Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
9. mar 2010

ty to bude boooooooooooj 😀 😀 😀 😀 som fakt zvedava kto bude posledny bezzubec 🙂

zaba2707
9. mar 2010

ale nejake oblecko zasa pojdeme ulovit ... teraz ako stvornozkuje teplaky sa furt zidu 😀 a som si tak uvedomila, ze nemame skoro ziadne bodynka s kratkym rukavom

ani3012
9. mar 2010

ale aj tak nás je ešte dosť 🙂

ani3012
9. mar 2010

ahoj katica 🙂

traktor
9. mar 2010

ani ja myslim , ze chlieb je v pohode....vsak sa hovori...chlieb nas kazdodenny 😀 😀 😀 , takze chlieb ano

zaba2707
9. mar 2010

ja teda pockam na ten prvy zub 😀 nech to ma cim pozuvkat

zaba2707
9. mar 2010

a chlieb davate aky, klasika ako kupujete domov alebo vyberate nejak specialne

traktor
9. mar 2010

a aj mne dosli kuponiky tesco....ale takeodveci.....sama blbost..

ani3012
9. mar 2010

chúďa fifo...hladného ho necháš 😀 Ja keď si nedám chleba,tak ani nespím.Je to normálne? Som potom stále hladná

ani3012
9. mar 2010

zaby,počítam,že polovica báb si pečie domáci....by som mohla už pouvažovať aj ja nad tou pekárňou....

traktor
9. mar 2010

ja obycajny ale co viem nemal by byt uplne cerstvy...najlepsie na druhy den...teda ked len zacinas davat...neviem aky maju nazor ine baby nam tak bolo povedane....ze kym si zvykne...

traktor
9. mar 2010

ani chlieb aj ja mozem....nepotrebujem varene nic...len fajny vonavucky, mekucky chlebik....s masielkom obycajnim...to mam rada

ani3012
9. mar 2010

traky-tak to tak dávam aj ja.Biely chlieb a až na druhý deň

ani3012
9. mar 2010

na tejto pláži sa budem cez leto kúpať 😵 😵 😵

http://www.webcamcaorle.it/webcam_caorle_ponent...

traktor
9. mar 2010

ani kraaaasne, hned by som si tam odskocila....ja uz sa velmi tesim na leto, a potom na tie fotky tu...budem len okukavat, kde kto bol 🙂

traktor
9. mar 2010

no cesticko nakyslo, hor sa na kolace...zatial papa

ani3012
9. mar 2010

http://www.zsr.sk/buxus/docs//Org_zlozky/ZSZ/Ka...

toto som našla,železnicou na dovču 😎

zaba2707
9. mar 2010

anik neboj Fifo hladom isto netrpi a ani nato nevyzera ze by trpel 😀 no pomaly sa budem musiet vychystat do toho servisu

traktor
9. mar 2010

vinka 😵 Nejeden v den narodenin do ruk Tvojich vlozi dary, polozi Ti kvety na stol so zelanim, aby rastol rokov rad Ti ako stuha a ziarila stastia duha. Aj ja s velkym potesenim zelam Ti v den narodenin, aby v stasti, dobrom zdravi, bez starosti, bez obavy dalsie roky prezila si, plne radosti a krasy.

Vela dalsich rokov, vela stastnych krokov, vela dobrych veci zelame Ti vsetci.

inneska
9. mar 2010

ahojte 🙂 dakujeme za gratulkyyy 😵 😵 a spoluvýmesčníkom taktiež gratulkujemeeee...

dnes sme boli naporadni..erik si poplakal, ked ho doki počúval a aj pri vážení, tak ho presne na gramy nemohol odvážiť..ale za posledných 12 dní sme pribrali vyše 600g, teda máme okolo 10200g-10300g..takže apetít je naspäť 😀

a dnes u nás fučí ako divé 🙄 som riadne vymrzla vonku...a ešte ideme s mm na nákup do DMky..mám zlavové kupony z knižky(som body vymenila)čakáme, kedy príde z TN...

tak to aj my skúsime dať chlebík...ešte sme nedávali 😅 ani neskúšali, len sem tam rožtek do ruky na žužlanie..

inneska
9. mar 2010

traky...koláče napečené??? pošli 😀 a aj my cez leto budeme len doma(max.k svokre na týždeň 😀 )...tiež budeme tíško a v dobrom závidieť 🙂

traktor
9. mar 2010

inka tak kolace napecene/ lekvarove buchty a makove a cokoladove hniezda/, aj by som ti poslala po holubkovi , len asi by ho odfuklo...lebo aj u nas strasne fuka, fuj a zima je riadna....tak a v lete budeme zavidiet v dobrom spolu...hej? a nemusime byt ani tisko 😀 😀 😀 😀

malka18
9. mar 2010

ahojte..neviete o niekom kdo by kúpil??? https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

katica5
9. mar 2010

tak a uz sme mali nehodu Max spadol z postele 😒 ale nastastie sa mu nic nestalo len plakal a potom ked som ho zacala hadzat tak bolo vsetko ok 😅

lucim
9. mar 2010

ahojteeeeeee 🙂

nasim oslavencekom vsetko vsetkooooooo 🙂 🙂

my s matulkom dnes kakame riedko a aj sme grckali - obaja. 😒 som bola uuplne grogy, matko mal energie dvojnasobne. kuliska som do neho nedostala ziadnym sposobom, smecty trosku dal v ryzovej krupicke bez mlieka, aspon probiotika som do neho dostala. len trochu kojime, snazim sa do neho aspon vodu dostat. teraz spinka.

lucim
9. mar 2010

kati, nehody budu, dobre ze je maxik ok. 😉

lucim
9. mar 2010

k teme chlieb - a matko ho lubi, davam mu striedku, nie uplne cerstvy, a kedze si ho pocieme, tak roztek vyskusal az minuly piatok. ale na rad, ked mu do pusky davam kusocky. maslo este nemal, ani syr. s tym mozno este pockam trochu.

traktor
9. mar 2010

jaj lucimka tak nech te skoro ok, obaja. skus mu kuliska dat striekackou, ja som tak davala, inac sa nedalo.....kati, tak hlavne , ze je max v poriadku 🙂

traktor
9. mar 2010

...a som pisala dnes , ze ako sa matko hanbi, ..teraz sme mali navstevu, a matko sa nehanbil vobec, teta sa k nemu ozyvala, a ze tutu tutu a nas matko na nu vyplazol jazyk....a opotom zas..a tak sa mu to pacilo, ze to robil stale...sme sa isli z neho pocurat 😀 😀 ...toto som ho este neucila, len aky velky vyrastie ale asi je to podobne... 😀 😀

wydata
9. mar 2010

ajojte aj ja cem k teme chlebik 😝
my papapame - teda rozmolkovavame chlebikovu korku od toho osmeho mes a skusali sme aj roztek a dokonca aj grahamkovy kusok a teraz je u nas moc moc oblubene zuzlikat kukuricne chrumky-mnaaaam 😀
maslo a syr celkovo nam dokina odporucila az v 9.mes...bielkoviny celkovo plus strukoviny rozmlete na kasu...
my nastastie spinkavame v pohodke v noci - nechcem zakriknut- ale len ked je v postely pri mne a inak...no cez den spinka minimalne a potom sa prace do postele uz o pol siedmej ...potom sa vzdy po pol hodke zobudi ze ce aj z druheho prsa a potom vydrzi az na male vynimky tie dve hodky...a potom uz je to ako kedy..
inac rozmyslam tiez uz nad vecerou v podobe kasicky dakej...asi nemliecnej..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre