• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
len baby vela pofotte, nech mame co pozerat.... :wink:
1. mar 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak to necham na aktivne vodicky :sunglasses:
1. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si to prečítam zajtra,píšte,ten zub ma strašne rozbolel :angry: :cry:
Tak pá
1. mar 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani pa a fukám,
A Vám ostatní stretka zavidím :frowning2: ale v dobrém
1. mar 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cfdddyyyyhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhbhb jsx*2xvttttttttttr ... matko vas zdravi a prave mi volala svagrinka ... miery su uplne ine ako udal brasko :grinning: a brako volal drahemu v tom momente ... a poslal foto. :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lu to je jedno hlavní je že je zdravý a krásný néééééé míry nejsou podstatné :grinning:
1. mar 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, ked sa na nete stretneme, vysvetlime. neboj. bruuuuu ti.
1. mar 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi videla si nasu prvu foto v novom albume? ta bola fotena pre teba. :slight_smile:
1. mar 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci viděla a Malý je Božský i v tom prádelním koši :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. mar 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.trebovickymlyn.cz/index.htm
kuki sem beru syna na oslavu 15 narozenin kuknite na jídelní lístek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už se těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim :grinning: :grinning: ...to z tej radosti...ani sa necudujem..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a videjko uz mas?
1. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1844882 som vydražila :dizzy_face:

brusi..skukla som videjká, úplne super :dizzy_face: :dizzy_face: a jedálny lístok...mňaaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani..nech prestane bolieť zub :wink:
1. mar 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..a pridal lukimu, či ubral?? :grinning:
1. mar 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ineskjo děkujeme a kobereček skvělý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. mar 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi dobre si vybrala :wink: ...a in koberec je kraaaaaaaaaasnucky.... :slight_smile:
1. mar 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky chce oslavu jako velký v restauraci tak jsem vybírala aby mohla i malá mají nekuřáckou část a aby si to užil stejne si dá kuřecí placičky s bramboráky a česnečku a kofolu a dorazí to žebírkami jak ho znám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a palačinkami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten mickey ma dostal :dizzy_face:

ešte dražím tielkové bodíky...nech máme na leto :sunglasses:
1. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi...domčo je gurmán :sunglasses: rebierka by som si dala aj jaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, konecne som matka ulozila ... este cakame kratku navstevu, skusim stiahnut to video zatial , a kuknem aj brusinkine.
brusi diiiiiiiiiiiik. :slight_smile:
inn pridal aj ubral. real je 49cm a 2850g. luky sladke babo na fotecke.
1. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inesko jojo je to žrout pokom to jen máááááá :sweat_smile:
Lu kukni se naměješ :grinning:
1. mar 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravime :dizzy_face:
lucim gratulujeme k tetkovani :grinning: a malemu Lukaskovi hoooodne zdravicka a stesticka :dizzy_face:
se spagetama dobra inspirace....taky zkusime :wink:

ani ano mame zrcadlovku :wink: :slight_smile:

dnesek nic noveho....sice bez teplot, ale byla cely den takova uplakana a umrnena, taky mela prujem....nechtela moc papat a pit se ji taky nechtelo....ted pred spanim jsem ji dala kasicku a trosku mlicka....pro jistotu paralen a usnula jak kdyz ji do vody hodi kocicka nase :dizzy_face:
hledala jsem zoubek a zatim teda ani tuk :confused: tak nevim jestli je to od toho :unamused:
jsem rada ze zitra jdeme na poradnu tak se na ni doktorka poradne podiva :slight_smile:

....a dneska (sice neoficialne) slavime 8 mesicu :dizzy_face: uz jsme velky holky :wink:
1. mar 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hojky, hojky...
Lucim...gratulka tetička :wink:
Brusi...kukla som autosedačku a celkom sa mi pozdáva, len vraj sa nedá velmi polohovať, teda až do lahu...vraj tie so širokým záberom 9-36 kg sa velmi nedajú...tak kto mi ešte dá dobrý tip...stačí napísať názov, chcem skúsenosti, nie reklamu :grinning:
1. mar 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia ale my ji máme u manžy v autě a je supr já mám britax a on má tuto v autě není to reklama ale zkušenost a polohuje se dobře skoro jako ve vajíčku :wink:
1. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a máme aj bodíky :dizzy_face:
1. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brusi...však to, máš ju naživo...ja chcem takú, kde si malá aj pospinká a aby jej nepadala hlavička...takže si spokojná? Už som ju našla aj za dobrú cenu, že 110 € :wink:
1. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, ja by som sa opakovala, britax. :slight_smile: polohuje sa to vlastne len tak, ze zaklonis sed, ale je to v pohode, matko sa tam citi fajn.
brusiiiiiiiii, ako jej chuti, mnamky mnam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aspi vsetko naj markytke, a skore uzdravenie ... my sme mali tie stavy o par dni skor ako vyliezol zub ... asi tak s tyzdnovym odstupom.

... videa uz mam v pc, este zmensit a na YT...
1. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, teraz mi napadlo ... dnes mi kolegyna ukazovala testy autosedaciek v nejakych novynach ... novy cas ??? nevenovala som tomu pozornost, kedze uz mame, ale viem, ze kvalitnejsie znacky prepadli.
1. mar 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Britax aká? je ich viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. mar 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka děkujeme chutná chutná :grinning:
Lucia no my jsme moc spokojení s obouma britax je dražší a je jen do 18 kg a tato se mi líbila že se dá stejně polohovat a je až do 36 kg :wink: takže víc užijeme :wink: a malá v ní spinká jak ve vajíčku když položím :wink:
1. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok