• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Zuzzii, přesně tak my jsme byly teď na kontrole v 8 měsících, a doktorka nás hned chtěla poslat na rehabilitice a cvičení, že malá neleze, nesedí, neplazí se a před paní doktorka nechtěla stát protože se jí bála. ale my jsme se rozhodly že ještě dva měsíce počkáme a pak uvidíme, taky jsem četla že některé děti toto období přeskočí a že to vůbec ničemu nevadí, a jestli budeme trošku pomalejší to nevadí, začátky byly těžké a jsme rádi že je zdravá a nebudeme ji nutit
a s pečivem teda začneme pomali co nejdřív, ona je velký jedlík a sice občas na oběd brblá ale papá všechno
22. mar 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arci podla mna robis dobre ze cakas... teraz vsetko lekarky podla tabuliek a ked to dieta nerobi tak stresuju maminu maximalne... ved napr. deticky niektore zacinaju v 10m. hned zo sedu chodit... moj muz vobec nelozil, preskocil tuto fazu a vtedy to lekari vobec neriesili ze ci mu budu fungovat obe hemisfery mozgu rovnako :slight_smile: Ja idem 15.4. k lekarke a snad bude do vtedy daky pokrok, som zvedava co spravy to obmedzenie choditka.. ale napr on aj ked lezi a doplazi sa ku mne tak sa chyti mojej ruky a pritiahne sa do postavenia a nie do sedu :slight_smile: ma proste hrozne pevne nozicky...
22. mar 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. mar 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja len na skok, stale patrime do klubu bezzubych...asi vyhrame sutaz :grinning: a s tym lozenim, my tiez nelozime a nasa Dr. povedala, ze to nevadi, ze do 10 mesiacov ma cas a ze niektore deti nezecnu lozit vobec a zacnu rovno chodit.....dolezite je , ze pekne sedi, otaca sa a splna ine veci....ale lozit naozaj nemusi...a tiez sme v choditku....
22. mar 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásný sluníčkový jarní dníček všem přejeme.
Oslavencům jak minulým tak dnešním vše nej nej nej :dizzy_face:
My byli dneska na 8 měsíční kontrole a vážíme 7800g a měříme 69 cm,obvod hlavičky 44, Bez zubu a asi budeme jěště dlouho jak řekl náš doktor kde nic tu nic a ani není vidět že by se něco v papulce dělo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak my jsme pravý opak všechno děláme nějak moc dřív, my už i chodíme kol nábytku bez jakékoliv podpory a občas se nám povede se pustit a udělat 2-3 kroky :grinning: a pak šup na dupku :wink: Chlebík jíme tmavý den starý a šmakuje nám.
Jinak v poradně byla mamča s 11 měsíčním klučíkem a ten ani sám neseděl a prý ok. tak neplašte holky oni ty naše sluníčka mají každé své nároky někdo dřív a někdo později. Můžu jen závidět miminko, neboť Karamelka už se k miminkům neřadí je to malí Fiškus :dizzy_face:
22. mar 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky..

tak hlasim zuby nikde a po zuboch ani stopy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale zato mi dneska pekne krasne vyliezla na druhy schod na schodisti.. takze najvyssi cas kupit zabranu na schody...
inak nic noveho, chystame sa obedovat a potom hadje na prechadzku spinkat :grinning:
tak zatim..
22. mar 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky ... tak o tom lození... mne Jurko tiež nelozil - a nič sa nestalo.... :slight_smile:))
..no a my sme napr s príkrmami stále len na mäsovo -zeleninových - bo nič inšie mi nechce - a dokina že neva - lebo je kojená a tak to môže byť až do roku.... :wink:
22. mar 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufff...svokru pustili z nemocky...ale furt sa jej neda zmerat tlak...mm ju bude niest nazad...nase zdravotnictvo ,skoda slov :angry: ...a akurat nam zomrel ujo 45 rocny- mlady chlap len mu prislo zle, a uz mu nepomohli.. :frowning2: ...3 deti po nom ostali....to co je za rok
22. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky-to je teda smutné... :cry:
ja čakám,kedy môjho klepne. Boli sme na jednej prezentácii a tam mu merali tlak.Bol úplne v kľude,bez alkoholu a vieš koľko mal? 159/119
asi zvýšim jeho životné poistenie :sweat_smile: :grinning:
dnes sme boli na rehabilitácii a ešte raz a už koniec :dizzy_face: Povedala,že lozenie je u nej otázka len pár dní.Tak sa teším :slight_smile:
A dnes mi skoro nič nespapala,ale je taká kludnučká..Zuba ani jedného . MY VYHRAJEME !!! :grinning:
22. mar 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ešte som mala sťažnosť na nového koňa ! :angry: teraz vôbec nevidím,že mám IP,keď mi to nebliká.
22. mar 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani...no treba davat pozor...ale da sa?...dnes sa clovek rozculuje pre kazddu somarinu.....a toto z tou IP sa ani mne nepaci...kurnik mam IP..a vobec mi to neukazovalo :angry:
22. mar 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. mar 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len nájsť za takú cenu aj pre malú :wink:
22. mar 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoj

tak nám už presvitá aj druhý zub...to z toho bola asi taká nesvoja poslednú noc....

sme boli von, je tak krásne a teplo v športovom kočíku...a ona, že si ide schrupnúť....tak mi zalomila, tak sme boli tri hodinky....
prídeme domov...., že papať z cecíčku...a zrazu veľký plač...nechcela ani jeden ani druhý.....ani bebu, čo mi ostala zo včera...
tak som jej dala jogurt a ten celý zgniavila.....nuž tak som odsala, čo tam bolo a nazbierala 125ml.....a dúfala, že to bolo len dáke protestovanie....ponatierala som jej ďasienka calgelom....a pred chvíľkou sa už prisala...vďaka bohu...
22. mar 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

my tiež ešte nelozíme. Keď je na brušku sa ručkami poposúva, ale len okolo seba, dopredu nie. A včera už skúšal na kolienka. A od soboty hovoríme mama, baba... Taký je zlatý, keď tými ústočkami hovorí.

Gratulujeme samozrejme všetkým oslávencom a samozrejme aj "zubatým" detičkám :grinning:

Jennka: ani mne Matúško zakaždým nezoberie cicík. Doobeda trochu, naobed vôbec. A keď nechce, tak ma začne hrýzď, betár.
Ja natieram Mundisalom.
Nám presvitajú tie trojky, tak uvidíme
22. mar 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy.No ale máme krásne počasie.Už len po vonku beháme poobede.Ináč ako sa máte? :wink:
22. mar 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč nám sa asi chrup zasekol. :angry: 2 zuby vyšli pred 3 mesiacmi a od vtedy nič a nič.Snád do puberty jej vyjdu :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...aj my sa teda pochválime, okrem obľúbenej "baba", vieme dať papapa - zakývame a v rámci toho vydávame niečo ako ahoooooooooo :grinning: a vieme zaťapkať, keď maminka povie "ťap, ťap, ťapušky" od včera ukrutne plačeme určitý čas a dávame veľmi hlboko ručičku do pusiny, ale zúbok žiadny, len auuuua
22. mar 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no aj my uz dzavotame tatata, mamama, no a sice nepovie pri odchode nic, ale ked mu povieme daj servus, tak poda rucicku a zatrasie s nou...inak sa velmi rad deli s piskotkami, keksikmi a vsetkym na papanie, len co pride nasa civka j´k nemu tak jej vsetko ponuka :grinning: aspon vieme, ze nebude chamtivy :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. mar 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj baby a čo povedali ako prvé vaše deti?Lebo ževraj ked povie mama chce sestru.Ked povie tata chce brata a ked baba nechce nič.A naša Chiara povedala baba.Hurááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky - aj my sa pochválime - dnes sme po 6-tich hodinách spali pól hodku a opäť sme hore.... no doteraz sú to 2 hodiny... inak spáva cez deň v tom lepšom prípade 2x 2,5 hodiny.... tááááák sa tešíííím .... a už týždeň mi meškajú mrchy a presne ten týždeň ma všetko bolí že sa ani hýbať nemôžem... ale tehu určite nie som :wink:
22. mar 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...

Je tu ešte niekto kto ešte nemal mrchu? Či?
22. mar 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi - ja som mala len raz a teraz mi mešká ...... tak neviem - možno je to tým, že ma malá cucá celú noc ....

apropóoo - konečne zaspala.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ani raz, normálne som chytila teraz hysák, či je to OK...

Zmur, nuž 8-eho turbo dietky... :grinning:
22. mar 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi - kojíš? .... ak áno ... si myslím, že je to OK .... mi doki hovoril že 9mesiacov bruško rastie a 9 sa dáva dokopy :wink:
...aj Deniska ?
22. mar 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kojím... Aj Deniska je turbáčik, dnes spala asi 1/2hodinu a teraz ju stráži mm.
22. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sa neboj ....oni príídu :dizzy_face: :dizzy_face:

A inak ti ako spáva Deniska .... lebo sa som úplne šoknutá z takéhoto spania - nespania
22. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry veceeeeerrrrr :slight_smile:
22. mar 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako kedy, ale v poslednej dobe cez noc ju nakojím okolo 12tej, potom x krát nahadzujem cumeľ, ďalšie kojo okolo 3tej, potom o 6tej a stane sa aj že o 8ej. Cez deň spí tak 1/2, 1hod.Ale stáva sa, že spí aj 2 hodiny, ale to je tak unavená, že až... (pri návštevách)
Deň mám do polnoci.. :grinning:
22. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok