Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
12. mar 2010

lucim 😀 , in 😀 ...tak ja som si klikla a ta bunda aaaaaaaaaach je superna, fakt pekny kusok 😉 a erik je fesaaaaaaaaaaak....baby traste sa 😀

traktor
12. mar 2010

lucim hej 😀 ..len sa mi vybili baterkyyyyyyyyy....fakt musim skocit do fota po nove nabijacie, bo z tychto scvokatiem...v kuse ich nabijam a ked dam do fotaka 5 minut a uz ze su vybite 😖

traktor
12. mar 2010

mam napadnafotme album manekinov...ze kolekcie oblecka co doma mame....ze mame modelov a modelky 😀 😀 ....julovciatka su aj tak najkrajsie deticky 😵 😵

lucim
12. mar 2010

traky dobry napad, ale to fotime aj tak, nie? 🙂 😵

traktor
12. mar 2010

nie...hadzeme len linky...vsak aj ta bunda od inky ...len tak ...no bola pekna ..ale teraz ked ju ma erik na sebe...tieto 2 kusky sa priam nasli 😀 😀 😀

lucim
12. mar 2010

som dnes upiekla lupacky a orechove rozky - dietne 😀 , kto si da? 😝

katica5
12. mar 2010

Ahojte, vsetko naj oslavencom
aj my sme dnes dostali bundicku potom modela pofotim
g cf,,,,,,,,,,,,,,v

traktor
12. mar 2010

prihoda zo zivota 😀 ....boli sme v bale a mali jogurty za 2,10 korun / ja este prepocitavam/ , ze akcia tak sme zobrali veeeela...a ked sme stali v rade, tak tetuska s ujom sa tak kukaju...a ze dusinka, nacovam tolko jogurtov...ja ze...tetuska 4 deti, 4 deti....a ona ...booooooozinku dieta....a dostala somorieskovu cokoladu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
12. mar 2010

katica pofot 😉

lucim
12. mar 2010

konecne som nasla kabel, tak tu su moje fotky zo stretka http://www.facebook.com/album.php?aid=32528&id=... 😉

traky 😀

traktor
12. mar 2010

jaj perfektne fotky...uz aby sme aj my mali stretko 🙂

lucim
12. mar 2010

aaaach a ja ze dnes nebude rumazganie, a uz je to tuuuuuuuuuuuuuuu , meeeeeeeee maaaaaaaaaaaaaa eeeeeee

traktor
12. mar 2010

lucim a uz ste ok?

lucim
12. mar 2010

no, uz sme tu obaja ... nejak nevie spavat teraz cez den a je z toho nervozny a ked spusti rev tak celu rucku do pusy, tam za tym este cosi rasi a na ruky a nie lezat .... a v poriadku? ja jo, matko rano uplne riedko, poobede o cosi hustejsie. cize nie sme este. ale aspon lepsie pil a jedol.

lucim
12. mar 2010

tak sa tu mojkame . 😉

traktor
12. mar 2010

tak uz sa to snad utrasiea bude aj on ok...teraz je toho vsade vela

inneska
12. mar 2010

nátierka hotovo, riady spratané 😉

dakujeme za pochvalu erička 😵 😵 je fakt super tá bundička...aj ku kočíku nám pôjde 😀 je pravda, že inak to vyzerá na foto rozložené a inak oblečené 🙂 kludne môžeme fotiť našich modelov a modelky 🙂 ja si vždy rada kliknem na link s vyfešákovanými júlovčiatkami 😵 😵

inneska
12. mar 2010

luci...nám trvalo tak 4-5 dní, až sme boli úplne ok..budete aj vy čoskoro 😉

traky...tak takú príhodu nevymyslíš 😀 😀

traktor
12. mar 2010

inka veru 😀 ..aspon bolasranda...a este som sa ta chcela opytat...ako si sa vtedy rozhodla, zobrala si tu tigrikovu ci tu zelenu supravicku?

traktor
12. mar 2010

...a este...umyvate uz babulkam zubky ci nie?...ja len tak kefkou prechadzam po zubkoch...

inneska
12. mar 2010

ivka...inak tá s tou hnedou súpravkou v aukcií, sa na mňa pekne vyprdla, napísala mi, že mi miery pošle večer(ešte v nedelu) a neozvala sa ... a aj tak je teraz cena na 13, ak by som aj prihodila na 14, tak to už môžem kúpiť aj tú zelenú za 15 😉

traktor
12. mar 2010

fuu, tak dobre vysla hore ta cena...a take mam rada..opytas sa a nic...a niektoreto maju aj dole napisane...kludne sa pytajte...ta ked aj by sme sa len odpoved ziadna

traktor
12. mar 2010

idem pohlad tu supravku , ze kolko vyjde ta cena...som zvedava....

inneska
12. mar 2010

dnes večer tá aukcia končí, som zvedavá kam to pôjde...asi potom napíšem tej so zelenou...

a my tak trošku umývame zúbky...dám ždibku pasty a pár krát prebehnem(teda tolko, čo erik dovolí, väčšinou zavre pusu na zámok 😀 )a potom mu dám kefku a on si s ňou šibrinkuje po pusinke..tak mi povedala zubina, trošku prebehnúť ak sa dá, ak nie, tak dietku kefku a ono si s ňou trochu poehá po zúbkoch, že to stačí 🙂

traktor
12. mar 2010

u koho ta supravka skonci ......

inneska
12. mar 2010
inneska
12. mar 2010

my sa ideme okupkať 🙂

inneska
12. mar 2010

teraz pozerám, že posledná prihodila na tú súpravku voskovka 😝

traktor
12. mar 2010

tak nas matko miluje kefku...ale nie tu stranu , co sa ma cistit ale tu druhu 😀 ...tam je take ako stojan , zekefku mozes postavit a to on rad okusuje...

traktor
12. mar 2010

vsak som kukla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre