Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
28. feb 2010

len baby , potom vela fotit...nech mam na co kukat 😉

lucim
28. feb 2010

alex, podaj spravu: kg, cm, pocet zubov, schopnosti. ... nie tvojeeeeeeeeeeeeeeeee . 😝 😀

majkas
28. feb 2010

joj ale ste sa rozbehli

luci, ok registrujem v sobotu o 1, urobim maximum aby sme boli tam

traky dakujeme, spinkajuca tamarka posila boztek spat

a toho 18.4 do ke urcite neprideme lebo to uz budeme spat v ba, jedine zeby sme si dali special navstevu u traky na kakavko po velkej noci niektory den 😉

alex pls zajtra to cviko asi nie je ked su prazdniny, ci hej? sme dosli minule neskor tak teraz neviem

traktor
28. feb 2010

...aj mozes aj tvoje...vsak porovname kto je na tom lepsie ci mala ci velka 😀 😀 😀 😀

traktor
28. feb 2010

majkaaaa, kakavko si na vas pocka 😀 😀 😀

majkas
28. feb 2010

a my hladime 9100 g dnesna cista vaha, a ked cista tak cista lebo sme 4krat dneska nalozili do plienky

traky tak este potom dohodneme detaily a hadam sa nam zadari prist 😉

majkas
28. feb 2010

hlasime 😀

alexarisko
28. feb 2010

Majka, cviko neni, nestresuj puska, a Lulu, TRakinka, heh ja uz schopnosti nemam ziadne, ked mala odrastie budem sa musiet naucit znovu chodit na serblik 😀 a mala? mala ma 8,5 kg, 70 centy a najnovsie sme zacali tlieskat, niekedy, dneska uz aj zakyvala na pumpe na povel papa, inak sa mi stavia na kazdej pi....ne, s prepacenim a potom sa s rehotom pusti obomi rukami, chvilu stoji a v zapeti pada volnym padom a caka kto ju chyti

lucim
28. feb 2010

majka pekneeeeee 🙂 vaha fajn, tolko kako, bude zub? 🙂

lucim
28. feb 2010

aleeeex , no toto mi chybalo .. musis chodit pisat castejsie. 🙂
ozik, gratulko k tlieskaniu, aj malemu trakymu aj liluske. 😵 😵 😵
a lili je potvorecka odjakziva, hadam nebude teraz pasivny hribik? 😀 sikulka, ze cmukam.

majkas
28. feb 2010

alex dik

lu bodaj by aj vsetky 4 horne naraz za kazdu kakacku jeden 😀 ale to bude asi skor tym ze vcera si to odkladala do zasoby 😀

a aj vase detuchy si pustaju sliny? u nas nenormalne, nahodi usmev, urobi zopar bubliniek a uz to tecie
dneska ma tak super oplula ked na mne stala 😀

traktor
28. feb 2010

alex....nezabudni potom hodit foto...myslim, ked sa naucis na ten serblik...hej? 😀 😀 😀 😀 lucim dakujeme 😵

traktor
28. feb 2010

majka , matko uz sliny nepusta, ...ale je smiesny ked sa usmeje, tie velke 4 vrchne zubky a tie dolne 2 len take zaprdky....ostatok sa akosi zastavil....tak uvidime, ze kedy a co...

lucim
28. feb 2010

my este ten zub tajime - aj v usmeve. a teraz neslintame.

alexarisko
28. feb 2010

my slintame a plujeme na seckych jak doga, to nas nas uzasny otecko naucil, plut jazykom, bo nam to niekolko mesiacov predvadzal, inak zuby nide, heh a traky, ty pervert maly, tak na nocniku by si ma chcela vidiet, coooo?

traktor
28. feb 2010

alex 😀 😀 😀 😀 no a ked si zoberies tu mnissku capicu k tomu, to by bolo super 😀 😀 😀

alexarisko
28. feb 2010

traky, ale tak taketo veci by sme si mali v sukromi dohadovat nemyslis? 😉

traktor
28. feb 2010

alex 😉 😀 😀

lucim
28. feb 2010

no ale sa to tu zvrhava 😀

alexarisko
28. feb 2010

no uz len tvoj komentar chyba, sefe

lucim
28. feb 2010

moj komentar? popri tom, ako si budete robit fotecky so serblikom, habitom v zatisi s traktorom? 😀 😀 😀

majkas
28. feb 2010

no teeeda dievcata... 😀

idem radsej haji este ma tu na nieco nahovorite a co potom 😅

dobru nocku zelam

lucim
28. feb 2010

majka sa nehanbi, aj teba cvakneme, ak chces. 😉 dobru nocku.

alexarisko
28. feb 2010

jezisi kristeeeeee, kedy ste sa takto zvrhli? a hlavne, kto vas takto zvrhol ked ja som tu nebola???? 😲

majkas
28. feb 2010

a sak co by som sa hanbila? sak som medzi svojimi, ci nie? kto sa este prida, serblikova paaarty 😎

papa uz naozaj 🙂

lucim
28. feb 2010

my sme tu ako anjeliky, to v nas prebudzas ty, ked sa zjavis, alex, sekritutka moja. 🙂
das nam zajtra vediet, ci sa ti to podarilo rezervovat?

alexarisko
28. feb 2010

dam dam vediet

pirinka
28. feb 2010

sláva nazdar výletu nezmokli jsme už jsme tu...trochu mi hrabe, toho si nevšímejte 🙂

jé, tak já na stretko nedorazím...to jen abyste mě nečekaly 😀 . Ale budu tam s Vámi telepaticky

lucim
28. feb 2010

piri vitaaaaj ,a hovor ako bolo. 🙂
alex, si zlatko, dik.

babyzuzana
28. feb 2010

no musela som vas sem prist skontrolovat, ma nahanate po inych weboch a ja sa konovy oblukom vyhybam, ale tak ked inak nedate 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre