• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
:grinning: :grinning: in nezomrieme..aspon mame dovod ist do tesca :grinning: .....postazujem sa....jaj nemam co detom dat do skoly....a tak,... mm startne tatosa a ideme :grinning:
2. mar 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa prednesok lucim, bo uz oci klipken...dobru nocku, a sladke snicky :dizzy_face:
2. mar 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to ako často by mal maly kakať??ked vôbec nekaka každy den
2. mar 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja...šak tu tuším ani nikto už nieje...tak dobrúúúúúú nockuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk na čielko :astonished:
2. mar 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky aj ja som z vychodu,z RASLAVIC :dizzy_face:
2. mar 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina...ani nas nekaka kazdy den...asi kazdy treti....od kedy papa prikrm...

ze servuste
3. mar 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face: môj ked bol čisto kojeny,kakal raz za tyžden,,
3. mar 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, oslavencom gratulujem,nina fakt nemusi kakat kazdy den, zas niektore deticky kakaju aj viackrat denne, je to individualne,zalezi ajod stravy.....a si z raslavic...to ani neviem kde je :grinning: :grinning: :grinning: ...ja som rada ked trafim aspon niekde v kosiciach :grinning:
3. mar 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Traky medzi Bardejovom a Prešovom.Byvali sme potom v Bardejove,,
3. mar 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko :slight_smile:

my kakáme posledné dni aj 3-4x za deň...predtým 1-2x...

ninka...cez raslavice som raz kedysi išla(autobusom), ale už neviem odkial kam :grinning:
3. mar 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko...

ja som bola jedinykrat na vychode a poviem vam, ze uz kosice boli pre mna daleky vychod, myslim tym vziadlenost... ale velmi rada by som videla bardejov :wink:

a tiez alex nekaka kazdy den, tak kazdy treti, ale stane sa, ze aj trikrat za den niekedy :sunglasses:
3. mar 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeejda, ja klamem :confused: :sunglasses: ved ja som bola dvakrat na vychode, na bratovej svadbe, vzal si presovcanku.... ako som mohla zabudnut :grinning:
3. mar 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
To ja sranda, že pre západniarov je východ ďaleko... kamarát z BA povedal, že KE sú mimo Slovenska... :grinning: :grinning: :grinning: , ale aj tak ho máme radi... :grinning: :grinning: :grinning:

Jéééj Ninka, Raslavice. Poznám...
3. mar 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby ! idem na tu tabuĺku! :slight_smile:
3. mar 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko...
Ani nám dnes zaspala? :sweat_smile: :grinning:
Jáj, my sme sa dnes vratili k nášmu režimu spinkaciemu, od 3-4 hore a potom sme hajali do pol 7...ale aj to je pokrok, lebo doteraz vždy okolo pol 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A začala mi robiť toto: akokeby mala veľa sliniek a tak sa čudne zalkáva, akokeby jej bolo na grcku a potom prehltáva...no neviem, či veľa sliniek alebo? myslíte že by to mohol byť opozdený reflux? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Či reakcia na to nehačkové mliečko? aj po 2 dňoch? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi: tak tak, zasa pre vas, vychodniarov, je to naopak :grinning:
a inak, vcera co si tu pisala o povere jednej, presne viem o com, som skoro odpadla, ked mi to kamaratka povedala!!! normalne ma to nastvalo, i ked obom mojim detom vysli prve spodne.... ale ten princip, preboha!!! kamaratka ti dobre povedala, aj ked neviem, co, ale take hluposti netreba pocuvat....
3. mar 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu: ahoj, no natynka je nocna sova :wink: a to prehltavanie - s tym neviem velmi poradit :frowning2: ale myslim, ze to moze byt aj zmenou mlieka - ina chut?
3. mar 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako som sa zmienila 3.7. -najplodnejší deň júloviek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zuzzii.......................03.7................Oliver
vendulacky..............03.7.................Emma
janulkaVALOVA........03.7.................Jakub
fibi.........................03.7..................Linda
zunajda..................03.7...................Lea
majaza...................03.7.................Veronika
batoliatká majú presne 8 mesiačikov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Meniny oslavuje: Bohumil/Bohumila, Ticián, Ginda, Kunigunda, Ticiána
Meniny oslavuje v ČR: Kamil, Kunhuta, Vladivoj

Prajeme všetko najsamlepšie ! :slight_smile:

Kalendárium:

stále pokračuje:Svetový týždeň žien

Deň boja spisovateľov za mier
(The Writers For Peace Committee pri medzinárodnom PEN Klube)
3. mar 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci-môže to byť z toho mlieka...aj Evička tak prehltala-skrytý reflux.
3. mar 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo je to za poveru?? som to minule nepostrehla :confused:
3. mar 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ani a vtip je kde?? :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den, dnes nam, zacalo rano darcekovo, prisli nam boticky - tieto http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=cipok.tpl&product_id=173&category_id=13&option=com_virtuemart&Itemid=9, svokrovci dali matkovi k meninam :slight_smile: teda, dali peniazky, ja som ich investovala do noziciek.

idem vas precitkat. :wink:
3. mar 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vtip ma na starosti luci32-ešte o tom síce nevie.... :grinning:
3. mar 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ineska ale taka ista kravovina ako keď povedala moja starká,že dlho žiť nebudem,lebo mám cez koreň nosa viditeľnú žilku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to iste je vraj aj o prvom hornom zube
3. mar 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rius, my sme celkom často chodili do BA, Rakúska, ani Nemecko nebol problém. Ke- Budapešť sme robili na otočku.Napr. Piešťany sme absolvovali 2x ročne a prerušilo sa to len počas tehu, ale zvažujeme obnovenie tradície, už tohto roku... :slight_smile:

Denka má teraz veľa sliniek a občas jej zabehne, ale nenapína ju... iba kašle...
3. mar 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokial ja viem...teda u nas sa hovori, ze detom co vyjdu ako prve horne zubky skoro zomru...bleeeeeeeee...neverim na ziadnu poveru....a zvlast nie na taku :angry:
3. mar 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani tak ked mas cez nos zilku , mozes byt aj pijacka, tak si vyber :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak zilky mam aj ja...to bude od vody asi mam vela vodneho kamena, vazne uvazujem , ze budem pouzivat calgon alebo cosi take :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja ju už nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to som mala ako miminko a aj môj Patrik ju mal.
3. mar 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....lucim pekne boticky, matko bude frajer :dizzy_face: :wink:
3. mar 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok