Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
8. mar 2010

Našw nešní menu mělo velký uspěch malá zblajzla 2 skleničky od přesnídávky 😀 😀 😀 😀 😀
Měla červenou čočku s baby mrkví a bramborem +králičí masko+ trochu olivkového oleje a petřželkou ochucené a zakapnuté pomerančovou šťávou(pár kapek tak na jednu lžičku kávovou 😀 )

ani3012
8. mar 2010

brusi ma neser! 😠 Ti zablím Evičku,nech sa u vás vykŕmi 😀

lucim,tak pošli na ten kábel Matejka-ten má asi lepší prehľad,keď ti tak upratuje 😀

tak bezzubáči koľkí sme ?
Karamelka,Evička,Riško.......

zuzzii
8. mar 2010

Ahooojte 🙂 pekny den MDZ prajem... Neviem ci si ma tu este niekto pamata 😀

brusinka - aj my este nemame ziadny zubok a zaciname 9-ty mesiac... co uz, raz urcite vykuknu 😉

ani3012
8. mar 2010

ahoj zuzii! jasné že pamätá ! 😉
ale ako písala brusi,pokúše všetko aj bez nich 😎

zuzzii
8. mar 2010

ani ajooj 🙂 tak to som rada xi...
Ten moj stupel tiez vsetko v pohodke pohryze.. ale kukam kazdy den a niiiic 🙂 ..len slinta jak bernardin xi

ani3012
8. mar 2010

zuzka,minule ťa spomínali ...neviem ktorá z báb,že bude misiss 🙂

a chcem sa spýtať,majú vaše detičky cumle? To som sa tuším ešte nepýtala 😅
Evička má,ale čím sa viac hýbe,tým menej ho chce.Tak dúfam,že sa jej nezapáči ako môjmu krstniatku.Ten ma ešte cumel teraz a to je už naozaj veľký chlap (o mesiac má 5 rokov ) 😨

zuzzii
8. mar 2010

ani aka miss? 🙂) ta co bola v telke?

Inak moj Oliver ma cumel, ale len par krat za den... zaspava s nim a v noci ho vypluje 🙂 Som aj rada, lebo mal obdobie ked ho v noci furt chcel a aj 10x za noc mu vypadol 😅

katica5
8. mar 2010

ahojte
ani aj my mame cumel ale Max ho nema rad pozivam ho len do kocika

lucia32
8. mar 2010

Požužlaná piškotka ( o posledného bezzubca )

Evička
Riško
Natálka
Karamelka
Deniska
Markétka
Esterka
Fifo
Dianka
Sárinka
Oliver

lucia32
8. mar 2010

Zdravíííííííííííím...oslávenčekom všetko naj a všetkým ženám prajem krásné MDŽ 😀 My sa ešte cumlujeme, hlavne ked mrnčí a ideme spinkať...občas v noci lovíme v posteli, ale ked dobre zaspí, cumel vypluvne a nechýba jej 😵

asparaguska
8. mar 2010

Ahojte...

Lu, my už máme presa žúúúb... 😉

Zuzzi, nie Miss, ale Missis, Oklamčák robí...

asparaguska
8. mar 2010

predsa 😀

wydata
8. mar 2010

jeeeeejoooo tie fotky zo stretka su naozaj moc moc fesne...opat mame co zavidet 😢
snad aj nam sa podari uz konecne prikvitnut...bolo by na case sa aj vidiet 😉
my sme dnes boli rano s tatikom vyvetrat na dome ( vymrza hola stavba ) a odniest index bo jeden sisnuty profak mi zapisal zle znamku...tak to zasa bude vyzerat ...a potom sme sli do auparku kuknut na nas novy serblik do mother care - u... ale nemali tam pekny a aj ten co mali bol za 26 euri a to sa mi zdalo dost...ak mate naaaahodou nejaky dobry zdroj ...dakujem za link 😝
a potom sme boli v tescu a kupili tam overalik za 3 euri...vypredajovy na buducu zimu...nekup to kdyz je to levny 😀 kupila som taky od 12 - 18 mes. to by sme mali mat do januara ...snad 😀
a teraz sme sa napapali a hajame...az do teraz... 😠
vzdy len pol hodku ...v postielky 😠 😠 😠

lucia32
8. mar 2010

Aspar...tak ťa vymažeme 😀
Wyd...ja už kupujem 9-12, tak neviem neviem, niektoré velkosti sa po vypratí zbehnú a hlavne tesco a cherokee 😝
Ja som už minula kuponik na textil a v pohode mi vzali aj tesco výrobok, som sa bola informejšn na informaciach, istota je guľomet 😀 ...a boli sme hned poobede meniť, bo ja trupka som pozerala len na obal a pyžamká vo vnútri neboli na cvok...a dnes druhá výmena bo tričulo vešiak 9-12 a na cedulke 6-9...tak som sa nachodila jak cvoky 😀 , ale všetko vymenili...a jedno pyžamko má nohu o 5 cm väčšiu...ale to som už nešla reklamovať, lebo....medved... 😝 som vyparala a prešila...lebo neviem či to šijú na Marse či na Taiwane, ale ten kto to šil bud od hladu nevidel, alebo mu svietilo slnko do očííííííí 😀
A od nás chcú aby sme šili na milimetre presne, že jo šičky, krajčírky a iné milé ženy....a že kontrola kvality 😝

ani3012
8. mar 2010

sa ale držia bezzubé detičky 😀

aspar-tiež si myslím,že to malej bude už malé...veď cez zimu už majú 1,5 roka-teda aspoň moje 😀 . Evička je ešte malinká,tá ma veľkosť 68,ale myslím si,že do Vianoc dobehne rovesníkov.By som sa bála tak dopredu kupovať,ale zase na druhú stranu za tri eura - no nekúp to ! 😀 😀 😀
ja som tiež minula kupóny,ale ma nasrali ! všetko som brala AKCIA! a pri pokladni mi narátali 48 eur 😝
Keby nebolo kupónov,tak nič z toho by som ani nepotrebovala..A už mi prišli ďalšie + 4,5 eura k tomu ( v poukážkach)

zuzzii
8. mar 2010

Aspar ahaaaa tak to neni nic pre mnaaa 🙂) ja uz taketo sutaze ee-e... 🙂

My mame serbel z lekarne za 3 euri a chodi tam kazdy den aj 6x s radostou ako keby bol od Mother caru za 26,- 😀

wydata
8. mar 2010

no luc ja neviem ale nam su zatial veci z tesca vacsie ako by mali byt....tak snad nam to aj zostane a ja som pre istotu kukla aj na listocek aj na vesiak 😝
inac ja neviem preco ale ta moja mala naty nesce lozikovat ani za ten svet...proste hned ked ju dam na brusko sa prekoti na chrbatik a aj ked jej nozulky podsuniem tak aby uz musela sa rozbehnut ruckami radsej sa hodi na cumacik...nechapem... ☹

ani3012
8. mar 2010

wdt- to robí aj Evička,len teraz najnovšie sa začína posúvať rukami,čiže plaziť. A myslím si,že je to len kúsok od lezenia. Dávaš ju hrávať sa na kolienka ? Ja jej dám cez bruško ešte valec a tak sa načahuje za hračkami

lucim
8. mar 2010

posledny riadok na stranke ... sup ho hore. 😝

lucim
8. mar 2010

jeeej, kto nam to sem dnes nakukol, zuzzii, aj s oliverkom 🙂 a wyd s naty. 🙂
wyd, neboj, matko tiez nemal potrebu lozit a minuly tyzden zrazu ano. 🙂 aj s tymi otockami a bruskom tak bolo.
nam by bol tiez ten overal na bud. zimu maly, ale super cena. 😝 a vcera tu bola kamoska, vraj nemam na bud. zimu overal kuppovat, ze zdedime peknucky. 🙂 tak budem mat este lacnejsi, za 0. 🙂

traktor
8. mar 2010

jaj lucia ten tvoj prispevok....hned som si ta predstavila ako pochodujes tesco domov, tesco , domov... 😀 😀 😀 ....no a ta noha....no sak rezerva napar mesiacov dopredu, neee 😀 😀

nina41
8. mar 2010

Ahojte 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Traky aj nabuduce 😵

raona
8. mar 2010

ahojte kocky,

my stale bez zuba 😀 😀
a dneska si maminka bola zaskackat aerobik 😀 😀 😀 no to ste mali vidiet... ale nevadi.. hlavne ze som sa zucastnila a nejak tak poskackovala... aspon som si trocha vyvetrala hlavu.. uvidime, ci zajtra vstanem z postele 😀 😀 😀 a tatinko zatial strazil Sarinku, no a aby mal pokoj, tak ju radsej na dve hodky uspal 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 teraz mi zaspi vdaka nemu tak po pol noci...

zuzzii
8. mar 2010

Lucim 😉 raz za sto rokov sa treba ukazat xi

Baby a ako vam zacali chodit drobci - z nicoho nic? Lebo my tiez este nic a Oliverko sa snazi akoby plazit, ale ked sa zdvihne na rucicky nehybe nohami a zase ked hybe nohami nie je na rucickach 😀 Pomahali ste im dako?
Jeho skor to behanie v choditku bavi 🙂

inneska
8. mar 2010

kuk 🙂

luci...som sa aj ja nasmiala pri tej predstave s tescom 😀 😀 a tá jedna noha dlhšia, no úžas...som ešte ani nepočula, že by sa s to niekomu také niečo pritrafilo 😀

rao...ja chodím na zumbu, tiež tam skackám, ale hlavne, že je pohyb a sranda 😀 chodíme banda báb 😎

zuzziiii...no ahoooj, rada ťa tu vidím 😵 😵 😵 no ja som nijako nepomáhala, proste sa mi postavil na 4...pár dní to trénoval, a potom sa rozbehol a teraz 4nožkuje ako o závod, nestíham za ním behať 😀 a ja do chodítka nedávam..ani nemám v pláne 🙂

lucim
8. mar 2010

jaaaaj, ja sklerotik, traky, este ze mamme traky, co pripomenie ... LU som si ta predstavovala, ako behas do tesca a takto som ta lutovala 😀 😀 😀 a aj takto: 😔 😕 😨

som objednavala leporelka a knizky pre matka z martinusu.

zuzi, ja som akoze matka posuvala a navigovala .... akoze aby vedel, co sa od neho ocakava, aj som mu vlastnokolenne predviedla lozenie ... ale aj tak zacal sam minuly tyzden, ked on uznal za vhodne ... proste - doteraz " nebolo o com" , za cim, uz ma dovod. 🙂

rao pochvalaaaaaa, si sa odhodlala, super. a neboj, sarka raz zaspi. 🙂

raona
8. mar 2010

zuzi, Sara zacala stvornozkovat tak, ze ona sa najskor ked bola na brusku zacala tak plazit do zadu.. a to jej dost dlho trvalo tento stav.. a potom som jej ukazovala, ako sa ma chodit dopredu, a obcas som jej prelozila nozku a rucku dopredu.. a ona neskor zacala robit mačací chrbát, hojdala sa na kolienkach a jedného dna, pekne krasne stvornozkovala... v behaku ju to bavi tak desat patnast minut, to je vsetko.. a ked stvornozkuje, tak kde moze tam sa pridrzi a postavi sa 😀

k1k2k3k4k5
8. mar 2010

ahojte po dlhom case 🙂
hlasim 8.zub 😀 konecne ma Ondrik pekne symetricky usmev 😀 😀
stale ale nechapem naco mu tak rychlo rastu 😀 😀
prikrmy stale pomalicky, v takmer 8 mes. spapame na obed len par, ozaj par, lyziciek ..ale pomaly sa to rozbieha...

len tie noci... do polnoci kazde 2 hod. hore a po polnoci tiez a min. kazde dve hodky a aj castejsie kojenie, resp. cucnutie ... resp. uspavanie kojenim ... no uz som riadna mrtvola 😒 ..ved preto tu ani nestrasim 🙂

riesim teraz kasicky ..ze co skusit dat na noc ... mliecnu asi nie ..tam je UM a to ze kojenym detom ani netreba a ani nechuti... moze byt nemliecna pred spanim? ... alebo sa da nemliecna urobit s MM? ...poradte skusene kase podavajuce maminy 🙂 co sa vam osvedcilo

..aj ked tusim, ze to caste budenie hladom nebude ...no ale vyskusam ho zasytit

katica5
8. mar 2010

k1..k5 ja davam mliecnu a chuti mu sice spapa len par lyziciek kedze Max toho vela nenapapa... 🙂

samayka
8. mar 2010

jeej ahoj zuzii a ahojte všetci...

tak hlásim náš zubáčik už hajamo... chúúúúďa - vnoci sme boli každých 20-30 minut hore... keď netrápia zuby, tak sople.. aaaaleee takéééé... a narieka len čo začuje buchotať vysávač.. je mi to strašne lúto.

dnes bola úžasná... vstávali sme okolo 6:30 s plným noštekom, vycucli sme ale už sa nehajalo. tak sme sa hrajkali a mojkali a okolo pol deviatej sa na mňa vyštverala a ja že sa chce mojkať.. dala som jej gelík na zubky a dudloša a do minúty mi dudloš padol do dlane a ona mi zahajala na ramene.. sýkorka moja zlatučká. dospávala noc.. a potom spala v kočári dve hodinýýýýý!! to je za posledný mesiac-dva jej traťový rekord.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre