Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
28. feb 2010

ahojte, gratulujem oslavencom 😵 , nina krasne fotky 😉 ....nas matko sa dnes pustil sam, urobil krok, potom bol pokus o druhy a skoncilo to padom.....a na cele mame takuuuuuuuuuuuuuto bozulu vsetkych farieb....vyzera ako po boji...este dobre, ze ziadna poradna pred nami....ktovie co by dokyna povedala.... 😅

anavi85
28. feb 2010

ani - no pekne, ze v Kosiciach , to skor nie ako ano, ale ved uvidime, ako sa mi to podari...rada by som vsetky videla a pokecala, no a tiez tych nasich drobcekov najkrajsich a najlepsich na svete 😀

lucim
28. feb 2010

dobryyyyyyyyyyyyyy vecerrrrrrrrrrr slnecnice. 🙂 matka sme utahali, uz spinka.
nina, maly je sikovnyyyyy behac. super. 🙂

a stretko v blave?
KOCKY, co robite v tuto SOBOTU 6.3. OKOLO OBEDA????? dame stretko?????? babyzuz navrhla, ja budem v blave... - rius? samy? anavi? zmuri? brin? alex? susy? zabi? zuzina? majka? ....

ani3012
28. feb 2010

a ja čo ? 😠

katica5
28. feb 2010

ahojte, vsetko naj oslavencom
mozno by sme prisli aj my s Maxikom aj tak sa uz doma nudime...

lucim
28. feb 2010

ani jesuuuuuuuse, na teba som myslela ako na prvu a nenapisala som ta? 😕 sorrrrrrryyyy zlatinko, 😵 jasne ze aj ANI?

lucim
28. feb 2010

kati vazne? pridete do BA? parada ... som zvedava, co na to ostatne. 😅

katica5
28. feb 2010

lucim, jasne ze by sme prisli, Maxovi sa vo vlaciku aj tak paci... 🙂

lucim
28. feb 2010

kati no perfis .. ani, si v sobotu volna? to by sme uz boli zuz ja kati ani - 4 - kto sa k nam prida, kto sa s nami zahra ? 😀

lucim
28. feb 2010

uz sa pridala aj alex ... 5 ....

lucim
28. feb 2010

pridava sa aj zabka a riuska 🙂 6,7. 🙂

nina41
28. feb 2010

baby dakujem,maly už skuša riadne,najstarši ho riadne cviči xixixi
keby ste mali stretko bližšie tak by som hned išla,možno cez leto pôjdeme na vychod 😵

majkas
28. feb 2010

ahojte, dieta spiii, jupiiii 🙂

rius hej vydrzala 5 hodin a prvykrat ked strajkovala tak normalne tahala 8hodinovku od 2 do 10 vecer

predbezne sa aj my pridavame len dajte vediet o kolkej a kde to bude aby sme nejako napasovanie spanok lebo uz to nechcem riskovat ze sa nevyspi

majkas
28. feb 2010

nina pekne foto, aj ked jak pisala ani troska rozmazane ale sak viem jak sa tazko fotia detuchy bez toho aby sa nepohli 🙂 u nas tiez kazda druha foto rozmazana 😀
a maly je teda riadny sikovnicek ked si uz tak pobehuje 😉

lucim
28. feb 2010

majka super, 8 - Oaza samozrejme, okolo obeda . kedy ti tamarka spava? alex to tam zarezervuje

majkas
28. feb 2010

luci ked nestrajkuje tak vacsinou poobede od 2 do pol 4, plus minus pol hodka 🙂 ale sak hadam to bude trosku dlhsie takze aj keby spala tak sa potom pridame
ci to ma byt rovno cez obed?

lucim
28. feb 2010

no, s rius sme sa bavili, ze obed v oaze by bol fajn napad - ja budem totiz v ba od piatku, drahy si najde program, kym sa budem s vami vykecavat, tak pre mna by bolo fakn skor skor ako neskor. 😉 a rius by potom sla za rodicmi.

majkas
28. feb 2010

jaj, no sak povedzte hodinu a my sa vynasnazime prist, nejako to vymyslime s prikrmom a poobede by sme ostali vonku na prechadzke

traktor
28. feb 2010

a ja som dnes zle kuk...a hanbiiiiiiim...ale este stiham 😀 ....vsetko najlepsie nasej nevesticke TAMARKE, a velke cmuk od spinkajuceho matka 😵

lucim
28. feb 2010

ok, tak o 13tej. moze byt?

traktor
28. feb 2010

majka a kosice ako? dojdes?...bolo by fajn keby sa ty nasi mlady aj spoznali, nie? 😀 😀

lucim
28. feb 2010

traky preco nestihas? mate toho vela na farme????

traktor
28. feb 2010

lucim....ako citas....vsak stiham...este je dnes 😀 😀 😀

lucim
28. feb 2010

traky citam ako pocujem? 😀

alexarisko
28. feb 2010

No HALOOOOOOOOOOOOOO, co sa to tu deje? posluchate zenske? kym tu nejsom? 😀

lucim
28. feb 2010

cau alex 😀 😀 😀

traktor
28. feb 2010

lucim 😀 😀 😀 ...aleeeeeeeeex, ty zijes? 😀

alexarisko
28. feb 2010

jasne ze zijem, ani na sekundu o tom nepochybujte, a neze si tu zacnete secky robit co sa vam zachce, bo ja sa na vas pozeraaam 😎

lucim
28. feb 2010

ok, takze sumar:

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° 4.Stretko juloviek09 - BLAVA - OAZA - 6.3. SOBOTA - 13:00. °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

zatial prstek zdvihli: lucim, babyzuz, alex, katica, ani, rius, zabka, majkas.
kto dalej?

lucim
28. feb 2010

traky som musela alex vysturat na svetlo, ked uz je ta organizatorka stretka 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre