• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
k1 ak si vies odstriekat dost mliecka , tak je dobre urobit nemliecnu kasu do tvojho mliecka. ja kase davam mliecne, aj ked sa kojime. skusila som na vzorke a sedelo... inak, u nas kasa na noc takmer bez efektu, ale skus, mozno to zaberie. my teraz uz par dni konecne obcasne intervaly aj kusok cez tri hod., inokedy 2.
8. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy ahoooooooooooj, cmukame zubatku elusku ... matko dnes odkvecol o pol 8, tak ten cmuka zo spanku. :slight_smile:
jaj, nech sa vam uz polepsi, nech si uz vsetci oddychnete.
mne dnes doobeda matko tiez zadriemal na mne, som volala s kamoskou, ze ci mam skusit kontaktne sosovky a zjavne ho nas telefonat nudil, kedze som mu nedovolila ocucavat mobil. :dizzy_face:
8. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim... aj naša eluš ocucáva všetko možné.. už máme odtlačky a škrábance od žubov skoro všade.. minule som tak študovala čo vykadila do nočníku a našla som tam kúsok kartónu, tak som sa pýtala drahého čím sa večer keď ju varoval zabávali a že čítali najekú krabicu... hmmm.. asi nesadla

my kaše ne-e ... ale včera jedla jogurt z DM a dala dve piškóty - večerali sme u švagrovej tak sa predviedla ako vzorné bábo... a dnes mi na piškóty a ten istý jogurt hodila doma bobek... ale aj tak ju lubkam, sýkorečku moju malu
8. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ineska, Sami, Lucim jeeej kocky :slight_smile: rada vas tu vidim.. uz ked nie sme tehule tak vidim ze su tu poredmejsie prispevky, to sa da stihat aj citat :slight_smile: Mne uz drobec haja, ma taky pekny rytmus ze spinka vzdy od pol osmej do siestej do rana, ale tak 2x sa budi na napitie.. nevadiiiiiiii uz sme si zvykli :wink:

Ineska - ja ho davam aj do choditka, viem ze to moc neodporucaju lekari, ale on to proste zboznuje, je plny energie a nechce sa mi cely den len hrajkat na deke. Kupila som mu ortopedicke topanocky nech sa mu pekne formuje noha a lieta v tom jak namydleny blesk :slight_smile:)

lucim - ja sa ho tiez snazim navigovat :slight_smile: jeduje ho ked sa mu snazim posuvat nozicky a krcit ich, chce vsetko sam.. snad sa to tiez rozbehne z nicoho nic, ale pocula som aj o detoch co hned chodia.. on odmalicka neznasal byt na brusku a teraz tak vydrzi dake dve minutky, snazi sa presuvat a tym to hasne :slight_smile:
8. mar 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao ahojky :slight_smile: tak to je super ze tak zacala a si ma potesila lebo Oli tiez uz par krat dozadu cuval :slight_smile: .. No nevaaaa cakame na zubky tak pockame aj na lozenie :grinning:
8. mar 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy hehe , ja som karton vytiahla z krku, po tom co mu podrazdil miestecko na vyvolanie zvracania, tiez studoval krabicku. :grinning: ale dnes bola matkova naj hracka jeho vlastny novy papierovy pilnik, sa nan nevedel vynadivat a vycuckat. :slight_smile:
a to mame aj my - jeden den superrr mnamka, na druhy bleeee.
8. mar 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre dievčence... idem ja... už padám únavou a možno sa dnes trošku vyspím... (naivne si povzdychla mama a odkvecla na pol hodinu na gauč...)
8. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy, prijemne dobijanie bateriek. :dizzy_face:
8. mar 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru, dnes zaliezam aj ja skor.
8. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki, zeby som tu ja dnes zhasinala :confused: :confused: :confused: ?

luci asi sa nase detuchy vymenili alebo co, lebo Tami najnovsie skor ako o 22.00 nezaspava, ale co uz narobim

len sme sa chceli pochvalit ze dneska sa jej podaril uz aj posun vpred kombinaciou stvornozkovania pravou nohou a plazenim lavou :slight_smile: asi meter sme na koberci dali, na podlahe jej to nejde, tam sa furt smyka dozadu

hej a k tym kasiam, ja tiez davam mliecne rozne znacky, zatial ich znasame v pohode akurat sem ju zacali davat pred kupanim nie po, lebo vtedy bola asi prejedena alebo co jak sa na posteli krutila, teraz to do spinkania trocha stravi a uz sa nekruti.
a inac tuto noc sme spali od 22.30 do 6 rana bez krmenia, bodaj by jej to uz vydrzalo :wink:

tak dobru nocku
8. mar 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lada82.................09.6.................Alžběta má dnes 9 mesiačikov :dizzy_face:

Dnes majú 8 mesiačikov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kochanski.............09.7.................Zuzanka
battole................09.7.................Sarlotka
inneska................09.7...................Erik
Kamilečka.............09.7..................Sarah
meza...................09.7...................Nela

Všetko najlepšie !

Meniny oslavuje: Františka, Erhard
Meniny oslavuje v ČR: Františka, Radúz, Rebeka

Kalendárium:
Deň paniky :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning:
9. mar 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý deň všetkým.

oslávenčekom srdečne gratulujem, posielame pusinky
9. mar 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žena príde za kňazom a hovorí :
Otče, prichádzam s problémom. Doma mám dva papagáje samičky, a tie
stále opakujú jednu vetu.
Akú vetu, dcéra ? - pýta sa kňaz.
No, hovoria : Ahoj, my sme dve šľapky, nechcete sa pobaviť ?
To je ale obscénne," - vykríkne zhrozene kňaz. Potom sa zamyslí a
hovorí :
Možno, že o niečom viem, čo by váš problém mohlo vyriešiť. Doma mám tiež
dva papagáje, samčeky, ktorých som naučil modliť sa a čítať Bibliu. Prineste
svoje slečny ku mne domov, dáme ich do klietky k Johanovi a Jozefovi a tí
naučia tie dve vaše nezbednice zbožnosti a modlitbám.
Ďakujem mnohokrát, otče, Boh vám to zaplať.
Na druhý deň prinesie svoje papagáje ku kňazovi. Keď vstúpi do bytu,
skutočne vidí v klietke dva papagáje ako držia ruženec a modlia sa. Žena s
nadšením pristúpi ku klietke a vpustí do nej svoje samičky.
Po niekoľkých sekundách sa z klietky ozve :
Ahoj, my sme dve šľapky, nechcete sa pobaviť ?
V miestnosti zavládne napäté ticho. Potom sa jeden šokovaný papagáj pozrie
na druhého a hovorí :
Odlož ruženec Jojo, naše modlitby boli vyslyšané ! :grinning:
9. mar 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. mar 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oslávenčekom všetko naj, špeci Eričkovi, Zuzi a Lotinke :grinning:

Ani...tak to ste na tom lepšie ako my :slight_smile: , my sme zatial v štádiu nos do postele a prdelka do vzduchu :grinning:
9. mar 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznám Luci :grinning: Dobrý vtip :slight_smile:
9. mar 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
Oslavenčekom všetko naj naj najlepšieee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ani zas som tu od 6.00,, budeš asi chodiť skôr :grinning:
Luci :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oslavencom gratulujem :dizzy_face: erickovi cmuk :dizzy_face: , ani zlatunka je, ...aj som pridala komentar...len neviem ci k spravnemu videu :sweat_smile: ...no to som cela ja, ale uz som tu dlho tak ste si mohli zvyknut :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..aj zuzi cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: a aj ostatnym vsak vsetci su oslavenci :grinning: :dizzy_face:
9. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani, to ako keby som videla Mišku, presne tak isto sa snaží. loziť a štvornožkovať sa jej nechce, ale v postieľke sa postaví bez problémov, dorka jedna. :grinning:
9. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani mala je zlatučka :dizzy_face:
9. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a musím sa pochváliť, prišlo mi zopár látkových plienočiek, sa teším. :grinning:
9. mar 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásný den všem a přejeme oslavencům to nejsladší nasvětě pusu od Mámy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a my se připojujeme :wink:
Holky kuki album co jsem vytvořila pro synka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani malá je šikula zachvíli ji budete honit po celém bytečku.A pošly já ji vykrmím a upusinkuji zlatou papulku :grinning: :grinning: :grinning:
Monr naše Karamelka Také nechce po 4 ale rovnou na nožky mrška co si bude dřít kolínka chce mít asi pěkné nožky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi, aj kika taká bola, vôbec kolenačky, len na nohách stála. :grinning:
a tie torty, skvelé. :slight_smile:
9. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkujeme za pochvalu a i náš Domiš nikdy po kolenou nechodil rovnou na nožkách hold každé dítko jiné :wink:
9. mar 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, každé iné. :grinning:
brusi, škoda, že bývaš tak ďaleko, mišinu by som pribalila k Evičke, na tvoje dobrotky varené.

ja sa práve pokúšam uvariť drobátku brokolicovú omáčku k cestovinkám. :grinning:
9. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasně holky já je vemu všechny :wink: na chaloupce místa dost jen postýlky přibalte :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: My dneska máme brambory s žervé a s kuřátkem a jarní zeleninkou :wink:
9. mar 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo je žervé?
9. mar 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok