Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
9. mar 2010

dakujem 😉

brusinka.pusinka
9. mar 2010

Nemí zač Monr my s toho děláme i pomazánky a dávám na chlebík Karamelka miluje požužlá i když nemáme žuby 😀 😀 😀 😀

monr
9. mar 2010

naša chleba eee. ohrňuje nos 😀

idem bambuľky, dať obedík miške, a potom sa uvidí.

pa všetkým.

traktor
9. mar 2010

no tak pauza kym mi dokysne cesto...a hned sa aj pytam pretoze ani ja toto nepoznam....zerve....syr...tvarohovy...mozem dat matkovi?..a to ako normalne na chlieb ci to musim aj dako upravit...lebo nas matko chlebik miluje....a davate aj daky iny syr?...ja som zatial len chlebik z maslom...ine nie..

traktor
9. mar 2010

alebo tak sa opytam, co vsetko davate na chlebik....mam vela deti ale toto si uz nepametam ...ze co v 9 mesiacoch...

brusinka.pusinka
9. mar 2010

Traky my dáváme žervé míchám ho s vařenou nastrouhanou mrkví a jablíčkem a někdy s vařeným kedlubnem, a dávám na chlebík i čistý, a dávám i do brambor jak jsem psala . Nám doporučil doktor že je lepší jak obyčko sýr 😉

traktor
9. mar 2010

ok, skusim kuknut u nas v obchode, a davas uz aj daky iny syr ...alebo co este na chlebik...

ani3012
9. mar 2010

mne ho nakázala suseda.jej malá má neznášanlivosť laktózy-doživotne a toto jej tiež odporučila gastroentrologička.Ja som sa tej našej zabudla spýtať,aký syr môžem dávať.A maslo môžeme Ramu-rastlinné,nie obyčajné.

samayka
9. mar 2010

ahojky

my zatial s chlebíka len kôrku ožužlávame... pardón.. obkuskávame...
a včera obkuskávala aj mňa. keď som jej ďasienka chcela natrieť, bo mrnčala o dušu a nevedela čo nacpať do tlamičky... tak od radosti pritlačila spodné ďasienka a tie zubále čo tam trčia sú riadne ostré už... som zhíkla ako somárik...

a zasa sme nespali... fňuk... strašný plač chytila pred spaním, úplná katastrofa.. a to sme sa jej odsať soplíky len chystali.. a taký istý záchvat plaču chytila aj v noci. normálne mne v náručí, kde by mala byť chúďa naše malé spokojná ... tak jej mi je lúto... fňuk...

zaba2707
9. mar 2010

ahojte zenusky, vsetko najlepsie oslavencekom vcerajsim dnesnym a aj vam maminky k vcerajsiemu sviatku 🙂 ja som necakala vobec ziadny darcek a drahy sa domov dovalil s manducou tak este furt sa vytesujem 🙂

vcera cestou z cvicenia tu pri baraku sme dostali defekt tak sme to nechali na nasho tatina vymenil nam rezervu a dne sto pojdeme dat urobit ... dnes vas musim docitat vidim ze po 1000 rokoch sa ukazala zuziii .

vsetky bolacky kvoli zubakom fuuuukame fifo vsetkym posiela pusu ... my sme selma bezzuba vyhrame tu sutaz 😀

traktor
9. mar 2010

nam zas kazala obycajne ze nie rastlinne 😀 ..tak davam , tak natenko, chuti nam a nic nam nie je klop klop

ani3012
9. mar 2010

mrkvova natierka- zmiesame jednu uvarenu cerstvo postruhanu mrkvu s maslom a pazitka

Vajickova- jedno natvrdo uvarene rozpucene vajce - zltok zmiesame s maslom

Letna natierka- postruhany kalerab, 2 lyzice bieleho jogurtu a maslo

Natierka z hydinove masa- varene maso, nadrobno pokrajanu cibulku, majoranku a maslo vyslahame do jemna

Brokolicova natierka- uvarenu brokolicu,maslo, 2CL jogurtu, bazalku vyslahame do jemna

to som našla tu na MK. 🙂

ani3012
9. mar 2010

traky- vy laktózu môžete.Ja by som tiež radšej dávala obyčajné...neviem prečo,ale stále si myslím,že tie rastlinné niesu až tak zdravé ako sa propaguje.

traktor
9. mar 2010

samy tak uz nech su tie zubky von....u nas sa to zastavilo 6 a koniec...ale aj nam stacia 😀 ..zabka tak vam drzim prsty nech tu sutaz vyhrate 😀 ..inak u nas vsetko po starom, matko sa hanbi jedna radost...je to zlate,na kazdeho sa vyskiera, aj povykrikuje a ked sa k nemu niekto ozve schova si hlavu na moju hrud 😀 ...a dnes prvy krat zanervacil...som mu zobrala hrniec a on taaaak kopal nohami a vyštal, ze az som prekvapena ostala...ked som mu ho dala tak to zas bolo spokojne dieta...tak uz sa tesim na tie hysaky na ulici.....

zaba2707
9. mar 2010

bambule a od kedy teda ste zacali davat chlebik?
ja Fifovi zatial nedavam ... uz by som mala???

zaba2707
9. mar 2010

jeeeeeej trak to musi byt krasne ked sa hanbi a schova sa k tebe 🙂

traktor
9. mar 2010

zabka ja odkedy ma zubky, ....ani dakujem za recepty...mam to pod nosom a nekuknem 😀 ...ked uz clovek ani sam nevie...ale je toho dost , co mozme drobcom davat

samayka
9. mar 2010

traky - masielko dávaš klasikuš čerstvé, z kravského mlieka, že?
už aj my by sme také dačo vyskúšali... len ja mám stále strach, že sa mi to sýkorčiatko moje zadusí... ja mám stále pocit, že ona je ešte malé bábo na ttakéto dospelácke mňamkoty...

a práve sa vyštverala na kolená a dočiahla si z prebalováku plienku.. a už ju žužle... asi má už hlad... idme na to.. dnes máme morčasie s tekvicou, zemiačikom a jablčkom

zaba2707
9. mar 2010

aha tak to my mame este casuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀

traktor
9. mar 2010

zabka pockaj aj fifo to zacne robit, vsetky deti tym prejdu...teda aspon myslim....ale je to fakt krasne..... 😵 😵

traktor
9. mar 2010

😀 😀 😀 😀 az ked vyhrate sutaz...potom zacnes

ani3012
9. mar 2010

žaby chlebík určite môžete-keď aj my tak aj vy. A Evička tiež nemá zuby ale ako písala brusi,tak jasenkami požužle 😉
Dávam iba striedku samozrejme 😀

zaba2707
9. mar 2010

vcera mi zasa po sto rokoch zaspal v naruci ... to je tak krasny pocit, nikdy mi tak nechcel zaspat ... vcera bol uz taky ko ze mu bolo jedno ... tak som ho este vyse hodiny mala na sebe a ticho si to uzivala

traktor
9. mar 2010

klasicke cerstve, ale fakt len tak natenko...a teraz som klamala 😅 ...chlebik som davala aj ked zub nemal...teda len korku , mu to robilo dobre na dasienka...

zaba2707
9. mar 2010

to bude odmena 😀 😀 😀 😀

ani3012
9. mar 2010

a súťaž vyhráme MY !!!!!! sa neteš 😠 🙂

zaba2707
9. mar 2010

neveriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim neveriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

idem ho skusit naobedovat .. 🙂

zaba2707
9. mar 2010

ozik vcera mi dosli zasa kupony z tesca ... ale take trapnejsie .-D

katica5
9. mar 2010

Ahojte vsetko naj oslavencom
zabka ja som mu dala uz ked mal 6 mesiacov a to este zub nemal...

ani3012
9. mar 2010

to je sranda 😀 si teraz vyber či kôrku alebo striedku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre