• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
....aaa novy konik :sweat_smile:
19. mar 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdar ! Ale je to na figu....nejde mi obnovovať F5 a je strašne pomalýýýý !
19. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka vsetko najlepsieeeeee, to najkrajsie uz mas :wink: , vela zdravia...a vsetko naj, naj, naj :dizzy_face: ....joj ten kon ide pomalyyyy, ...verim ze len dnes
19. mar 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte pár príspevkov a máme 1300 stranu.
A idem OFF,lebo Patríček ma tu obťažuje :hearts:
Tak zajtra :wink:
19. mar 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koníkovky...

človek si zvykne na všetko.. aj na šibenicu ak treba. a neverím že nová verzia koníka nás odradí od "stretávania sa" :grinning: :grinning: :grinning:

v prvom rade všššeeeeeeeeeetkoooooooooooooooooooooo naj Matejkovi našemu, uf že 9 mesiacov... baby fakt to letí... ešte nedávno sme si dohovárali s lucimkou bociana a kukáááj aké deťuchy už máme

k tomu čo deti radi pozerajú, počúvajú... naša sýkorka je hotová z Gumy maciho... jej to púšťame z youtube keď je príliš aktívna pri večernom prezliekaní alebo rozbláznená po kúpaní. začne sa usmievať a zhypnotizovaná čumí na monitor.. zlatá je pri tom strašne.. telku moc nepozeráme, len večer správy a to má strašne rada keď končí predpoveď počasia - idú snehové správy je tam taká super hudba - čosi ako bolo Safri duo.. vtedy začne tlieskať a mrviť sa a škeriť sa.. no hotovka... sme jej to nahrali, lebo snehu už asi vela nebude :slight_smile:)))

a dnes sme vytiahli jarný kočík aj s jarným fusačikom.. išla si hlavu odkrútiť ako sa otáčala - čumela s kočíku ani zaspať nevedela. ale teraz už chrní...

:grinning:
19. mar 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koníkovky...

človek si zvykne na všetko.. aj na šibenicu ak treba. a neverím že nová verzia koníka nás odradí od "stretávania sa" :grinning: :grinning: :grinning:

v prvom rade všššeeeeeeeeeetkoooooooooooooooooooooo naj Matejkovi našemu, uf že 9 mesiacov... baby fakt to letí... ešte nedávno sme si dohovárali s lucimkou bociana a kukáááj aké deťuchy už máme

k tomu čo deti radi pozerajú, počúvajú... naša sýkorka je hotová z Gumy maciho... jej to púšťame z youtube keď je príliš aktívna pri večernom prezliekaní alebo rozbláznená po kúpaní. začne sa usmievať a zhypnotizovaná čumí na monitor.. zlatá je pri tom strašne.. telku moc nepozeráme, len večer správy a to má strašne rada keď končí predpoveď počasia - idú snehové správy je tam taká super hudba - čosi ako bolo Safri duo.. vtedy začne tlieskať a mrviť sa a škeriť sa.. no hotovka... sme jej to nahrali, lebo snehu už asi vela nebude :slight_smile:)))

a dnes sme vytiahli jarný kočík aj s jarným fusačikom.. išla si hlavu odkrútiť ako sa otáčala - čumela s kočíku ani zaspať nevedela. ale teraz už chrní...

:grinning:
19. mar 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky Maťko je zlatučky :dizzy_face:
Aj mne ide pomaly ten kon,,,
19. mar 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je šikovný tento nový kôň... kolko krát ešte chce pridať môj príspevok???
19. mar 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikto?
ja mam rada nove veci, tak budem mat rada aj noveho konika :slight_smile:
a matulik, prave uspaty ,mojimi tukmi do klavesnice dakuje za gratulky. :dizzy_face: a samozrejne, blahozelame aj spoluoslavenkyniam. :slight_smile:
19. mar 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makaj pejo, sak si dva dni oddychoval, pridaaaaaaj.....
19. mar 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo pekne mu hrabe pejkovi.. nielen že mi nepridal fotku, ani odpoveď nepridal a ešte ma aj von vyhodil... vrrr...

hijoooo pejko hijoooo
19. mar 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
funguje :slight_smile: len ne je s kým písať :slight_smile:

a takto sme sa dnes vyškierali na svet :slight_smile: aha ho...
19. mar 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SAMY kono to urcite rozchodi, podla toho co pisu, su to dobre zmeny, len este robi opatrne pomale krocky. :wink:
jeeeeej, elus upratuje :grinning:
19. mar 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všechno nejnejnejnejnejnejnejnej Lucimčinému Matýskovi :slight_smile: cmukkkk :slight_smile:

koukám nový kůň, snad bude sloužit stejně dobře, jak ten náš starý. Ale jak psala Samy, nás neodradí nikdo.

A hned se loučím. Máme s mm chvilku pro sebe :dizzy_face: Dobrooou
19. mar 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy elus je naaaadherna smejka, cmuuuuuk :slight_smile: ... zase musim najst kabel k fotaku a mam par peknych zaberov ... idem sa rozhliadnut ... inak, ako dlho u vas trvala ta mrzutost? a ako sa to prejavovalo?
19. mar 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani pekny sexik zelame :slight_smile:
19. mar 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - mrzutosť u nás trvala tak ca dva týždne.. hore dolu pár dní.. ale šešť žubov je šešť žubov...
nehovorím že je to za nami.. stále niečo loví v puske, ale od kedy vyšlo slniečko, tak je taká veselšia. ona je po mne, aj ja potrebujem k životu slnko, inak ma chytajú "chmury" :sunglasses:

no aj ja už sa poberiem...

cmuuk všetkým koníkovkám a ich malým pejkom sladké sníčky
19. mar 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy tak uvidime, co sa vykluje z matkovej mrzutosti... a sladke sny.
zase som tu sama? tak to sa idem pohrat s tymi fotkami...... ked uz som kabel nasla....
19. mar 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj chcem sa spitat ci vase deturence sa otacaju alebo otacali na brusko ako polrocne, nasa je maly lenivcek :slight_smile: nechce sa jej nic take urobit ani nozku si pod seba nedava jedine nam sama sedka mam trochu obavy ci je v poriadku nerozprava si ...ma ma ta ta ani ga ga ,len si mrmle a mamy co poznam maju babatka co sa prekotulaju aj nohy si po seba davaju a su mladsie od nasej :frowning2: a my este nic take trochu m je smutno :frowning2: .....citala som ,,ak ste sa svojmu dietatu do pol roka venovali tak sa bude otacat blabotat...atd..´´.ako starat ´...nechapem tomu slovu,ale ved sa o nu staram....tak preco? prosim pooomoooc dakujem
19. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salma, kazde dieta si najde svoj sposob, svoj cas, neboj sa, hlavne sa neporovnavaj s kamoskami, co maju "super sikovne" deticky. konzultuj to s vasou detskou lekarkou, ona vie, ako sa maju deti hybat, nie je na to urceny presny cas, len cca obdobie . ak by bolo treba s niecim pomoct, urcite by vass poslala na nejaku rehabilitaciu. tu mame deticky, ktore uz pomaly stoja, a aj take, ktore sa len nedavno zacali prekotulavat, a ucia sa plazit. a slabiky? urcite maloktore v polroku take hovorilo.
19. mar 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikto? hmmmmm , sa mi podarilo supnut do noveho kona par novych foteciek, paci sa, ak chcete vidiet . :wink: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/lucim/album/matej-od-8-mesiaca/5100806/
19. mar 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucka
matko je prekraaaasny :slight_smile: a tie nozicky krasne :wink: inak, vsetko najsamlepsie!
19. mar 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj riuuuus, dakujeme, a ako sa mate? :slight_smile:
19. mar 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
p je od stredy prec, tak veseloooo :wink:
19. mar 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a na kolko isiel teraz?
19. mar 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nastastie, dnes v noci sa vracia.. mal prist az zajtra v noci, ale skratil to o den

ako ste oslavovali?
19. mar 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uffff, neviem si vlastne predstavit ze by som bola na dve deti sama ... mas moj obdiv. :slight_smile:
oslavovali sme pobytom na zahrade a u susedov jozefovcov a videla si bazenik s gulickami a este mame 4 nove leporelka a 1 hryzatko. :slight_smile:
19. mar 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka, budes mat dve deti, potom si spomenies, ak ta nahodou tvoj v bude musiet na par hodin opustit :wink:
gulicky su super vec, aj alex ich ma velmi rada. a zahradu zavidim (v dobrom), ale isto dom kupovat nebudem..
19. mar 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednu noc spal tomasko s nami, viac som nedovolila - on robi strasneeee veci.. akoze som sa naucila byt asertivna v posteli a jednoducho odtlacim aj vlastne dieta, aby som mala ako-taky priestor pre seba, ale on rozprava zo sna a strasne skripe so zubami. no horor. najhorsie bolo, ze to vadilo alexandre, tak spytavo na mna hladela so svojimi unavenymi ospalymi ockami, az som sa musela smiat..
19. mar 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale inak velmi mile, z oboch stran sa na teba tlacia tvoje dva pokladiky :dizzy_face:
19. mar 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heheheh chudak buduca tomaskova frajerka :grinning:
rius, dom si prenajmes v NY :grinning:
som bola kojit...
19. mar 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, na to som nemyslela.. ale to ho prejde, som sa stazovala mojej mame, ked som s nou volala a ona sa strasne zacala smiat, ze to iste som robila ja :grinning: a potom to preslo, aj rozpravanie aj skripanie... ale pri tomasovi to je hrozne, on rozprava cely celucicky den, tak clovek chce mat aspon v noci klud. no a nema ho

matko cuckal? ako mu je fajne. zapijal tych devat mesiacikov krasnych :wink:
19. mar 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok