• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
jak to vždyť já na Fb nic nedělala :frowning2:
23. mar 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto mi vypisuje:
Video bolo buď odstránené z Facebooku alebo nie je viditeľné kvôli nastaveniam súkromia.
ostatné fotky a videa vidím
23. mar 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už máme počítačového hackera ( Matej od Lucim)
tanečnicu Karamelku-je tam náznak aj spevu :grinning:
23. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hlavně ten rocjkový chraplák umííííí Ani :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brusi-pusi...no teda, Karamelča je riadny kanon :grinning: , ta ti labzuje po byte ako strela...no joooo :dizzy_face: , my sme oproti Vám bábätko :grinning:
23. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi juuuj, uz je nezastavitelna. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. mar 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinky děkujeme no to je říkáme ji doma malý urviš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už není miminko už je to osobnost se vším všudy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja by som si pozrela videjko, ale nie som na Facebooku....:((
ale aj moja Lotinka je neskutocny lezun....kym sa otocim, prelezie celu izbu co ma 6 metrov a cez prekazky to ma najradsej :grinning:
23. mar 2010 o 17:50  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ste tu rozoberali kupu sportoveho kocika tie, ktore mate iba hlboky?....neviem kam sa zamerat
23. mar 2010 o 17:53  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky Batt, my měli 3 kombinaci tak sporťák máme a koupili jsme jen golfky :wink:
23. mar 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asparaguska: no my sme doma, ale chodim uz do skoly raz za dva tyzdne na dva dni aj s Lotinkou, takze to da zabrat...teraz uz aj kazdy tyzden. Blízi sa mi zavereny diplomovy koncert, tak poriadne zarezavam a vela cvicim, takze nic ine nestiham. A okrem toho zistujem, ze Lotinka je asi to "narocne" dieta, ak ste o tom poculi. Proste hyperaktivna......no na nieco dobre na nieco horsie :grinning:
traki: zapisem datum stretka, ale uz asi nebudem doma, lebo 20. 4. mam v BB absolventsky koncert a musim tam ist skor....
23. mar 2010 o 18:01  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusinka: no keby som mala 3kombinaciu Lotinka,by sa mi uz do vanicky nemestila. Uz aj teraz je tam len tak tak natlacena a sediet mi este velmi nevie sama, takze som velmi spokojna, ze sme kupili iba hlboky.
23. mar 2010 o 18:02  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dakujeme za gratulky a gratulujeme Matkovi aj Adkovi
Max hovori bababa , vieme tap tap a obcas aj zamavame uz :dizzy_face:
23. mar 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky, tak sporadicky po nejakom case sa hlasim ... oslavencekom vsetko len to najsamlepsie aj tym vymesacnikovym aj meninkovym :slight_smile:

u nas nic nove ... konecne sopel ustupil zub sa tlaci viac a viac hore a tooooolko sa nasmejem ... asi mu v puse zavadzia lebo zuje stale na prazdno a robi pri tom grimasy ... no svetovy je ... nooo a sere ako lion :grinning: nie je to tak casto ale ked sa posere tak ho celeho na komplet prezliekam
23. mar 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bryyyyyyyyyyyy vecer, drobatko mi spi, kto je kde? :slight_smile:
batt ked by som mohla dat svoj nazor, asi by som na tvojom mieste volila nejake golfky, co sa daju dat aj na lezato, kedze tolko cestujes aj s lotinkou, aby bol rycho spratny a nezaberal miesto. ja mam vybraty podla tychto kriterii, kedze sa denne presuvame.
a sa twsim, ze deturence nase vase su ukecane a sikovne :slight_smile:
23. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, cmukam fifa kakajuceho zubacika :slight_smile: ... a asi teraz finisujes s tonou prace, ze? moooja.
23. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas cervicek ma dnes prve meninky :grinning:
23. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anavi super, aky darcek si adko zasluzil? :slight_smile:
23. mar 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, oslavencom gratulkujeme...

ani, my tiez este bez zubka :pensive: :pensive: :pensive:

baby, chcem sa spytat od kedy mozu drobci vanilkovy pribinacik? pozerala som zlozenie, je bez konzervantov...???
23. mar 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kravské mlieko a mliečne výrobky, ako sú tvaroh, pribináčik, smotana a podobne, nie sú pre svoj vysoký obsah bielkovín pre dieťa do jedného roku veku vhodné. Zaťažujú jeho organizmus a bielkovina kravského mlieka môže byť zdrojom neskorších alergických prejavov. Z mliečnych výrobkov je možné odporučiť jogurt, ktorý v kombinácii s ovocím vhodne dopĺňa jedálny lístok dieťaťa od ôsmeho až deviateho mesiaca.
.. z rady lekara na babywebe
23. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...

Gratulka oslávencom a zubkáčikom... :slight_smile:
23. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekedy dávno sa tu riešili jogurty a dnes som našla výrobu syra. Myslíte, má zmysel sa do toho pustiť? :confused:
23. mar 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. mar 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspar tak do toho by sa mi nechcelo ... radsej by som sa úpustila do prieskumu kvality a vhodnosti hotovych syrov. ja uz tiez idem vratit ten jogurtovac, kedze uz 3 dni papame aktiviu
23. mar 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani mne sa veľmi nechce do toho, ale ochutnala by som ho... :slight_smile:

Neviete, čo je s Voskovkou? Som ju tu dávno nevidela...
23. mar 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevieme.
23. mar 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dik za info. Už idem, lebo ledva žijem.. Dobrú noc...
23. mar 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: . dnes som tu ostala sama?
23. mar 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok