Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
3. mar 2010

traky kupis mu drahsi krem? ... sa to potvrdilo, co som pisala kedysi - tie supinky sposobuje potvorka, ktora sa rozmnozuje v mastnom prostredi - cize - namazeme - supinky sa prilepia k hlavicke, nevidno ich, ale pricina sa neodstrani. je na to krem od Biodermy - ABC derm BABY SQUAM.
alebo trosku ina metoda - odstranit to pomocou Kerasalu - masti - ucinna latka posobi tak, ze sa pokozka rychlejsie zbavi odumretej casti. ale je mastny.
ja som kombinovala iny krem od biodermy(mala som zbytok), ktory na to posobi, len nie je vyslovene v detskej rase s tym kerasalom, ten mi darovala nasa dokina.

traktor
3. mar 2010

lucim , mne je uz jedno kolko to stoji, skratka nevyzera to dobre, tak to musim riesit...a po lipobase si matko skriabe hlavicku, takze asi mu to nerobi dobre

lucim
3. mar 2010

uz som si spomla, preco som to ja nekupila - my sme este vtedy nemali otvorene a v tej konkurencnej lekarni nemali a nepoznali, ze ci nedonesiem krabicku, ako to to vyzera, co maju objednat, hahaha, keby som mala, tak nechcem kupit. nasla som na nete ze 11,85, v kamennej lekarni mozno trosku viac.

nina41
3. mar 2010

Ahojte,lucim a na tie šupinky,nemôže isť olivovy olej?

lucim
3. mar 2010

nina, to ma ten isty efekt ako lipobase.

traktor
3. mar 2010

tak sa skocimopytat do nasej lekarne, ked nebude skocim do mesta....nech uz mame peknu hlavicku 🙂

lucim
3. mar 2010

jeeeej, si mi pripomenula, ze mam v policke olivovy olej, co som kupila hyperaktivne este ako tehu a nie je dovod to na matka liat ...supnem ho do kuchyne a budem mu ho davat do jedla. 😉

traktor
3. mar 2010

lucim a tiez to mam len potriet a potom vycesat? 😀 vycesat tak divne znie ked mame 4 vlasky 😀

lucim
3. mar 2010

traky ja som sa zlakla nedavno, ze sa nam to vratilo, ale to len raz tam nieco bolo a po kupani zmizlo. mi odlahlo.

traktor
3. mar 2010

vidis lucim.....este si musime na nieco spomenut, mozno to aj mas doma , len o tom nevies 😀 😀

lucim
3. mar 2010

😀

lucim
3. mar 2010

traky, ja som nevycesavala, makkou plienkou som to na mokrych vlaskoch po kupani skusala posuchat . sa to po tom pouzivani tych kremov stratilo.

traktor
3. mar 2010

ok , vyskusam to podla teba....lebo pri cesani mam pocit, ze som mu to len podrazdila..., ale mozno to bolo aj stoho kremu...

lucim
3. mar 2010

juuuu ja sa tu vykecavam a este nemam odsate mlieko a zajtra taham cely den v praci, magistru sme pustili po doktoroch do blavy, matko bude cely den s tatom, ak to zvladnu.
idem, paaaaaaaaaaaaaaaaa.

lucim
3. mar 2010

traky, este mi napadlo, ze ti ten krem mozem poslat... ked, tak napis do IP.

traktor
3. mar 2010

dobru noc 😵

lucia32
4. mar 2010

Waw som prvá? Tak dobré ránko...

lucia32
4. mar 2010

Pudinček sme zatial nerobili, počkám až bude celkom fit, v noci trochen pokašliavala, asi jej poležiačky zatekali hlieky...no nosík má čistý, suchý...
Akurát som varené jablčko zahustila kukuričným škrobom a zamiešala trochu do kaše ráno...celkom fajné 😀

blani2
4. mar 2010

Dobré ránko 🙂

všechny chorobky pryč! My už jsme klasicky hore od 7. Noc byla veselá. Furt hore, nakonec jsme nějak zaspali. Teď si hrajem. Dnes se chystám vařit kedlubnu s těstovinami. Tak jsem zvědavá, jak uspěju...

lucim
4. mar 2010

dobre ranko z prace 🙂
ani by ste neverili ,ako tazko sa mi dnes odchadzalo od mojich chlapov ... ja viem, ze to zvladnu, ale cely den som bez nich este nebola ....
a prosim si par povzbudivych slov - malo malinko som vecer a rano odsala mliecka , tak 60 - 70 ml. ze to nekonci? ze este budem kojit? .... ano ano lucia budes.... 😕

lucim
4. mar 2010

dobre ranko lu a blani 😉

ani3012
4. mar 2010

Bre ráno ! 🙂
Štvrtok

haasa..............4.7.........Nelly Anna má dnes 8 mesiačikov 😵
laurajana ........4.8........ Lauruška má nes 7 mesiačikov 😵

Prajeme všetko najlepšie 🙂

Meniny oslavuje: Kazimír,Gerazim, Romeo, Jadrana, Kazimíra
Meniny oslavuje v ČR: Stela, Estela, Gerazim, Jadrana, Jadranka

Aj k meninkám všetko naj!

lucim
4. mar 2010

vestko naj oslavenkyniam 🙂
pozname nejakeho kazimira alebo romea? 😀

trakyyyyyyyy uz ti to ideeeeeeeeeeee postou .

riusik
4. mar 2010

dobre ranko....

lucimka: ano, ano, este budes kojit!!! len nad tym nepremyslaj. mliecko je a bude, len ty si ho nevies vytiahnut, matko to zvladne 😉 😎

lucim
4. mar 2010

riusik, ty si zlatko, take potrebujem, diiiik 😵

riusik
4. mar 2010

blani: jajaj, posielam objatie, silne.... a snad bude chutit kubickovi, co maminka navari 😵

riusik
4. mar 2010

lucim: na zdravie! 😵

ani3012
4. mar 2010

no musela som odprevadiť mm-išiel na dva týždne preč,len sa vyhrážal,že na víkend možno príde domov 😝 😀

lucim- riusik ma pravdu,kojením sa vytiahne vždy viac ako odstrekovaním alebo odsávaním 🙂

brinzulka
4. mar 2010

lucim..ja neodstriekam nic a maly sa kojo..vytiahne, aj nemozne...sak by inak umrel hladom 😀 ...ver si 😵

ze servuste...idem pracovat..pride spoluz. na kavu..potom svookrovci gratulka-bo mm ma 32 😉

vsetko naj oslavencom

riusik
4. mar 2010

brin: ze vsetko naj velkemu A

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre