Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
5. mar 2010

jaj nina nici ma to pocasie...u nas zima jak v rusku, fuciiiii, dobre nam strechu neodfukne....hlava boli....ze hotovy marod....

nina41
5. mar 2010

traky aj ja nemam rada zimu,unas bolo už o 17.00 tak mrazivo,a ešte mi zateka zo strechy,neviem kedy konečne opravia tu strechu

traktor
5. mar 2010

u nas je cely den velmi zima a od noci aj fuka, ale strasne....a to vcera tak teplucko bolo, som odlozila cizmi, ze konecne a dnes som ich vytiahla...

traktor
5. mar 2010

pre tie babetka, ktore este zubky nemaju 😀 😀 😀 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1867282

jennna
5. mar 2010

ahojky...je tu niekto?????

Dianka má z ničoho nič teplotu 38,1 st.

správa sa úplne normálne zatiaľ...aj sa usmievka a hrajká....
akurát sme dnes boli kúpať sa v bazéne, len ma hnevalo, že sme mali do auta ďaleko a von strašne fúkalo...
cestou domov zaspinkala....zobudila sa....úplná normálka.
kúpeme sa (večerné kúpanie) o šiestej....ale o pol šiestej zaspinkala na cecíčku a spinkala až do pol ôsmej.....ked sa zobudila, zdala sa mi horúca a červenučká....zmeriam teplotku a takto.....38,1
dala som jej hned nurofen....čajík....
a teraz sa pýtala do hopsadla a tam sa hrajká...aj sa usmievká.....
nemá ani soplík, ani kašeľ....nič.....len zvýšenú teplotu..... je to okey....???... lebo ja som panikárka... ☹

nina41
5. mar 2010

jennka a už po odpočitani??

traktor
5. mar 2010

jennn, nic to nemusi byt, bud pokojna, odsleduj si ju, davaj vela pit.....uvidis....mozno to bude len od zubkou, nepanikar, bude dobre 😉

jennna
5. mar 2010

ninuš...meriam jej pod pazuškou....a ešte aj infračerveným....a ukazujú rovnako....

po trištvrtehodine klesla na 37st.....po 20 minútach mala už 37,2st... ☹

nina41
5. mar 2010

jennka to aj mojim robi klesne ,stupne,davaj jej vela piť,

samayka
5. mar 2010

ahojte mamulienky.

všetkých vás krásne zdravíme 🙂

majkaaaas - nádherné fotky. normálne niektoré do časopisov rozposlať, nádherná je - tá 37 je úúúplne skvelá 🙂)))

a chcem vám ešte napísať, že zajtrajšej stretávky sa s elíkom nezúčastníme 🙂)))) je mi to lúto, tešila som sa... ale o to viac sa budem tešákovať na tú júnovú - výročnú schôdzu 🙂)) tak zajtra veeela foťákujte a filmujte a nech to tu potom fičí, aby sme mohli lutovať..

tak zatial sa majte - cmuuuuk

zaba2707
5. mar 2010

dobry vecer stalice 🙂

ako sa mate ... tak my dnes okrem tej rozbitej pusy este aj riadna rana do rohu steny ... isiel isiel (asi za listou na podlahe - aspon ja si tak myslim) a myslela som ze ked zbada stenu zastavi otoci sa a pojde dalej ale prd veliky on chcel cez stenu ... tak zasa vreskot ... dnesok bol velmi narocny cely den preplakal, ani zaspat kvoli tomu nevedel ... bola som zufalko, dufam, ze zajtra bude lepsie

ozik neviete kto vsetko sa zajtra na to stretko chysta?

riusik
5. mar 2010

dobry vecer prajeme

samy: je mi luto, ze vas s elusikom neuvidime :(

zabka: my sa chystame...

inak, sa mi rozum zastavil a slza vybehla: http://www.topky.sk/cl/11/685387/Rodicia-boli-z...

gabrielkabj
5. mar 2010

ahojky Riušik akurat aj aja som to čítala, ale už utekám lebo ráno vstávam a idem do Poľska na kočiar 😵

zaba2707
5. mar 2010

jeeeeej riusik tak sa teskame na vas 🙂 kolko mate zubkov??? my ziaden

nina41
5. mar 2010

Gabi ty si z Bardejova??? 😵

lucia32
5. mar 2010

Hojky, tu slamená vdova 😀

lucia32
5. mar 2010

No mládež kde ste? Ja som už aj dočítala 😝

zaba2707
5. mar 2010

ahoooooooj lu ako sa mame a ako natinka nasa ????

zaba2707
5. mar 2010

ja som tu silno a pracujem ☹

zaba2707
5. mar 2010

ale uz sa nato asi vyprdnem ... dost toho dnes uz bolo 😝

zaba2707
5. mar 2010

aaa este som vam chcela napisat napriek mojmu nesuhlasu mame doma bezku 😠 ... bola u nas tento tyzden moja mamina a ta ma nahovorila aby sme sli do nejakeho detskeho obchodiku ale nie len s oblecenim ze take vselico nech by tam mali ... zobrala som ju do predeti.sk ... chodili sme po obchode a mna vobec netuklo co ma za lubom .. a zrazu, ze ktora z tychto beziek sa ti paci, a ja hovorim ze toto chicco ale nedala by som zato take prachy ... tak ma nechala odist a o chvilu ho chicco uz platila pri pokladni ... maleho tam obcas strcim hlavne ked potrebujem od neho na chvilu odbehnut aby si zasa nejako neublizil .. ale zatial sa mu tam moc nelubi poriadne nozkami nedociahne na zem ani ked je to na tej najnizsej urovni tak je to take smiesne ked na prazdno vo vzduchu kope 😀

lucia32
5. mar 2010

Aj ja som dnes silno chcela pracovať, a som sa na to tiež, ale už mám len 3 tt a pred sebou viac ako polovicu 😝

lucia32
5. mar 2010

Naty mi teraz začala ujúkať zo sna...chýbam jej? Asi...inak v pohodičke...a v chodáku sme na tom podobne, mm vraví, že som kupila buldozer, bo malá sa tak natrápi kým s ním niečo prejde 😝 😀

babyzuzana
5. mar 2010

no halooo, tu sa vymenila smena ci co?
idem skontrolovat ucast zajtrajsej stretavky...
cakame vas vsetky 😉

alexarisko
5. mar 2010

co tu robis? mazaj domov 😝

babyzuzana
5. mar 2010

kua a ty co smirujes????? toto CO JE??!?!?
sa tu neozves, doleziem ja a ozyvas sa? 😝

alexarisko
5. mar 2010

sak si kontrolujem manzelku, ne?

lucia32
5. mar 2010

Sme sa boli milkovať s Naty a tu dnes zdochol pes, či čvo?
A vy krasotinky kade túlate?

babyzuzana
5. mar 2010

to je strasne, ze ma vsade vysmejdis 😠

alexarisko
5. mar 2010

😀 som ta nechala sledovat sukromnym ockom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre