• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Ahojky Večer Matějko je suprovní Ivčo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,

a kuki toto je bezvadné :wink:
http://www.elitebaby.pl/pl/film
16. mar 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malá modna prehliadka :grinning: dnes prišlo http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3910429&vReferer= som myslela, že tie gaťuše budú viac jasnej oranžovej..ale aj tak sú super..kúsok dlhšie(na foto sú už zrolované) a aj bundička je väčšiam, ale do leta dorastiemeee :dizzy_face:
16. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anavi, kukla som, je zlatucky....konecne ho aj vidim :wink: , brusi..super , jaj hned by som take cosi brala :grinning: , in erik ako model super, fakt to spolu dobre vyzera, a radsej vecsie ako male...vsak kym bude teplo, dorastie :wink:
16. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ineska - krasnucky, hotovy model :slight_smile:
traky - tesi nas, je velmi sikovny, tak , ale na tvojho drobceka este nema, ale neboj dobehne :grinning:
16. mar 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anavi :grinning: ...ale my uz sme velky 9 mesacny..... :wink: ...mozno adko taky cas bude aj chodit....teraz su deticky velmi sikovne :wink:
16. mar 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejde mi fb....tu mi to blbne..ach jo....
16. mar 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kujemeee :slight_smile:

anavi..nejde mi prehrať, ale adko je určite podarený, ako aj na fotkách :wink:

brusi..suprový vynález :sunglasses: môžem sa spýtať?? ako robievaš karamelke cizrnu?? :sweat_smile:
16. mar 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helo, helou....videjka krásne, chlapci naši sú lepší ako hokejisti :grinning: , no a Maťko je neskutočný, viem, že je starší, ale aj tak je šikovníček :slight_smile:
Brusi...olá, olá leto volá...super nápad...zistila si niečo viac?
Inn...ty vždy nájdeš krásne veci, má to Erik ale šťastie :slight_smile: že ma tak šikovnú maminku :grinning:
16. mar 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu...ide o to, že erik je fešák vo všetkom :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Požužlaná piškota ( o posledného bezzubca)
Evička
Riško
Natálka
Karamelka
Markétka
Fifo
Dianka
Sárinka
Oliver
Emmka

Nechcem predbiehať, ale asi budeme mať žubáááááááááá...dávam mu tak max. 2 dni :grinning:
16. mar 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BRYYYYYvecerrrrr , matko uz zaspava, tak som tu.
trakyyyyy, matko je super. :slight_smile:
inn no fantasticky sme ti tie vecicky schvalili, perfis ericko. :slight_smile:
ja sdom objednala tuto teplakovu supravku, novu , nemusim drazit. bezovu, trojdielnu. ma ich viac ta baba .http://blog.etrend.sk/mihalblog/2009/12/05/rodicovsky-prispevok-od-1-1-2010/
16. mar 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim super link, len kde je tá teplakovka? :grinning:
16. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci..nejako ti ten link nevyšiel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehhe to je link, co som posielala maxi do ip. idem kopirovat este raz, ten ujo poradca asi teplakovky nepredava :grinning:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6410239 toto uz vyzera byt lepsi link. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A má aj pre dievčatá...no nič idem ja...pá babulky :slight_smile:
16. mar 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tu uz obaja, dnes sa asi spanok nekona, matko tu po mne lezie. :wink:
16. mar 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Lucimka mám na tebe dotázek..Kubík se nám dost rozkašlal, vykašlává jako o život, chudáček malý..:frowning2: Teplotu nemá. dr ho včera na preventivce poslouchala a naštěstí na plicích a průduškách ok, doporučila nurofen, fenistil a prospan. Ten prospan by mu měl usnadnit vykašlávání, že??? Jinak je naprosto v pohodě, řádí, lozí a dělá své blbinky jako obvykle.

Zítra jdeme na kontrolu, jestli ATB ano nebo ne..
16. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani nevidim otazku, na vsetko si si odpovedala :wink: a ak nezaberie brectanovy prospan, skus ho vymenit za solmucol, pekne stiepi hlieny a cisti dych. cesty. alebo homeopaticky stodal, ten je aj na suchy aj na produktivny kasel. kubikovi vela zdravicka. :confused:
16. mar 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, díky moc, cmuk matýskovi, dobrou noc všem :wink:
16. mar 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..brý večer..ja sa len cem opýtať kukali ste niekto Ordinaciu v ružovej zahrade na Nove???ja by som chcela vedieť ako sa vola to náboženstvo o ktoré sa tam jednalo..ked tomu chlapcovi otec zakázal operáciu že mu to boh vylieči..a že zo všetkým im pomôže viere..no blbá otázka ale ako rozmýšlame aj s manželom tak nemôžme na to prísť ako sa to volá..kujeeeeem... :wink: :wink:
16. mar 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je ta viera kde sa zakazuju operácie a podobné veci...
16. mar 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani..kubíkovi skoré uzdravenie :wink: a dobrú nocku...

lu..peknučké teplákovky, aj s tričkom za super cenu :wink:

lu..dobrú noc :slight_smile:

malka...tak ja to nesledujem, tak netuším..ani neviem o aké náboženstvo by mohlo ísť :confused:
16. mar 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, please...komu som posielala mailík s receptami pre deti..môžete mi to niekto preposlať spať??? asi som ten mail omylom vymazala, nemôžem ho nájsť :rolling_eyes: (uložené som to nemala :angry: )dakujem :slight_smile:
16. mar 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn: v pohode..ja ked si spomeniem tak napíšem
16. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malka jehovisti?

inn tak nejak som rozmyslala - ze ked niekde najdem 3 veci osobitne a k tomu tri postovne - toto je za dobru cenu a este sa to k sebe hned hodi :slight_smile:
16. mar 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn posielam :slight_smile:
16. mar 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malka..ok :wink:

lu..jasne, super :wink: niet k tomu čo dodať :wink:
16. mar 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem lucik :wink:
16. mar 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak jehovisti su to..už som aj ja na to prišla..ach joo baby ako niekto taký môže byť :astonished: ..no ja idem do hajan krásnu nocku a neponocujte :slight_smile:
16. mar 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malka..asi aj takí musia byť :rolling_eyes: a dobrú nocku :wink:
16. mar 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok