Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
19. mar 2010

musim si aktualizovat stranku? alebo mi to nabehne aj bez? asi nie, co?

riusik
19. mar 2010

co planujete na zajtra? ma byt pekne....

lucim
19. mar 2010

to som mala dat matkovi detske sampano namiesto prsa. 😝
uf, tomasko ma vlastnu detsku? 😉 aspon ze mate predpoklad, ze je to dedicne a zmizne to. 😉
a asi musis aktualizovat, neobjavi sa sam novy riadok (skoda) .. len mne pri tom furt vyskakuje opytovacie okno navyse a v pisacom okienku predosly text .. aj tebe?

lucim
19. mar 2010

zajtra pojdeme niekam na nakup, co by som spojila aj s nejakou prechadzkou ... drahemu pokupit nejake veci na neho ... a aj mne mozno. vymyslime nejake okolite mesto s obchodakmi.

riusik
19. mar 2010

presne tak, preto som sa spytala...

ano, tomasko ma vlastnu izbu. zeleno-zlte steny, vyvysena postel so super matracom, ale spava na zemi s tatinkom vacsinou 😀 tam maju obycajne matrece molitanove.. a inak same hracky v boxoch, tabula, visiace somariny zo stropu, stolik s dvoma stolickami malickymi, farebny vesiak, jedna komoda v rohu, ktoru som nemala kam dat, ale aspon som do nej napratala take veci, ze papiere, vykresy, omalovanky a tak 😉

riusik
19. mar 2010

my pojdeme do sadu janka krala, aj s kamaratmi zo skolky.. bicykliky, kolobezky, najest sa da v auparku 😉

riusik
19. mar 2010

si nieco pekne kupte. aj ja by som potrebovala, ale chodim iba do auparku, kedze ho mam tak blizko a neviem si tam nic vybrat uz, mam to vsetko asi opozerane alebo co 😕 🙂

riusik
19. mar 2010

aj malej potrebujem nejake veci. co-to som poriesila na mmb a aj som aukciovala, nebudem predsa "pozadu" za vami 😉 😎

lucim
19. mar 2010

rius, musis zmenit lokalitu nakupov 🙂 ale sad janka krala je dobra volba, aj ked zajtra bude urcite narvany, ale tam da zmesti vela dobrych ludi. 🙂 a vitaj na mmb a mma, vsak sa pochval, co pekneho si pre alex ulovila? 🙂
u nas zhoda okolnosti, ze vsetky tie hracky pre matka boli dnes, nemala som cas ist skor na postu, az dnes a akurat sa hodili. 😝 🙂

lucim
19. mar 2010

tomasko musi mat super chlapsku izbu, raz taku postavime aj matkovi. 🙂

majkas
19. mar 2010

ahojte,

tak prvy prispevok na novom konovi, tak mu zelam nech sa mu dari 🙂

a tiez vsetkym oslavencom vsetko naj, Matkovi posielame pusu ze je super frajer na fotkach🙂

a ze sa mam pochvalit kolko mam rokov? tak dostala som 15 ruzi tak asi 15, nie? 😀

a kuki na nasu princeznu

aspine
19. mar 2010

lucim prejeme Matyskovi k dnesnim 9mesickum 😵 😵 uff jeste jsme to stihly 😀
a fotecky jsou krasny...jaky je to frajer! 😵

jinak my se mame dobre....mala je smisek a prdolka zlata.....zatim bez zoubku, ale s velkou chuti do jidla 😵
jo nejsme v soutezi o ozuzlanou piskotu uz nahodou sami? a tim padem nevyhraly? 😅

jdu okouknout novou verzi konika 😉

lucim
19. mar 2010

majka jeeeeej tami je zlata. 🙂 tusim si hadzala predtym link na fotky? idem ti to omrknut.
aspi ahooooj, tiez prosime nove fotky do noveho kona 🙂 myslim, ze vas este par v sutazi ostava.
a diky. 😉

majkas
19. mar 2010

tak odtial a sipkou doprava su tie najnovsie foto 🙂

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majkas/album...

lucim
19. mar 2010

uz som okukla, a aj som pisala komentare, na konovi, majke 🙂 🙂 🙂

majkas
19. mar 2010

dakujeme lucka 🙂

idem uz haji, dobru nocku 🙂

lucim
19. mar 2010

ja si este pozriem sedem. dobru ti zelam 🙂

ani3012
20. mar 2010

Bre ránko maminky ♥

leniccka...................20.6..................Laura má dnes 9 mesiačikov 😵

Dnes máme 8 mesiačikov 😵 😵 😵 😵
zaba2707................20.7...................Filipko
riusik.......................20.7.................Alexandra
LUDKA77...............20.7.................Ludmilka
Piri..........................20.7...................Esterka

Prajeme všetko najlepšie 🙂 🙂

Meniny oslavuje: Víťazoslav, Klaudián, Klaudín, Klaudio, Klaudius, Víťazoslava
Meniny oslavuje v ČR: Světlana, Arnolda, Klaudie, Olbram, Roxana, Světla

Kalendárium:
Svetový deň divadla pre deti a mládež
(Medzinárodná asociácia divadiel pre deti a mládež – ASSITEJ, oslavuje sa od 2001)

ani3012
20. mar 2010

a zuba ešte tiež nemáme tak sa aspi neteš 😀
držíme sa zatiaľ . Ostáva nás ešte 10 tuším

a toto sa mi páči,že sa sem môžu do príspevkov pridávať fotečky 😵 😵 😵
Deťušky su krásne baculaté,chválim 😉

nina41
20. mar 2010

Dobe ranko 😵
Oslavencom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵

ani3012
20. mar 2010

"prečo keď vaša žena alebo priateľka otehotnie, všetky jej priateľkyhladia jej brucho a hovoria "gratulujem" - ale žiadna nepohladí vášpenis a nepovie "dobrá práca"

nina41
20. mar 2010

Ani 😀 😀 😀

nina41
20. mar 2010

Ani 😀 😀 😀

jennna
20. mar 2010

ahojky.....

chceme nahlásiť prvý zúbok!!!! 😀 😀 😀

monr
20. mar 2010

gratulka oslávenčekom aj k zúbkom

ináč bré ránko

len na skok, snáď už cez týždeň napíšem viac. 🙂

blani2
20. mar 2010

Dobré ránko 🙂 přeji pohůdkový sluníčkový den

gratulka všem dnešním oslavencům a též k zoubku 😵 A fotečky broučků se krásně sledují 😵 😵 😵

Tady svídí sluníčko od samého rána. Jupíí. Hned je lepší nálada. Ven, dočkaly jsme se 🙂

Kubíček tu řádí jako černá ruka. Zjistil, že mu jde stoupání, tak to zkouší na každém rohu, o každou nohavici, bohužel i o skleněný stůl. Snídám za stolem, kuki do PC a najednou hlava zpoza stolu. Uf, zachytila jsem ho včas, ale stůl půjde asi pryč. Na oční si zajdeme radši na kafíčko a ne na šití 😝 Dnes odpoledne jdeme pozdravit jednu babičku a k večeru přijede druhá 🙂 Přespí u nás a zítra s námi pojede na plavání. Naštěstí ten zlobivý kašel je pryč, tak jsme rádi.

blani2
20. mar 2010

a nemám album, budu muset pozjišťovat, kam se mi zatoulalo..

laurajana
20. mar 2010

Ahojte zlatíčka, všetkým oslávencom-oslávenkyniatkam prajeme veľa zdravíčka, šťastíčka, pohodičky, my trošku soplíkujeme, nádchujeme...vyvárame, taký bežný víkendík...ale hlavne, že je slniečko, no nie? 😉

laurajana
20. mar 2010

Matti sa na na príšerky kukal v Európe len z hora...sranda, bojko jeden 😉

laurajana
20. mar 2010

snaď sa mi to podari

blani2
20. mar 2010

Lauri, to je sranda. Jak Matti opatrně nakukuje 🙂 Bodejť vůči němu jsou to pěkní obři.

Přidala jsem nové fota, tak kdo bude chtít mrknout

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/blani2/album...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre