• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ahojte, gratulujem oslavencom :dizzy_face: , nina krasne fotky :wink: ....nas matko sa dnes pustil sam, urobil krok, potom bol pokus o druhy a skoncilo to padom.....a na cele mame takuuuuuuuuuuuuuto bozulu vsetkych farieb....vyzera ako po boji...este dobre, ze ziadna poradna pred nami....ktovie co by dokyna povedala.... :sweat_smile:
28. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani - no pekne, ze v Kosiciach , to skor nie ako ano, ale ved uvidime, ako sa mi to podari...rada by som vsetky videla a pokecala, no a tiez tych nasich drobcekov najkrajsich a najlepsich na svete :grinning:
28. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobryyyyyyyyyyyyyy vecerrrrrrrrrrr slnecnice. :slight_smile: matka sme utahali, uz spinka.
nina, maly je sikovnyyyyy behac. super. :slight_smile:

a stretko v blave?
KOCKY, co robite v tuto SOBOTU 6.3. OKOLO OBEDA????? dame stretko?????? babyzuz navrhla, ja budem v blave... - rius? samy? anavi? zmuri? brin? alex? susy? zabi? zuzina? majka? ....
28. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja čo ? :angry:
28. feb 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vsetko naj oslavencom
mozno by sme prisli aj my s Maxikom aj tak sa uz doma nudime...
28. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani jesuuuuuuuse, na teba som myslela ako na prvu a nenapisala som ta? :confused: sorrrrrrryyyy zlatinko, :dizzy_face: jasne ze aj ANI?
28. feb 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati vazne? pridete do BA? parada ... som zvedava, co na to ostatne. :sweat_smile:
28. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, jasne ze by sme prisli, Maxovi sa vo vlaciku aj tak paci... :slight_smile:
28. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati no perfis .. ani, si v sobotu volna? to by sme uz boli zuz ja kati ani - 4 - kto sa k nam prida, kto sa s nami zahra ? :grinning:
28. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa pridala aj alex ... 5 ....
28. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridava sa aj zabka a riuska :slight_smile: 6,7. :slight_smile:
28. feb 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem,maly už skuša riadne,najstarši ho riadne cviči xixixi
keby ste mali stretko bližšie tak by som hned išla,možno cez leto pôjdeme na vychod :dizzy_face:
28. feb 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dieta spiii, jupiiii :slight_smile:

rius hej vydrzala 5 hodin a prvykrat ked strajkovala tak normalne tahala 8hodinovku od 2 do 10 vecer

predbezne sa aj my pridavame len dajte vediet o kolkej a kde to bude aby sme nejako napasovanie spanok lebo uz to nechcem riskovat ze sa nevyspi
28. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina pekne foto, aj ked jak pisala ani troska rozmazane ale sak viem jak sa tazko fotia detuchy bez toho aby sa nepohli :slight_smile: u nas tiez kazda druha foto rozmazana :grinning:
a maly je teda riadny sikovnicek ked si uz tak pobehuje :wink:
28. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka super, 8 - Oaza samozrejme, okolo obeda . kedy ti tamarka spava? alex to tam zarezervuje
28. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ked nestrajkuje tak vacsinou poobede od 2 do pol 4, plus minus pol hodka :slight_smile: ale sak hadam to bude trosku dlhsie takze aj keby spala tak sa potom pridame
ci to ma byt rovno cez obed?
28. feb 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, s rius sme sa bavili, ze obed v oaze by bol fajn napad - ja budem totiz v ba od piatku, drahy si najde program, kym sa budem s vami vykecavat, tak pre mna by bolo fakn skor skor ako neskor. :wink: a rius by potom sla za rodicmi.
28. feb 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, no sak povedzte hodinu a my sa vynasnazime prist, nejako to vymyslime s prikrmom a poobede by sme ostali vonku na prechadzke
28. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som dnes zle kuk...a hanbiiiiiiim...ale este stiham :grinning: ....vsetko najlepsie nasej nevesticke TAMARKE, a velke cmuk od spinkajuceho matka :dizzy_face:
28. feb 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tak o 13tej. moze byt?
28. feb 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka a kosice ako? dojdes?...bolo by fajn keby sa ty nasi mlady aj spoznali, nie? :grinning: :grinning:
28. feb 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky preco nestihas? mate toho vela na farme????
28. feb 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim....ako citas....vsak stiham...este je dnes :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky citam ako pocujem? :grinning:
28. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No HALOOOOOOOOOOOOOO, co sa to tu deje? posluchate zenske? kym tu nejsom? :grinning:
28. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau alex :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim :grinning: :grinning: :grinning: ...aleeeeeeeeex, ty zijes? :grinning:
28. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze zijem, ani na sekundu o tom nepochybujte, a neze si tu zacnete secky robit co sa vam zachce, bo ja sa na vas pozeraaam :sunglasses:
28. feb 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, takze sumar:

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° 4.Stretko juloviek09 - BLAVA - OAZA - 6.3. SOBOTA - 13:00. °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

zatial prstek zdvihli: lucim, babyzuz, alex, katica, ani, rius, zabka, majkas.
kto dalej?
28. feb 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky som musela alex vysturat na svetlo, ked uz je ta organizatorka stretka :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok