Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
2. mar 2010

Inka dakujem ,najnovšie skače v postielke ,neviem dokedy ta postielka vydrži 😀

inneska
2. mar 2010

lu..všimla som si, tak mi kludne môžete gratulovať 😀 😀 nenahnevám sa 😝

ninuš..mne erik ani moc v postielke nechce byť..tam nemá priestor..on len loziť by chcel...postielka nám zatial slúži ako odkladací priestor 😅

lucia32
2. mar 2010

Ninka ahoj...tak Riško je už velký chlap, ked skáče v postielke 😀 , my sme stále ešte bábätko, zatial len hopáme, neskáčeme 😀

Včera večer sme ešte teplotkovali, 37,7...už nič nepapala len mliečko, zaspinkali sme o 8,o pol 12 mliečko a potiahla do 5 a opäť mliečko bez vstavania a do 7...asi ju zmohla večerná teplotka, lebo inak o 5 vystrája ako divožienka 😀
A včera sa jej celý deň grgalao, akokeby bola prejedená...tak neviem či to mohla byť reakcia na pár odmeriek neHAčkového mliečka 😝 ...to som dala na večer v nedelu...včera sme už nedali...tak uvidíme, no možno to malo súvis s chorôbkou 😕
Ale hlavne, že dnes ráno to bol už vysmiaty môj malý cukríček 😀 Aj trošku papala ryžové vločky zaliate mliečkom + bananik 🙂

inneska
2. mar 2010

aj u nás je krásne slnečno, tiež bolo primrznuté, ale na slniečku sa to topí...pôjdeme potom von...ked erika začne lomiť..dnes buntoší od 7...

nina41
2. mar 2010

Lucka ahoj ved už si udrel zoparazy bradu,bolo riadne plaču,ale každe babätko je ine ,včera janikovi zobral pero,tak sa dopisal 😀

malka18
2. mar 2010

Ahojte babeny...že Silvinka dakuje..ach jooo už je to velká slečna... 😀 😀 😀 😀 😀

inneska
2. mar 2010

konečne mi erik zaspal...od 7 je hore, tak už mu nebolo rady...a varila som mu obedík...zemiak+broko+mrkva a rybka k tomu...hoci mi ju dr neoporučil do roka dávať, ale ked sem tam dám,myslím, že sa nič nestane... 🙂

a idem ešte ovo mu uvariť, nech máme na poobedie...asi hruška a broskynka bude 😝

nina41
2. mar 2010

inka ako variš tu ovo??

inneska
2. mar 2010

ninka...ako presniávku to varím, očistené, nakrájané ovocie uvarím do mäkka a rozmixujem..nepridávam nič...je to síce redšie, ale vždy do toho pridám keksíky sunarky(to fajn zahustia) alebo pridávam do aktivie bielej, a ešte robievam aj ovsenú kašu a do tej pridám 🙂

teraz mu robím hruška,broskynka a nakoniec pridám banán(banán neodporúčam variť...raz som spravila a taaak strašne smrdel ten uvarený banán 😀 😝 )tak ked budem mixovať, potom ho pridám 🙂

lucia32
2. mar 2010

http://www.poruke.sk/produkt/9-36_kg_(ece_1_2_3...
tak zatial vedie táto... má ju aj Brinzulka, tak ma inšpirovala 😉

lucia32
2. mar 2010

tak nech si trhnú 😝 , kto chce kuk strkám do albumu
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

blani2
2. mar 2010

Ahojte 🙂

Luci, taky je to zatím můj favorit🙂 A ještě uvažujem na maxi cosi...

majkas
2. mar 2010

ahojte,

mozem ist s malou von na prechadzku ked ma zvysenu teplotu? rano po zobudeni 37,3 a pred spanim o 10 to mierne stuplo na 37,5
neviem ci je to od zubov alebo sa na nu nieco lepi, lebo ja som nachladnuta dost a boli ma hrdlo. mala zatial len zopar soplov ale to sme mali aj predtym - taky zimny standard

tu furt vrtaju jak divy, mala sice spi ale stale sa zobudi ked zacnu vrtat tak toje taky spanok na nic ☹

majkas
2. mar 2010

divi 🙂

uvidim este kolko bude mat ked sa zobudi ale neviem ci jej tym skor neposkodim keby sme isli... na druhej strane aspon by sa dobre vyspinkala...

blani2
2. mar 2010

Ahoj Maji, je to po odečtení asi, že? Myslím, že toto ještě není taková teplota, aby jste museli být doma. Kor za takových podmínek.

majkas
2. mar 2010

blani hej po odcitani

no sak aj ja by som isla radsej von lebo uz aj mne zacina hrabat z tej vrtacky, len este sme neboli v takej situation a nechcem jej este viac poskodit

majkas
2. mar 2010

lucimka tak gratulka synovcekovi Lukymu a zelame vela zdravicka 😉

a super videjka - spagetovy Matko aj jablkova Karamelka 🙂

majkas
2. mar 2010

no uz je hore
papa

lucim
2. mar 2010

dobry den 🙂
teplotkovi mimiskovia, rychlo do normalu, tri-styyyyy-ri, teraz. 😉

majka to vrtanie by ma ubijalo 😒

inn spagetak nic ine tak nepapa, iba toto - dnes zase zamknuta pusina, 4 lyzicky som do neho dostala , prikrmu aj ovocia dokopy. 🙂 super, ze ti ericko tak dobre papa. 😉

nina, ani, aj moj drahy chce teraz novy notebook, kukal na splatky v orangei , brali by sme ho k inemu internetu. (lebo mu robim strasne ucty) ... a ja musim zase vymysliet ako zazalohujem tu tonu fotiek z tohto, nefunguje mi napalovanie. asi nejak cez usb .... a az potom ked to bude niekde v kopii dam niekomu kuknut, preco mi to nenapaluje.

lucim
2. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 4 nove fotecky, len take blbiny, a Lukasko. 🙂 ak chcete, kuk

asparaguska
2. mar 2010

Ahojte...

Lu, malý je strašne zlatý špagetopapkáčik...
a foto uf, tá sedačka... a aj u nás je niečo podobné, ockovia to nejako lepšie nesú...
super fotky, ešte, že to puzzle má len tak málo dielov v jednom štvorčeku... 😉

Ináč, hlásim voľačo na hornom ďasienku, žeby žúbok? 😀 😀 😀 spodné ani náhodou...

Ešte by som sa chcela opýtať, že kto je tu taký super odolný voči babským poverám...

lucim
2. mar 2010

aspar ahooooj, dakujeme - idem dat este jedno video, kym sa matko nezobudi ... a mame aj mensie puzzle, to ma viac dielov ... skladam ho dokopy furt. 🙂
a ja som odolna voci poveram a predsudkom, co sa deje?
a zeby prvy horny zubok? over este raz, a gratulkoooooooooooooooooooooooooooooooo 🙂

lucim
2. mar 2010

no dobre, tak nedam, uz sme hore. 🙂

ani3012
2. mar 2010

no čo je s tými poverami? ja a j verím aj neverím 😀 podľa toho,ako sa mi to hodí.

a som pred chvíľkou natočila malú,ako zaspala:

https://www.youtube.com/watch?v=oL9Q1l2jePU
ani3012
2. mar 2010

no a skúste nového koníka 😵 🙂

https://beta.modrykonik.sk/

ani3012
2. mar 2010

to aká haluz? Mi vypisuje,že nesprávne heslo 😝

asparaguska
2. mar 2010

ni, ahoj... povery ohľadom poradia rastu zúbkov...

ani3012
2. mar 2010

ja viem len to,že kto našiel zub,mal by byť odmenený.Viac netuším 😕 ale my ešte zub nemáme,tak daj vedieť ak niečo zistíš 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre