Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

acerka
19. mar 2010

....aaa novy konik 😅

ani3012
19. mar 2010

nazdar ! Ale je to na figu....nejde mi obnovovať F5 a je strašne pomalýýýý !

traktor
19. mar 2010

majka vsetko najlepsieeeeee, to najkrajsie uz mas 😉 , vela zdravia...a vsetko naj, naj, naj 😵 ....joj ten kon ide pomalyyyy, ...verim ze len dnes

ani3012
19. mar 2010

ešte pár príspevkov a máme 1300 stranu.
A idem OFF,lebo Patríček ma tu obťažuje ♥
Tak zajtra 😉

samayka
19. mar 2010

ahojte koníkovky...

človek si zvykne na všetko.. aj na šibenicu ak treba. a neverím že nová verzia koníka nás odradí od "stretávania sa" 😀 😀 😀

v prvom rade všššeeeeeeeeeetkoooooooooooooooooooooo naj Matejkovi našemu, uf že 9 mesiacov... baby fakt to letí... ešte nedávno sme si dohovárali s lucimkou bociana a kukáááj aké deťuchy už máme

k tomu čo deti radi pozerajú, počúvajú... naša sýkorka je hotová z Gumy maciho... jej to púšťame z youtube keď je príliš aktívna pri večernom prezliekaní alebo rozbláznená po kúpaní. začne sa usmievať a zhypnotizovaná čumí na monitor.. zlatá je pri tom strašne.. telku moc nepozeráme, len večer správy a to má strašne rada keď končí predpoveď počasia - idú snehové správy je tam taká super hudba - čosi ako bolo Safri duo.. vtedy začne tlieskať a mrviť sa a škeriť sa.. no hotovka... sme jej to nahrali, lebo snehu už asi vela nebude 🙂)))

a dnes sme vytiahli jarný kočík aj s jarným fusačikom.. išla si hlavu odkrútiť ako sa otáčala - čumela s kočíku ani zaspať nevedela. ale teraz už chrní...

😀

samayka
19. mar 2010

ahojte koníkovky...

človek si zvykne na všetko.. aj na šibenicu ak treba. a neverím že nová verzia koníka nás odradí od "stretávania sa" 😀 😀 😀

v prvom rade všššeeeeeeeeeetkoooooooooooooooooooooo naj Matejkovi našemu, uf že 9 mesiacov... baby fakt to letí... ešte nedávno sme si dohovárali s lucimkou bociana a kukáááj aké deťuchy už máme

k tomu čo deti radi pozerajú, počúvajú... naša sýkorka je hotová z Gumy maciho... jej to púšťame z youtube keď je príliš aktívna pri večernom prezliekaní alebo rozbláznená po kúpaní. začne sa usmievať a zhypnotizovaná čumí na monitor.. zlatá je pri tom strašne.. telku moc nepozeráme, len večer správy a to má strašne rada keď končí predpoveď počasia - idú snehové správy je tam taká super hudba - čosi ako bolo Safri duo.. vtedy začne tlieskať a mrviť sa a škeriť sa.. no hotovka... sme jej to nahrali, lebo snehu už asi vela nebude 🙂)))

a dnes sme vytiahli jarný kočík aj s jarným fusačikom.. išla si hlavu odkrútiť ako sa otáčala - čumela s kočíku ani zaspať nevedela. ale teraz už chrní...

😀

nina41
19. mar 2010

Traky Maťko je zlatučky 😵
Aj mne ide pomaly ten kon,,,

samayka
19. mar 2010

ale je šikovný tento nový kôň... kolko krát ešte chce pridať môj príspevok???

lucim
19. mar 2010

nikde nikto?
ja mam rada nove veci, tak budem mat rada aj noveho konika 🙂
a matulik, prave uspaty ,mojimi tukmi do klavesnice dakuje za gratulky. 😵 a samozrejne, blahozelame aj spoluoslavenkyniam. 🙂

lucim
19. mar 2010

makaj pejo, sak si dva dni oddychoval, pridaaaaaaj.....

samayka
19. mar 2010

noo pekne mu hrabe pejkovi.. nielen že mi nepridal fotku, ani odpoveď nepridal a ešte ma aj von vyhodil... vrrr...

hijoooo pejko hijoooo

samayka
19. mar 2010

funguje 🙂 len ne je s kým písať 🙂

a takto sme sa dnes vyškierali na svet 🙂 aha ho...

lucim
19. mar 2010

SAMY kono to urcite rozchodi, podla toho co pisu, su to dobre zmeny, len este robi opatrne pomale krocky. 😉
jeeeeej, elus upratuje 😀

blani2
19. mar 2010

Všechno nejnejnejnejnejnejnejnej Lucimčinému Matýskovi 🙂 cmukkkk 🙂

koukám nový kůň, snad bude sloužit stejně dobře, jak ten náš starý. Ale jak psala Samy, nás neodradí nikdo.

A hned se loučím. Máme s mm chvilku pro sebe 😵 Dobrooou

lucim
19. mar 2010

samy elus je naaaadherna smejka, cmuuuuuk 🙂 ... zase musim najst kabel k fotaku a mam par peknych zaberov ... idem sa rozhliadnut ... inak, ako dlho u vas trvala ta mrzutost? a ako sa to prejavovalo?

lucim
19. mar 2010

blani pekny sexik zelame 🙂

samayka
19. mar 2010

luci - mrzutosť u nás trvala tak ca dva týždne.. hore dolu pár dní.. ale šešť žubov je šešť žubov...
nehovorím že je to za nami.. stále niečo loví v puske, ale od kedy vyšlo slniečko, tak je taká veselšia. ona je po mne, aj ja potrebujem k životu slnko, inak ma chytajú "chmury" 😎

no aj ja už sa poberiem...

cmuuk všetkým koníkovkám a ich malým pejkom sladké sníčky

lucim
19. mar 2010

samy tak uvidime, co sa vykluje z matkovej mrzutosti... a sladke sny.
zase som tu sama? tak to sa idem pohrat s tymi fotkami...... ked uz som kabel nasla....

salma22
19. mar 2010

ahoj chcem sa spitat ci vase deturence sa otacaju alebo otacali na brusko ako polrocne, nasa je maly lenivcek 🙂 nechce sa jej nic take urobit ani nozku si pod seba nedava jedine nam sama sedka mam trochu obavy ci je v poriadku nerozprava si ...ma ma ta ta ani ga ga ,len si mrmle a mamy co poznam maju babatka co sa prekotulaju aj nohy si po seba davaju a su mladsie od nasej ☹ a my este nic take trochu m je smutno ☹ .....citala som ,,ak ste sa svojmu dietatu do pol roka venovali tak sa bude otacat blabotat...atd..´´.ako starat ´...nechapem tomu slovu,ale ved sa o nu staram....tak preco? prosim pooomoooc dakujem

lucim
19. mar 2010

salma, kazde dieta si najde svoj sposob, svoj cas, neboj sa, hlavne sa neporovnavaj s kamoskami, co maju "super sikovne" deticky. konzultuj to s vasou detskou lekarkou, ona vie, ako sa maju deti hybat, nie je na to urceny presny cas, len cca obdobie . ak by bolo treba s niecim pomoct, urcite by vass poslala na nejaku rehabilitaciu. tu mame deticky, ktore uz pomaly stoja, a aj take, ktore sa len nedavno zacali prekotulavat, a ucia sa plazit. a slabiky? urcite maloktore v polroku take hovorilo.

lucim
19. mar 2010

nikde nikto? hmmmmm , sa mi podarilo supnut do noveho kona par novych foteciek, paci sa, ak chcete vidiet . 😉 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lucim/album/...

riusik
19. mar 2010

ahoj lucka
matko je prekraaaasny 🙂 a tie nozicky krasne 😉 inak, vsetko najsamlepsie!

lucim
19. mar 2010

ahoj riuuuus, dakujeme, a ako sa mate? 🙂

riusik
19. mar 2010

p je od stredy prec, tak veseloooo 😉

lucim
19. mar 2010

jaj a na kolko isiel teraz?

riusik
19. mar 2010

nastastie, dnes v noci sa vracia.. mal prist az zajtra v noci, ale skratil to o den

ako ste oslavovali?

lucim
19. mar 2010

uffff, neviem si vlastne predstavit ze by som bola na dve deti sama ... mas moj obdiv. 🙂
oslavovali sme pobytom na zahrade a u susedov jozefovcov a videla si bazenik s gulickami a este mame 4 nove leporelka a 1 hryzatko. 🙂

riusik
19. mar 2010

lucka, budes mat dve deti, potom si spomenies, ak ta nahodou tvoj v bude musiet na par hodin opustit 😉
gulicky su super vec, aj alex ich ma velmi rada. a zahradu zavidim (v dobrom), ale isto dom kupovat nebudem..

riusik
19. mar 2010

jednu noc spal tomasko s nami, viac som nedovolila - on robi strasneeee veci.. akoze som sa naucila byt asertivna v posteli a jednoducho odtlacim aj vlastne dieta, aby som mala ako-taky priestor pre seba, ale on rozprava zo sna a strasne skripe so zubami. no horor. najhorsie bolo, ze to vadilo alexandre, tak spytavo na mna hladela so svojimi unavenymi ospalymi ockami, az som sa musela smiat..

riusik
19. mar 2010

ale inak velmi mile, z oboch stran sa na teba tlacia tvoje dva pokladiky 😵

lucim
19. mar 2010

heheheh chudak buduca tomaskova frajerka 😀
rius, dom si prenajmes v NY 😀
som bola kojit...

riusik
19. mar 2010

no, na to som nemyslela.. ale to ho prejde, som sa stazovala mojej mame, ked som s nou volala a ona sa strasne zacala smiat, ze to iste som robila ja 😀 a potom to preslo, aj rozpravanie aj skripanie... ale pri tomasovi to je hrozne, on rozprava cely celucicky den, tak clovek chce mat aspon v noci klud. no a nema ho

matko cuckal? ako mu je fajne. zapijal tych devat mesiacikov krasnych 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre