• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
ani, ja sa teda priznam - prvy krat v zivote som tipla v nike - teda osobne som tam nevliezla, mam tam kamosku, co tam robi o 2 brany vedla lekarne - a stavila som ze prehrame, ale moc moc moc moc by ma potesilo, keby sme vyhrali, brala by som to, ze za tu vyhru tie prachy stali. :grinning:
26. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
večer :slight_smile:

kto nevidel na FB, tak dávam sem http://www.facebook.com/home.php?filter=lf#!/photo.php?pid=30554350&id=1561517440

no ja by som chcela pozerať, ale neviem, či ma mm nevyhodí aj s tv :grinning: a ešte je otázne, či vstanem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. feb 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videli videli ! :grinning: :grinning: :grinning:

Lucim: tak ja by som tipla že vyhrajú a keby prehrali,tak by som bola naozaj strašne nešťastnááááá :grinning:

gabi aj ja chcem ísť,ale až po výplate,lebo sme mali Nepredvídateľné výdavky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
akoby nestačilo,že nám vandali spätné zrkadlo odje...li ale mne vytiekla pračka až na chodbu na parkety( zduli sa ale nie moc,tak musia vydržať) a utorok sme rozbili umývadlo v kúpele,padol naň parfém a spravil dierku

USA-FIN 6:0 :confused:
26. feb 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty brďo dobre ide Usa riadna rozbijačka
26. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teraz neviem,s kým by som chcela hrať......teda ja nie ale naši hokejisti :fearful:
26. feb 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ani tak to fakt smola :confused:
26. feb 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ineska peknučke fotočky fakt aj ja som včera dokladala tak kto chce može kuken
26. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi...už som obzerala tuším včera :slight_smile: ste super trojka, bambulky :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím, že ked by sme hrali s kýmkolvek, tak by bolo o nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn- prečo rozprávaš v minulom čase? :angry: Veď my hrať budeméééééé!
ale to ty vieš :wink: :grinning:
26. feb 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky mamicky.... chcela som trosku pokecat, lebo ja vobec nemavam cas, ale som si prave spomenula, ze asi vsetky budete pozerat hokej....ci sa mylim?
26. feb 2010 o 22:02  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn:co robil malicky s nozkami?....vyzera to velmi skaredo.....a este kam chodite plavat?, uz aj ja mam jeden kontakt, ale sa k tomu neviem dostat.
26. feb 2010 o 22:06  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, ty ty ty...potvorka,šak vieš ako som to myslela :wink: tak kôli tebe...nech budeme hrať s kýmkolvek, tak to budú nervy :slight_smile:

batt..hokej máme až o 3,30 :grinning: a na nožky si vylial horúci čaj :frowning2: ale už sme ok :sunglasses: my plávame u nás v dca..teda boli sme len raz, potom ešte ten večer si tú nožku oblial a bolo po plávaní..ale o týždeň by sme mohli začať zas :sunglasses:
26. feb 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste?
ahoj batt. :slight_smile:
matko sa nam s velkym placom zobudil, teraz mi tu asistuje.
zalozila som novy album, kuk. prva foto pre brusinku - dnesna, druha inneske, z predvcera . a samozrejme pre vsetkych. :slight_smile: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=3848094#navigator

inn erik je zase sladky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu tu sooom :slight_smile: erik mi zaspal na rukách...mám ho tu takého skrúteného :sweat_smile: pôjdem ho preložiť...a super fotos :dizzy_face: :dizzy_face: tie košíkové prádlové sú super :wink: a dakuejm za erička...

nestíham odpisovať na IPčky..som doložila fotky, tak pozerajú a všetkých zaujíma, čo sa mu stalo s nožičkou :sweat_smile: asi ju idem zmazať...
26. feb 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, co sa stalo, stalo sa, pofukali sme mu ju, uz ju ma lepsiu, to som moc rada, kludne ju zmaz, nech ludi nedrazdi. my vieme, my to s tebou zijeme, ostatni obcas nakuknu, vsak? . :slight_smile:
26. feb 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz matka ulozila....
26. feb 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...presne, tí, ktorých sa to netýka, nemusia vedieť :slight_smile:

tak erik mi už tiež spí, ja idem do sprchy a asi zalahnem...bude pokus o vstatie o 3,30 :grinning: tak nech aspoň niečo zdriemnem :grinning:

dobrú nocku bambulky a aj počas spánku fandite a držte päste :wink:
26. feb 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ! Slovensko do toho ! :slight_smile:
27. feb 2010 o 03:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. feb 2010 o 03:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2:0 pre CAN :cry:
27. feb 2010 o 04:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...sme sa kojo....tak pozerame hokej...
27. feb 2010 o 04:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:
že pozdravujeme malého hokejistu Andrejka :slight_smile:
27. feb 2010 o 04:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. feb 2010 o 04:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten sa nacecal jak kliest a odpadol :grinning:
27. feb 2010 o 04:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani...tam nech sa americania a kanadania dotlcu...mne sa paci bronz :wink:
27. feb 2010 o 04:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj tak sme historicky na tom najlepšie :slight_smile:
27. feb 2010 o 04:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sestranka z TT sa vydala do Kanady a prave sa pcha korbacmi, haluskami a pivom v slov.dome vo Vancouver
27. feb 2010 o 05:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj! aj ja by som tam šla :slight_smile: :dizzy_face:
27. feb 2010 o 05:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok