa nevideli...
Hrám odolávam, ale prečo ma nikto nevaroval, že je to taký zabiják času????? 😀 😀 😠 😀 😀

pirinka
25. feb 2010

aspi díky moc 😵

jj, internet vymyslel někdo kdo se nudil a FB obzvlášť 😀

lucim
25. feb 2010

aspar no vitaj vo svete netu 😀
piri, tak to si zajtra nieco pekne na seba pohladam. 🙂 alebo v najblizsich dnoch.
matko nakojeny, idem spat, papaaaaaa stalice. 🙂

asparaguska
25. feb 2010

Lu, vítam... 😀

Aj ja už pomaly (do kelu koľko je hodín) rýchlo idem.

Dobrú noc...

pirinka
25. feb 2010

pátek klepe na dveře...nejvyšší čas zavřít klapky a konečně jít jednou spát před hodinou duchů 😀

dobrou berušky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre