• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
ludka bud v pohode selest ma strasne vela deti a vyrastu s toho... :wink: lusia vsak dobry program som vymyslela, nie?.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak z DM mam aj ja vela kuponikov, tak ked nieco potrebujete, napiste mi....len sunar uz nemam, ten som pouzila do kolacikov :grinning:
2. mar 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka aj môj maly ma šelest, :wink:
2. mar 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, kluuuud, vydrz to, je to len o par dni. aj matko ma selest, a na druhej kontrole sme sa dozvedeli, ze sa to zmensuje a te dovi o rooooook. :wink: aj u vas bude dobre.
2. mar 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre mamenky prajem dobru nocku...a detickam zdravicko nech ich níc netrapi....a ja potrebujem len sunar tak keby niekto mal budem hroooooooozne rada :dizzy_face: dobru noc :astonished: cmukaciiiiiiiii
2. mar 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak teplotka chvalabohu ustupila, boli sme pekne poobede na prechadzke :slight_smile:

lusia aj ja mam volny kuponik na sunar tak posli adresu a ked pojdem najblizsie na postu tak ti poslem

lucimka tak teeeda tie akrobaticke ksky su riadne akrobaticke :wink: ale zase aspon budete mat na co veselo spominat :slight_smile: a maly Luky je zlatunky :wink:

traky a jaky puding kupujete? myslim prichut, ovocny ci vanilku ci aky?
2. mar 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka zacali sme vanilkovym......a presli sme na ovocne...cokoladovy nie....cokoladku mozno az po roku..mozno aj neskor...mozno vobec...uvidime...a najviac nam chuti aj tak vanilkovy... :slight_smile:
2. mar 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pipinka dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...zajtra to snad vyjde, tesim , tesim.... :grinning: :dizzy_face:
2. mar 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipinka aj tebe :wink: ked nie FB tak skype :*
2. mar 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok cica :grinning: :dizzy_face:
2. mar 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky dik, mozno vyskusam, dosla mi raz krabica mlieka od hami a stoji v skrinke
2. mar 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si teraz spomenula, mne doki vravela ze mozem uvarit puding z kukuricneho skrobu (kvoli cukru v pudingu) a pridat ovocie, ze nie normalny puding ale zatial som neskusala
2. mar 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka vyskusaj, najprv len take ciste a ked nie tak pridaj keksiky, piskotky alebo ovocie, podla toho co ma rada...matko za tym pije uz len cajik a potom tak spi ako macko :wink:
2. mar 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robim aj zlaty klas, ten kremovy prasok aj puding klasicky
2. mar 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska sme skusali prvykrat hami kasu tak ked jej nic nebude tak hadam aj mlicko jej sadne a vyskusame, aspon bude mat zmenu
2. mar 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a robila som aj detsku krupicu, aj ta sa uz moze, od 6 mesiaca, a na vrch dam trosicku masielka...aj to nam chuti.....a ze potom preco tolko spi :grinning:
2. mar 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som uspávala erika a uspala som aj seba :grinning:

bambulky, tak kuponiky pošlem...adresky nachstané, zajtra to pripravím a do konca týždňa pošlem :wink:
2. mar 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z kasicky by jej nemalo byt nic....ved je to uz velka kocka, nie len take male babo :wink: ....a presne , bude mat zmenu.....treba skusat,ale vzdy cez den, nikdy nie na vecer.....
2. mar 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky som ti poslala mejl na adresu co mas v profile na FB, je aktualna?
2. mar 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in tak si super uspavacka :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka je aktualna, a uz som kuk, mam to od teba diiiiiky :slight_smile:
2. mar 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas za co :wink:

idem aj ja spat, dobru nocku maminky :wink:
2. mar 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú majka :wink:

traky...no kto by nezaspal, ked máš tmu a tichučko :grinning: sa divím, že som sa vôbec zobudila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som behla do jedného obchodu(potraviny) a tam taký super výber...na kaše pre erika, tak som zobrala ryžovú kašu a pšenovú..a majú aj iné a aj rôzne vločky..som bola milo prekvapená :slight_smile:
2. mar 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas super...my sme momentalne bez potravin...som zvedavakedy otvoria....prerabaju jedine potravina v dedine na milk agro, tak je zopar dni zavrete, a ty rob co chces :angry: ...sme dnes skocili aspon do tesca na chleba....a vzali 4 cele ze aspon na 2 dni
2. mar 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....ale hlavne , ze krcmy mame 4...
2. mar 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme mesto, tak potravín tu máme dosť...svätá pravda je, že krčmy boli, sú, aj budú..na ten chlast vždy bude :rolling_eyes: a mm nechodí z práce okolo nejakých potravín, že by nakúpil??
2. mar 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj mm robi u nas v dedine....takze je to fakt na prd....aj tak si myslim, ze mali zabezpecit aspon zaklad, ved je tu kopec starych ludi, co sa fakt uz nikde nedostanu....ale ti poviem.....odteraz si vazim potraviny...je to strasne par dni nemat pristup k obchodu...
2. mar 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som bola na farme zberať levandulu :slight_smile:

traky..musí to byť des, nemôcť sa dostať k potravinám...ale snád hladom nepomriete :sweat_smile: ak treba, pošleme humanitný baláček :grinning:
2. mar 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balíček :grinning:
2. mar 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok