Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
3. mar 2010

teraz ma napadlo aspoň jedno pozitívum z dnešnej návštevy tesca...započítalo mi 2x body na kartu za to isté oblečko 😀

traktor
3. mar 2010

in 😀 😀

inneska
3. mar 2010

traky...no čo už 😀 musím to brať s nadhladom,nie?? ešte pôjdem zobrať tie hipp šťavy...som chcela dnes, ale zabudla som 😝 hlava deravá..

inneska
3. mar 2010

traky..a čože, zase sme tu ostali my dve?? či ako ?? či čo?? 😀

lucim
3. mar 2010

aj tak si myslim, zw to losovalo podla toho co nakupujeme ... lebo aj kamoske prisli, co som pisala a to moje plienky brala na jej kartu, a druhej kolegyni neprisli.
ja som hladala tie kolieska alebo predajcov ... asi sa ten moj kocik uz nevyraba alebo co.. 😖

traktor
3. mar 2010

lucim a co ti odisli kolieska?skus napisat tej babe co si od nej kupila, nech ti da kontak na predajcu...mozno ma 😉

traktor
3. mar 2010

a ja kupujem v tescu vsetko co pride a dosiel mi velky... 😝 ...tesco mame najblizsie poruke tak preto..

traktor
3. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7884677 aha....musim kupit novu lebo doma mam 80, sice je krasna ae nam maa , musim predat...a tato ma super cenu 🙂

lucim
3. mar 2010

traky ja neviem, mozno neodisli, len sa mi zda, ze su nejake ponicene a ze nejdu tak lahko ako sli ... mozno staci len precistit loziska .... mozno sa mi to v nedelu podari ... neviem, ci mame olej...

lucim
3. mar 2010

traky, nam je riflovka este velka - 86, ale mozem zahnut rukavy. 🙂 jaaaaj a chcem jedny tenisky zajtra vyaukciovat, cim viac na ne kukam, tym viac ich chceeeem, sebe. budete drzat palce? 😉 chcete visiet ktore? 😉

traktor
3. mar 2010

takto drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim a chcem vidiet
😉

lucim
3. mar 2010

jasne ze viDiet, nemusite preto viSiet 😀 tieto http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1858038

inneska
3. mar 2010

traky...super cena 😉

lu..skús ešte vyčistiť, a uvidíš...a ak nebude olej, tak skús aj kuchynský 😉

idem dopozerať seriál(kosti), do sprchy a spať..dobrú nocku 😵 😵 😵

lucim
3. mar 2010

inn dobru nocku , u nas sa pozera mash. 🙂

traktor
3. mar 2010

😀 😀 😀 ....a pekne su 😉 ...a pripomenulo mi to, ze ja nemam ziadne topanky ani botasky a teplo sa blizi....ach jo...

traktor
3. mar 2010

u nas sa pozera pc 😀

traktor
3. mar 2010

in dobruuuuuuuuu 😵

lucim
3. mar 2010

traky dikes, som ich videla inde za 71€. budu botasecky na kocikovanie. 😉 dufam. aaaa a ked nie, tak si najdem ine lubezne cicuskove boticky.

traktor
3. mar 2010

neboj budes ich mat....niekedy kuka aj 10 zaujemcov a prihodi len jeden 😉

traktor
3. mar 2010

aha a ze mi ich da za 6,40 aj z postou....ked matko tak rychlo rastie, vsetko je nam male...http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7485667

lucim
3. mar 2010

peknucke 🙂 .... a o tom raste mi hovor .... dnes som kukala jak puk na matka v menzestrackoch - kupovala som ich az neskor, tak v polke zimy , mozno medzi sviatkami, vyhrnala som ich a teraz ked sedi trcia mu z nich nozky. ale mam nejake nohavice uz kupene. len ma prekvapuje, ze som si myslela, ze mam az moc veci a oni sa nejak scvrkavaju ci co. 😝

lucim
3. mar 2010

ozik, chcela som uz predat monitor dychu a vyskytol sa mi zaujemca, budu prasulky. 😉

traktor
3. mar 2010

😀 ....veru, jasom tiez kupovala viacej aj vecsie a dnes sme skusali,tak dobrynam je akurat snooopy komplet...ostatok len len...tak som vytriedila, skrinka prazdna, ale uz neblbnem dokupim len rifle, riflovku....a ked bude zas male dokupim, vsak je to skoda, aj tak to nevynosi

lucim
3. mar 2010

ja kupujem pre dvoch, vynosi Luky 😝

traktor
3. mar 2010

to je super....je to fajn, ked sa preda nieco....len mi pride potom luto , ze to vsetko tak rychlo uteka....

traktor
3. mar 2010

tak to mas dobre, ze mas komu posunut....u nas je matko najmensi z rodiny

lucim
3. mar 2010

juuuj, dnes mi volala svagrinka, som si spomenula na zaciatky po porode ... taka bola zlatucka, ze lukasko stale spinka, tak sa nechce prisat, ze co ma robit. tak som poradila, ze nechat spinkat. ze sa urcite ozve, ze je hladny. taka bola starostliva, teraz chce kojit dlhsie, predtym nevydalo. 😅 😵

lucim
3. mar 2010

ale vlastne kupujes cislo? vtedy co nas kupila jarna mania, tak vy ste sli s inn rovno na 86, ci nie? ja som najprv 80, potom 86 kupovala.

traktor
3. mar 2010

lucim a ked ta tu mam , chcem sa opytat, matko ma stale na hlavicke tie supinky, dokyna nam predpisala lipobase....ked mu to natriem , tak mu pokozka tak scervenie, potom sa to ukludni, druhy den to ma lepsie a dalsi uz zas horsie....nevies nieco ine poradit?...ani jedno z mojich deti to nemalo , len matko...

traktor
3. mar 2010

kupujem 86...ale pri nohavkach aj o cislo vecsie lebo ked je 86 a pise dlzka do 44 tak to neberiem musi to mat tych 46 cm....takze vlastne vsetko meriam, lebo nie kazda 86 je rovnaka....takze mame oblecko aj vecsie ako 86

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre