Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
10. mar 2010

traky...a ty si kolko dala dole?? a čo je to ten kalap???

a vdaka za pochvaly, musela som sa 😀

lucim
10. mar 2010

inn spravna dieta, taka funguje najlepsie. 🙂

kalap je klobuk.
sak som pisala.

aj ja som si povedala, ze ked vynecham tie najazdy na chladnicku a prestanem vyzierat sladkosti a pridam zeleninku, a pohyb, ked uz zase budem moct, pojde cosi dole ... vsak pri kojo sa neda nic drasticke a ani toho nie som schopna.

inneska
10. mar 2010

ivka...ty dane musíš od mm pýtať 😀

lu...je toho dosť, čo aj tu v okolí počúvam 🙄 ja som dávala papať uvarenú mrkvičku s banánom..a papal to..a vela mliečka pil..čaj, ryžový vývar, mrk.šťavu odmietal...prešlo po 2 dňoch 🙂 a hylak a probiotika som dávala...

traktor
10. mar 2010

klobuuuuuuuuuuuuuuuk 😀 😀 😀 ..in mala som 72 mam 67....ale snazim sa no je to tazko, hlavneked daco upeciem a tu to tak vonia...kuknem na telku a tam varia...kuknem tu a recepty..... 😀

inneska
10. mar 2010

jáj luci, som myslela, že klobúk ako že klobúk smekáš nad tými mojimi kilami 😀 😀

ivka..dobrú nocku 😉

traktor
10. mar 2010

in tyma uz posielas spat? 😀 😀

lucim
10. mar 2010

inn - caj ee, mrkva,vyvar ee, banan + ryza - raz, potom ee, kulisek ee, mineralka raz, smecta lyzickou ano. probiotika ano.

inneska
10. mar 2010

klobúk máme u krstného 😉 tiež slušný úbytok 😵 ja tiež velakrát odolávam, aby som sa neprežrala a nešlo všetko úsilie do hája zeleného 😀

lucim
10. mar 2010

traky supeeeer , gratulko aj tebe 🙂

traktor
10. mar 2010

jaj in sa popisam z tej tvojej vety....jáj luci, som myslela, že klobúk ako že klobúk smekáš nad tými mojimi kilami 😀 😀

inneska
10. mar 2010

lu..skús aj mrkva+banán...chutilo to aj mne 🙂

dnes som takú dobrú polievočku erikovi spravila, som mu ju vyjedala 😀 mrkva,karfiol,žltko a cestovinka..mňáám..musím ísť pohladať tie receptoš na pomázanky, čo tu dávala ani 🙂 fú..a kto to nájde, že?? 😝 som si to neuložila hned, tak mi treba 🙄

lucim
10. mar 2010

ale smekam , jasne, ze aj klobuk smekam, ked chcete. 😀 😀 😀

inneska
10. mar 2010

jáj, pošlite ma už spať..na hovno čítam 😀 lu, ked máš taký nik...no lucim co s vami..a ja čítam, no lúčim sa s vami 😀 ivka, tak nechod ešte spaať... 😀

lucim
10. mar 2010

inn uloz to aj mne, tiez som to chcela a neulozila. 😉
inn myslis, ze ked matko v podstate neoblubuje ani mrkvu ,ani banan, tak dokopy bude? 😀

traktor
10. mar 2010

vmrkvova natierka- zmiesame jednu uvarenu cerstvo postruhanu mrkvu s maslom a pazitka

Vajickova- jedno natvrdo uvarene rozpucene vajce - zltok zmiesame s maslom

Letna natierka- postruhany kalerab, 2 lyzice bieleho jogurtu a maslo

Natierka z hydinove masa- varene maso, nadrobno pokrajanu cibulku, majoranku a maslo vyslahame do jemna

Brokolicova natierka- uvarenu brokolicu,maslo, 2CL jogurtu, bazalku vyslahame do jemna

traktor
10. mar 2010

in 😀 😀 😀 😀 teraz uz fakt pišam 😀 😀 😀

pirinka
10. mar 2010

se omlouvám, dávala jsem lázeň a uspávala malou

jé, tady se furt utrácí 😅 . Mě už za daně vraceli, ale už je to fuč 😅 😔

inn; ty jsi teda dobrá, smekám před tvou vůlí 😵 .
A přitom bych taky měla konečně začít...jsem teď tááák rozežraná a hlavně to sladký furt musím mít 😠 . A co je nehorší, tak nějak nestíhám pravidelně jíst...místo snídaně mám už skoro oběd. A pak se divím, že zas začínám kynout 😠 . Jj, musím začít zas nějaký aerobic jinak to nepůjde. A večer už jenom saláty a nebo maso se zeleninou...jsem na sebe zvědavá 😀

lucim
10. mar 2010

inn mala by som sa premenovat na luciK - ten nick je od "zaslobodna" , ale ked ja som tu uz taky inventar, to by asi neslo. 😝
traky nechces mi to poslat do mailu? nechce sa mim to ukladat do nicoho ... 😀 lenivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa som.

traktor
10. mar 2010

mm prisiel kukana mna a ze...co sa rehnis o 12tej do tej bedne 😀 😀

traktor
10. mar 2010

lucim poslem, mail to myslis IP? 😀 😀 😀

lucim
10. mar 2010

piri, alebo moju dietu, crevnu chripku 😀 😀 😀

traktor
10. mar 2010

piri aj ja som furt jedla neskor....teda hlavne vecer 😕 ..ale uz som to zatrhla a po 5tej uz nejem...vsak ide teplo tak co so mnou...hanba by bola

lucim
10. mar 2010

mail myslim mail 😉

inneska
10. mar 2010

traky, čo už som mnou 😀 a som to rýchlo našla, ale ty si ma rýchlejšie obehla 😀

piri..vieš, ja už som sa začala aj zle cítiť s tolkými kilami 🙄 hlavne, ked som šla s kočíkom do mierneho kopčeka a fučala som ako fuxo...a stále som sa potila...teraz je to o dosť lepšie 🙂ešte aspoň 10 by som chcela, ale či sa zadarí 😅

lu..možno prekvapí a spapá 😉 u nás ryža + mrkva tiež nešla..

lucim
10. mar 2010

traky po 5 nejes a si hore do jednej? to tiez nie je uplne zdrave.

inneska
10. mar 2010

ja sa najem max. o 19...neskôr mám povolené len jablko, ale po ňom vyhladnem ešte viac, tak ani to si už väčšinou nedám 😀

inak, mne to chudnutie naštartovalo, ked ma tak žalúdok bolieval..som toho moc nepojedla a trvalo mi to 4 dni..tak ked som už mala taký dobrý začiatok, tak som v tom pokračovala 🙂

traktor
10. mar 2010

lucim u mn nic nie je zdrave 😀 ...ale fakt ja malo pijem ...ale snazim sa

inneska
10. mar 2010

lucik..poslala som na mail, vrátilo mi ako nedoručený 😒 😕

lucim
10. mar 2010

juuuj inn, poslem ti ten novy, co som menila par mesiacov dozadu ... uz ma so stareho odpojili? 🙂 🙂

inneska
10. mar 2010

Delivery to the following recipient failed permanently:

......@.......sk

Technical details of permanent failure:
DNS Error: Domain name not found 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre