Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
5. mar 2010

ahojte bambulky a drobcekovia nasi najkrajsi 🙂

nejako v poslednej dobe nestiham sem zaliezt ... v praci mi konci uct. rok tak je to o hubu ... nehovoriac o tom, ze od kedy fifo lozi jak drak nemozem ho na sekundu spustit z dohladu bo to konci furt vreskom. Vzdy si praskne hlavu ... a dnes sme maly zatial najvacsi uraz rozbil si usta ... niekde z vnutornej strany.Frajer drzal sa len jednou rukou a samozrejme sa na nej neudrzal tak pleeeeeeesk a uz nam tiekla krv v puse. Este ze nemame zuby bo uz by ich mozno aj nemal 🙂

chcem sa spytat ci plati to zajtrajsie stretko a ci to je v Petrzke a ze o kolkej??? dakujem moc

majkas
5. mar 2010

ahoj zabka,

tak fukame vsetky bolacky a zranenie 😲 😲 😲 (fukaci)

a hej plati, o 13.00 v oaze tam kde minule

ani3012
5. mar 2010

zaby stretko platí je v Petržke a o 13 hod.-teda Lucim(šéfová) alebo Alex ti povie k tomu asi viac

ani3012
5. mar 2010

majkas-si ma ubehla 😀 a tak som sa snažila 😖

majkas
5. mar 2010

ani 🙂

prave sa zobudila sipkova ruzenka po 2 hodinach spanku, dobiehala vcerajsi vecer 🙂
idem k nej a potom chystat obed

ale stihla som pridat zopar foto tak kuki kto chcete a sipka doprava https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

nina41
5. mar 2010

Traky poslala som ti dnes kuponiky 😵

raona
5. mar 2010

majka.. malinka je krasna.. 😉

ani3012
5. mar 2010

maji- nááááádherné fotečky !!!!!!! 😵 😵 😵 😵

traktor
5. mar 2010

nina dakujeeeeeeeeeem...baby este ze vas mam 😉 .....no a ....kraaaaaaaaaasnu nevestu sme si vybrali, ze? 😵 😵 😵 😵 😵

lucia32
5. mar 2010

Jaj Majka krásne fotečky, máte asi superfoťak, to ja s mojím šuvixom takto nenafotím 😀

Natálke puding sadol, som bola doma cez obed a malá je v pohode, neuškodil jej ani ten vanilínový cukor 😅 , škrob ako taký sme papali už predvčerom, teraz zlatý klas ...sú tam aj farbivá a tak...vo vanilkovom pudingu čo som pozerala dokonca aj soľ 😝 ale nič jej nie je, chvalabohu 🙂

traktor
5. mar 2010

inak ja ked som pisala minule, ze papame vanilkovy puding, tak som myslela ten zlaty klas....u nas to tak volame...klasicky vanilkovy nekupujem vobec......skusila som raz v zivote a pride mi moc praskovy...takze len zlaty klas 🙂

traktor
5. mar 2010

...matkovi davam cisty , detom aj s cukrom a vanilkovym cukrom...a vsetkym s ovocim aj piskotkami

ani3012
5. mar 2010

37 fotečka je náááááj ! od majkas 🙂

lucia32
5. mar 2010

KDE STE?

lucia32
5. mar 2010

soráč, caps lock 😝

traktor
5. mar 2010

TAK TU SOM

traktor
5. mar 2010

HURAAAAAAAAAAA MAM POKOJ 😀

lucia32
5. mar 2010

len sa neteš 😀

majkas
5. mar 2010

maminky dakujeme za pochvaly 😉

luci mame 2 fotaky, jeden klasickus automatiku maly sony a drahy dostal minuly rok navianky present zrkadlovku tak skusa co to da. len ja uz ani poriadne neviem ze ktore su fotene s ktorym fotakom 🙂

traky a to ty jake vsetky kupony zbieras? ci ti nahodou aj ja nemam poslat ked budem mat 😅

majkas
5. mar 2010

joj pisem jak tatar ale hadam ste pochopili ze prezent a na vianky

majkas
5. mar 2010

baby pls dajte tipy co varite cez vikend alebo aj dneska na veceru, treba mi dopisat nakupny zonam ale tazko sa pise ked neviem co budeme varit

majkas
5. mar 2010

zas ste zdrhli jak minule ked som dosla? 😠 🙄 🙄

ani3012
5. mar 2010

obalované vajcia 😝
a ono je to hneď poznať,čo je fotené so zrkadlovkov! Aj ja chcééééém !

traky: stopneme ?

anavi85
5. mar 2010

ahojte,
kolko mamiciek sa vlastne chysta na zajtrajsie stretko??? dufam, ze sa mi to podari aj mne tam prist 😀

traktor
5. mar 2010

ani chces sa zabavit?....majka plienky pampers tesco 1+1 😀

majkas
5. mar 2010

tak to uz nemam kupony, uz som ich minula 🙂

s varenim ste mi velmi nepomohli, no co uz s vami, tie obalovane vajcia neratam, to je urcite vemi narocne na suroviny aj pripravu😝 😝 😝

papa zatial

inneska
5. mar 2010

majka...super fotečky, vyzerajú akoby boli upravované 😅 nádherné 😉 a mne kamošky dali tipa...čo najväčšie šampiňony, nožičky vyrezať, spraviť z nich praženicu, naspäť do hríbkov natlačiť, dať na to plátok šunky a dať zapiecť..tesne pred dopečením hodiť na to ešte plátok syra a nechať dopiecť 🙂 ja už mám hríbiky kúpené 😝

a receptuš na pudingoš zapísaný, bude sa konať...len ešte neviem kedy 😅 možno zajtra si spravíme 😝

ani3012
5. mar 2010

uvaríš vajcia na tvrdo,rozrežeš na polovicu,vyberieš žĺtko a zmiešaš-vegeta-maslo a kto chce aj tavený syr.Všetko spolu poriadne premiešaš a začneš plniť naspäť do bielka.Takéto polky obalíš -klasicky a opražíš strúhanku.Najlepšie sú k zemiakom,je jedno na aký spôsob
je to mňamka a vôbec to nieje náročné 🙂

traktor
5. mar 2010

...prosim nech dnesny den rychlo skonci....nech je uz zajtra, nech sa zobudim, nech je slnko a nech mi je fajn....

nina41
5. mar 2010

traky čo tije? 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre