• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
lucim :grinning: , in :grinning: ...tak ja som si klikla a ta bunda aaaaaaaaaach je superna, fakt pekny kusok :wink: a erik je fesaaaaaaaaaaak....baby traste sa :grinning:
12. mar 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim hej :grinning: ..len sa mi vybili baterkyyyyyyyyy....fakt musim skocit do fota po nove nabijacie, bo z tychto scvokatiem...v kuse ich nabijam a ked dam do fotaka 5 minut a uz ze su vybite :confounded:
12. mar 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam napadnafotme album manekinov...ze kolekcie oblecka co doma mame....ze mame modelov a modelky :grinning: :grinning: ....julovciatka su aj tak najkrajsie deticky :dizzy_face: :dizzy_face:
12. mar 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky dobry napad, ale to fotime aj tak, nie? :slight_smile: :dizzy_face:
12. mar 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie...hadzeme len linky...vsak aj ta bunda od inky ...len tak ...no bola pekna ..ale teraz ked ju ma erik na sebe...tieto 2 kusky sa priam nasli :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som dnes upiekla lupacky a orechove rozky - dietne :grinning: , kto si da? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vsetko naj oslavencom
aj my sme dnes dostali bundicku potom modela pofotim
g cf,,,,,,,,,,,,,,v
12. mar 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prihoda zo zivota :grinning: ....boli sme v bale a mali jogurty za 2,10 korun / ja este prepocitavam/ , ze akcia tak sme zobrali veeeela...a ked sme stali v rade, tak tetuska s ujom sa tak kukaju...a ze dusinka, nacovam tolko jogurtov...ja ze...tetuska 4 deti, 4 deti....a ona ...booooooozinku dieta....a dostala somorieskovu cokoladu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katica pofot :wink:
12. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne som nasla kabel, tak tu su moje fotky zo stretka http://www.facebook.com/album.php?aid=32528&id=1366041208&ref=nf :wink:

traky :grinning:
12. mar 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj perfektne fotky...uz aby sme aj my mali stretko :slight_smile:
12. mar 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaach a ja ze dnes nebude rumazganie, a uz je to tuuuuuuuuuuuuuuu , meeeeeeeee maaaaaaaaaaaaaa eeeeeee
12. mar 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim a uz ste ok?
12. mar 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, uz sme tu obaja ... nejak nevie spavat teraz cez den a je z toho nervozny a ked spusti rev tak celu rucku do pusy, tam za tym este cosi rasi a na ruky a nie lezat .... a v poriadku? ja jo, matko rano uplne riedko, poobede o cosi hustejsie. cize nie sme este. ale aspon lepsie pil a jedol.
12. mar 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa tu mojkame . :wink:
12. mar 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz sa to snad utrasiea bude aj on ok...teraz je toho vsade vela
12. mar 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nátierka hotovo, riady spratané :wink:

dakujeme za pochvalu erička :dizzy_face: :dizzy_face: je fakt super tá bundička...aj ku kočíku nám pôjde :grinning: je pravda, že inak to vyzerá na foto rozložené a inak oblečené :slight_smile: kludne môžeme fotiť našich modelov a modelky :slight_smile: ja si vždy rada kliknem na link s vyfešákovanými júlovčiatkami :dizzy_face: :dizzy_face:
12. mar 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...nám trvalo tak 4-5 dní, až sme boli úplne ok..budete aj vy čoskoro :wink:

traky...tak takú príhodu nevymyslíš :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka veru :grinning: ..aspon bolasranda...a este som sa ta chcela opytat...ako si sa vtedy rozhodla, zobrala si tu tigrikovu ci tu zelenu supravicku?
12. mar 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a este...umyvate uz babulkam zubky ci nie?...ja len tak kefkou prechadzam po zubkoch...
12. mar 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka...inak tá s tou hnedou súpravkou v aukcií, sa na mňa pekne vyprdla, napísala mi, že mi miery pošle večer(ešte v nedelu) a neozvala sa ... a aj tak je teraz cena na 13, ak by som aj prihodila na 14, tak to už môžem kúpiť aj tú zelenú za 15 :wink:
12. mar 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuu, tak dobre vysla hore ta cena...a take mam rada..opytas sa a nic...a niektoreto maju aj dole napisane...kludne sa pytajte...ta ked aj by sme sa len odpoved ziadna
12. mar 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pohlad tu supravku , ze kolko vyjde ta cena...som zvedava....
12. mar 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes večer tá aukcia končí, som zvedavá kam to pôjde...asi potom napíšem tej so zelenou...

a my tak trošku umývame zúbky...dám ždibku pasty a pár krát prebehnem(teda tolko, čo erik dovolí, väčšinou zavre pusu na zámok :grinning: )a potom mu dám kefku a on si s ňou šibrinkuje po pusinke..tak mi povedala zubina, trošku prebehnúť ak sa dá, ak nie, tak dietku kefku a ono si s ňou trochu poehá po zúbkoch, že to stačí :slight_smile:
12. mar 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u koho ta supravka skonci ......
12. mar 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. mar 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa ideme okupkať :slight_smile:
12. mar 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz pozerám, že posledná prihodila na tú súpravku voskovka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nas matko miluje kefku...ale nie tu stranu , co sa ma cistit ale tu druhu :grinning: ...tam je take ako stojan , zekefku mozes postavit a to on rad okusuje...
12. mar 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak som kukla :grinning:
12. mar 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok