Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
10. mar 2010

in to nas tesi...a na to triko si kukla? tiez to mas za jedno postovne 😉

lucim
10. mar 2010

traky, priznavam, necitala som navod, len si pamatam zo skolenia ucinok ... gel preto, ze je menej mastny ... keby si mala excipial U Hydrolotio, bol by vhodnejsi, LIpolotio je mastnejsi. ale urcite tym neskodis, v mliekovej podobe je to lepsie ako krem, je to vlastne emulzia.

kati, pekna 🙂

traktor
10. mar 2010

lucim tak dik 😉

lucim
10. mar 2010

maji, testery na to nie su zatial, mala som iba prdelkovy v sacicku.

katica5
10. mar 2010

dakujem 🙂 idem sa este hrat max je este hore uz spal pol hodku a to mu stacilo tak budeme tahat do polnoci, majte sa pekne bru noc

majkas
10. mar 2010

luci ale sak pises ze mate same vesty tak bundicku asi potrebujete, hm? 😀

traktor
10. mar 2010

no skodaze je tam toho tak malo...ale snad kym to vydzabem tak uz ani jednu nebudeme mat...inak som fakt prekvapena, ze totak rychlo zaucinkovalo

majkas
10. mar 2010

dobru kati

luci dik, aspon nemusim hladat po lekarnach

traktor
10. mar 2010

majka vsak toto sa mne velmi paci, nevies hodis to tu, a poradia ti, najdu...a aj poslu, vsak lucim 😀 😉

traktor
10. mar 2010

kati tak prijemne hranie...a nech je kratke 😉

lucim
10. mar 2010

majka, bundy su dve - to riflove ma nasite bavlnene rukavy. chjooo. 😖 🙂

majkas
10. mar 2010

traki presne 😉

lucim
10. mar 2010

traky jasneeee 😀 ked sa mozem spolahnut, ze aj prasulky dosli snad zarovno s kremom. 🙂

majkas
10. mar 2010

luci tak si hod mincou a je rozhodnute 😎

lucim
10. mar 2010

traky maji inn mam 86 a 86 a toto je 86. kde je minca???? bude to dobre aj na zaciatok jesene? teraz su nam este rukavy dlhe.

traktor
10. mar 2010

nie....podla mna neber....mas 2 stacia ti ...chod chrustat tie oriesky....vazne....potom kupis vecsiu 😉

traktor
10. mar 2010

do jesene je este daleko....bude vam presna alebo uz mala....a kazda 86 je ina...tak aby nebola kratka uz teraz....ja som tak kupila riflovku a uz som ju aj predala

majkas
10. mar 2010

tak sa pridavam ku traky, neber a chrustaj oriesky

ja som prave schrustala vorisky zabalena v cokolade milka 😀

a uz som im tam napisala ci mi nemozu poslat zopar intimiek na skusku tak uvidime co odpisu

inneska
10. mar 2010

som bola kojo 🙂 a inak my spíme od pol 7 😎

lu..som ti spravila dilemu 😀 no rozmery tam písané nemá, ale vraj na 2 ročky, tak ku koncu leta by mohla byť 😉

ivka..pozerala som to triko..rozmýšlam, či zobrať..ako sa poznám, tak ho zoberiem 😀 si ma navnadila, že bude komplet 😀

kati...sledovala som aj bundičku...je krásnučká 😉

traktor
10. mar 2010

in ty nechrustaj a ber 😀 ....je pekne a akurat ku nohavkam aj k bunde...uz len kalap a mozte vyrazit 😉

majkas
10. mar 2010

u nas sa spi od 9, cakam kojo kazdu chvilu

idem sa dat na poriadok a potom uz pojdem zalahnut
dobru nocku a neminte do rana majland 😀

lucim
10. mar 2010

aaaaa, pridu dane, prasule budu, aj synovcek vynosi. 😝 minca 3x povedala ze jo, mrska. 😎 a mozno bude do 2 rokov, hahahaha. alebo aj ja zacnem potom predavat. 😝

lucim
10. mar 2010

u nas sa spi od 7, ale kojo castejsie, bo matko nechce teraz nic, len mlieko. ale aspon uz nekakal. furt ho cucham.

inak, mam k tomu frajerske oranzove tricko v sufliku. 😀

inneska
10. mar 2010

lu..tak ked radia nebrať, tak neber..a ked už máš, tak nemíňaj..my nemáme, tak berieme 😉 a písala som aj tej o tú modrozelenú s velrybou, čo sa mi tak páčila, že odkial ju má...a dostali ju z rakúska,tak som bola sklamaná..by som ju aj novú kúpila 🙄

traky..tak joooo, berieeeem 😀 a čo je kalap 😕

ja nechrústam nič...v rámci mojej diety 😝 a môžem sa pochváliť?? 8 týždňov a 8kg dole 😵 som na váhe pred 2hým tehu 😝 zatial som na polceste 😀

lucim
10. mar 2010

klobuuuuuuuuuuuuk. 🙂

inn to faaaakt, gratulujeeeem, 🙂 🙂 🙂 a aku dietu drzis? ja nutenu, ale 2,5kila za 2 dni. aj ked zajtra uz neubudne. 😝

inneska
10. mar 2010

lu..tak červíček sa zavrtal riadne, ked ťa zlomil 😀 a ani som nepísala, že aby ste sa vyzdraveli skoro...maťko niekde niečo lapol??

traktor
10. mar 2010

in aj ja dietujem a nicnechrustam...ale su to muky 😀

traktor
10. mar 2010

no lucim co s vami, uz dobre..a in krasne si schudla...to na stretko secky dojdete jak palicky ci co?...a dane....to je materska? 😅 😀

inneska
10. mar 2010

luci...dieta v podstate žiadna, ale prestala som žrať 😀 hlavne tie polnočné nájazdy na chladničku 😀 začala som jesť menej, častejšie a hlavne, zdravšie...takmer som vynechala pečivo(sem tam si dám), ale dám si aj sladké, aj rezeň..ale v rozumnej miere..a dodržiavam 3hod. odstupy v jedle..no a raz do týždňa hodinka zumby 😎

lucim
10. mar 2010

inn neviem kto skor lapol, asi sme lapli spolu - mozno na vylete v blave, mozno v lekarni, mozno kdekolvek ... mne to zacalo predvcerom vecer migrenou, som grckala, ja ze z hlavy .. ale do rana nepreslo, len pokracovalo, prehanky a ked sa matko uplne prebudil k santeniu, tak ako som ho brala z postele, tak ma samlickou komplet osprsil... a poobede prehanky aj on,. vraj je toho teraz vela. crevnej virozy. ale ja uz ok, matko snad do rana tiez, energie ma stale dost na santenie, nastastie. len uz mi odmietal cokolvek co som do neho vselijakymi pokutnymi sposobmi chcela dostat - lyzickou, v jedle, vo flaske, z hrnceka, z prsta ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre