• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
aspi, neboj...tu na teba vsetko rychlo preskoci....ja ked som tu prisla, bola som rada, ze som zapla a potom vypla pocitac :grinning: :grinning: :grinning: a moje IP keby vedeli rozpravat.... :grinning: ako mi baby radili kazdy krok...a este aj teraz kolko radia...
11. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky ty nemas co hovorit za 5 euruskov rifle a este kopa k tomu :slight_smile: :grinning:
zabi peeeekne, moc nebolo s kym bojovat, aspon je najnizsia cena :slight_smile:
blani, snad to bude tvoje, nikto ti tu aukciu nesleduje, tak mozno si jedina. :slight_smile:

som uspavala nezmara a podarilo sa mi do neho striekackou dostat asi 60ml mineralky, mlieko nechcel.
zabi, mame sa trochu lepsie, ale este nie vyborne.
11. mar 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakyyyy, ze ma to nenapadlo ... to budem aj ja zjednavat cenu teda. :slight_smile:
11. mar 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim :grinning: . tak asi ostatok mal v tom case vypadok elektriny abo co...to bola len nahoda...
11. mar 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tie reklamy co tu okolo a na fb strasia su hnusoby, dnes som si objednala na seba trika na jar z bonprixu, preto ten link oblecka pre slecny. . :unamused: :slight_smile: . minam dane dopredu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ja som tak raz skusila a dalo sa tak to tak robym stale....vsak ta jedna veta mi usetri prasule :grinning: ...ono aj tak si myslim, ze kazdy s tym pocita a ma daku rezervu , ze spusti a do kolko
11. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vzala tu bundu...tu vecsiu..aj ked som prekvapena, ze cislo 86 a 92 a taky malinky rozdiel v merani...a matkovi uz nic nekupujem, aj keby sa bohaty stryko ozval, uz ma fakt vsetko
11. mar 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky hihihihiihhihiihhihihiiiiii neveriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :grinning:
11. mar 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim, molkám Matýska na dálku, chuďatko jeden. Ať je mu lepší :pensive:

Traky, znáš to, líná huba, holé neštěstí. Já se tímto heslem řídím statečně.

Aspi, to jsem si ještě včera taky říkala... :sunglasses: a už jsem v tom
11. mar 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj traky moja tak ty si supernakupovacka :grinning: tak ked sa tu zasa na nieco odhodlam budem s tebou konzultovat :slight_smile:
11. mar 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dúfam, že nepreskočí... ja potom nemám DNA... :grinning:

Ale objednala som včera kopu vecí z Neckermannu, teta volala, že ponúka zlavu 20%, tak nekúp. Aspoň začínam zbierať darčeky na Vianoce... :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

a tu zasa nákupná horúčka, pozerám že pochytila už aj najodolnejšie z najodolnejších! blaníí držím paleeec :slight_smile:))

u nás už sa hodinu hajáá.. bez prestávky!!! ja viem že som to v tomto momente zakríkla a o chvílku bude uááááá.. ale musela som sa pochváliť.. po 2 týždňoch čo sa budila po 20-30 minutách.. niekedy aj 12-14 krát za noc je to mimoriadny úspech... svitá na lepšie časy...

aj soplíky už nám odchádzajú - žuby vychádzajú - to asi preto.. ale bude zlatučká, lebo miško má také hlodáčiky trošku väčšie, tak ak bude mať žubále po ňom tka to bude taká myšička krásna... joj cmučko môj...

inak pá-pá dávame už asi stále. nejak jej unikla tá podstata.. asi sa jej páči to kývanie :grinning: :grinning: a tlieskame tiež dokola... šišula bláznivá.

lucim - ten link, na tie šatočky... kráááása. keby si mala terezku, tak by bola taká ako tá babulka na tej fotke. okatá, tmavovlasá a kráááásna :slight_smile:)) keď si to s V rozmyslíte a vrhnete sa na výrobu terezky, daj vedieť. my by sme chceli kubka... tak môžeme popárovať aj ich :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuknite za aku cenu sa da vydrazit :grinning: :grinning: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1890452
11. mar 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy hehe aby sme nemuseli mat viac svatov a svatiek a oni viac svokrovcov? zaujimavy napad ... a vies, ze ked som sa pozerala na to dievcatko v satickach, tiez ma nieco podobne napadlo? :slight_smile:
a tesim sa s vami , ze sa spanok po trosicke vylepsuje, uz to treba. a pa. paaaa je kde na videu? ha?

aspar rypnem cervicka? na mmb nie su take drahe veci ako u neckernmanna :grinning:
11. mar 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanííí :wink:
11. mar 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani hurrraaaaaa, prva aukcia , dnes druha podlahlaaaaaaaa :grinning:
traky, by sa mi nechcelo za 1 cent balit a slapat na postu. ale kuknem, ci nemaju nieco pre nas? :grinning:
11. mar 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ....aj jej mozme poradit kde ma hladat :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je to domaaaaaaaaa :slight_smile: děkuji za podporu, ale byl to boj. Sám se sebou :grinning:

Samy, heš soplíky heš :angry: Taky je ocinko zubáčik? :slight_smile: Kubíček má pusinku krásně vykrajovanou po taťkovi a jeho zaječí řezáčky už jsou konečně taky venku. A sýkorka je šikulka. Spaní je na dobré cestě :wink: Jo a krásné jméno pro bratříčka jste vybrali :dizzy_face:

Traky :slight_smile:

Bambulky, loučím se, jdu hají, ať jsem fit pro ten můj poklad. dobrou noc cmuk :dizzy_face:
11. mar 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lu, ale nie sú také veľké.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde mame innesku?
11. mar 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim - tak pá-pá sa bude filmovať asi až cez víkend... teraz mi nemá kto asistovať... iba ak beky a to by bolo teda viedeo, to ti poviem :grinning: :grinning:

a kubíka si dúfam raz splníme... veď aj eluška bola do februára 2009 kubko :grinning: :grinning:

aj ja sa asi odplazím na kutě... som k.o. a o chvílku začne nočná šichta. ja viem že lepšie časy sa blížia, ale určite prídu pomaly...

a zajtra musím byť fit... dojde skorosvokra hrať sa so sýkorkou na pol hodinu - tak musím byť v strehu aby jej neublížila... čo vyvádzala cez víkend vám napíšem nabudúce... keĎ budem vládať... teraz by mi to len dvihlo tlak.

tak bruuuuu a nech sme všetci fit a zdravučkíííí
11. mar 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, s pocitom vitazstva mozes zaspat, sladke snicky. :slight_smile:
aspar :grinning:
11. mar 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samyyyyyyyyyy, tak to chod hajat aj ty, nech to zajtra ustrazis, snad skorosvokra nebude mat tajne v kabelke oskvarky pre elusku, alebo jej nebude hadam lakovat nechty. paaaa, cmuk.
11. mar 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, aj ja už prášim... Dobrú noc... :slight_smile:
11. mar 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inneska sa práve zobudila :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zalomila o pol 8 spolu s erikom :grinning: chýbam vám tu?? :grinning:
11. mar 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalšie sa nechali chytiť do nástrah MMA :sunglasses: ale super, ked sa dá takto lacnejšie nakúpiť...super vecičky :sunglasses:
11. mar 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dobrú noc všetkým čo išli spinkať :wink:
11. mar 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k tým bundičkám ... zatial máme jednu(zelenú maskáčovú) a dalej kupovať nebudem(pokial mi niečo nefgne do nosa)potom ak bude treba dokúpim...lebo zatial som k tým gatušám nenašla nič, čo by ma oslovilo :rolling_eyes:
11. mar 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok