Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
24. mar 2010

😀 no holt blondíny 😀

lucia32
24. mar 2010

Ahojky...my sme včera ochutnali jogurtovú presnídavku, kedže máme citlivé bruško, tak sme nechceli riskovať čistý jogurtík....
http://www.kojeneckavyziva.cz/content.aspx?page...
a chutila nám a hlavne žiadna negatko reakcia....tak sa vytešujeme....

Oslavenkyni 9 mesiačikovej Lilinke všetko najsamlepšie 🙂

My ideme kupovať športiak v sobotu, teda dúfam, že budú mať ten náš...Moon buggy 🙂
Aááááá, kukám do obchodiku na nete a už ho neponúkajú, moje nervy....
Tak asi budeme hľadať v širokom okolí 😝 , alebo sa bude objednavať cez net....

laurajana
24. mar 2010

ahojte maminky a deťúrence, všetkým krásne slniečkové ránko prajeme...veľa chuti do papania a málo bolesti pri zažívaní či časte zúbkov 😎 my tu máme krásne slniečko, takže keď slečinka dospinká, šup do kočíka a na prechádzku...

Lucka my sme kúpili chicco multiway - už mesiac ho máme - sme nad mieru spokojní, keď bol Matti v Laurinkynom veku tiež sme mali chicco CT3 golfáče, takže spratné, ľahké...spokojnosť... mali sme síce aj trojkombináciu chicco Trio S3-no tú úspešne posúvame ďalej, nakoľko je to ťažký kočík, keď je bábo väčšie zbytočne by nám stála vanička a vajíčko....

laurajana
24. mar 2010

raste zúbkov 😀

lucia32
24. mar 2010

Laurinka je fešanda....
Akurát kukám na ich stránku, že čo majú na sklade a velmi podobný je aj tento http://www.anjelikobchod.sk/product_reviews.php...
a tento
http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?cP...
tak uvidíme ....

ani3012
24. mar 2010

jani a dá sa polohovať úplne do ľahu ? Ja čo mám trojkombináciu,tak malá je tam v takom L-ku, čo sa mi vôbec nepáči.
Ten tvoj je pekny...bola k tomu aj taška ?

lucia32
24. mar 2010

Hlavne som chcela skladný a ľahký, kedže to potrebujem skladať do auta....

jajona
24. mar 2010

Ahojte,

gratulka dnešnej oslávenkyni.
A ďakujeme za včerajšie gratulácie.

A veľmi príjemný darček som dostala. Okúsila som, čo je byť hore každú hodinu 😒 Nič moc. Ledva hľadím. Len je zaujímavé, že vôbec nemrnkal ani nič podobné. Len začal do postieľky búchať.
Inak včera spal od 12 h do 15:35 h, tak to hádam spôsobilo to. Asi bol prespatý...

My sme v športovom kočíku od soboty. Sme mali trojkobináciu, čiže vaničku sme doložili a "založili" športiak. Ale väčšinou ho nechávame ešte v takom polo sede.

Tak pekný deň

ani3012
24. mar 2010

Luci mne sa tam nepáčia malé kolieska.Aj ja mám na tomto predné kolesá malé robí mi to problém,keď je cesta popraskaná. Preto chcem väčšie

laurajana
24. mar 2010

ani nebola taška...my máme totiž to ruksak chicco od hlbokého...nepotrebovali sme... dá sa polohovať úplne, keď odopneš popruhy, ale mi skôr dnu spinkáme ako v koči a stále máme ten hlboký, takže som spokojná a čo sa týka koliesok tento multiway je v tom ok, že ich má väčšie...ten čo sme mali pred tým mal maličké, to bolo vyslovene na mesto a nie na "tankodrom" ktorý mi občas absolvujeme, na také horšie cesty vrelo odporúčam gumené-veľké kolieska ako máme na tomto chicco

lucia32
24. mar 2010

Ani uvidíme čo budú mať a hlavne chcem obzrieť naživo...u nás nič moc výber a kedže ideme v sobotu do väčšieho mesta, tak som si dávnejšie vyhliadla tento moon buggy( aj Lucim ho má a je spokojná) a už ho nemajú 😝
Mne hlavne ide o tú skladnosť a váhu, kedže ja som v práci a mama s nou poobede príde ku mne, tak treba kočiar zložiť, hodiť do auta a ísť domov....
Jajo...a môj sa sťažuje, že malá je furt hore, a to vstáva len 2-3x za noc 😀
A začala nám piť miesto 90-120 ml až 180 ml, tak asi je už hladná, začneme na noc miešať kašu do fľaše....

laurajana
24. mar 2010

Lucka áno vyšiel nás nový na 130 euri

lucia32
24. mar 2010

Laura...ty si na chicco, že? 😀 Ale rada si nechám poradiť....tak a zas ani neviem, čo chcem, no uvidíme, poprípade skočíme aj do KE 😝

laurajana
24. mar 2010

inak čo viem, tak niektoré kočíky už majú aj tú výhodu, že sa dajú prekladať kolieska, raz veľké raz malé, podľa potreby, tak to je super, fakt na akú cestu sa človek dá, také preloží...sranda...a ten čo si našla Lucka je krásny, len ako vravím nás by tie malé kolieska blokovali - dedina - sem-tam na figu cestička...a je po kočíku 😝

laurajana
24. mar 2010

Lucia nieeeeeeeeeeeee nie som na chicco 😉 😎 😀 to len sa držím asi značky...hehehehe chcela som iný, ale žiaľ ten nemali nikde

brusinka.pusinka
24. mar 2010

jééé tady se ukazují kočárky 😀 😀 😀 😀 😀
Dobré ránko a malé oslavenkyni vše nej na světě cmuk 😵 😵 😵
my máme také chcicco ale ct04 a jsem také spokojenááááá 😀 teda Karamelka je spokojená. Máme i sporťák tak střídáme 😝

lucia32
24. mar 2010

Ja som sa na moon upäla, pretože má len 5,8 kg...tie ostatné kukám, že až 8 kg...no uvidíme....
Laurajana...verím ti...asi je to osud 😀

ani3012
24. mar 2010

https://www.klikshop.sk/produkt/baby-desing-spr...
tak ja uvidím,či asi tento nezoberiem.Ešte posurfujem (ak bude vody 😀 ) a sa rozhodnem.Ale najskôr chcem predať tento starý.Mám nádejnú kupujúcu,tak sa uvidí.

lucia32
24. mar 2010

No ešte mám 3 dni na vymýšľanie...brusi, ten žltý ma tiež malé kolieska, že?

ani3012
24. mar 2010

juj ,ja by som tie detičky vystískala,keď sem hádžete fotky.To je super,že sa to da takto rýchlo pozrieť 😵

lucia32
24. mar 2010

Ani tiež pekný....ja som náš kočiar aj s vajcom už strelila , tak musíme kúpiť 😝

brusinka.pusinka
24. mar 2010

Lucinka No má je velké22 cm jsou dost velké koupila jsem kvůli terénu, na výlety a podobně 😉

brusinka.pusinka
24. mar 2010

Ani takový podobný má myslím Reilly 😉

ani3012
24. mar 2010

ale tá váha je tiež dosť....ale nemôžem mať všetko: aj ľahký aj pevný,aj lacný aj krásny.... 😀

lucia32
24. mar 2010

Brusi...hehe, ale nevyzerajú 😀 , asi fakt vyberieme niečo až na mieste 🙂

laurajana
24. mar 2010

Lucia ja ešte len strelim náš kočík s vajcom 😀 ideme vonku ahoooooooooooooj cmug

ani3012
24. mar 2010

aké sú to samonastaviteľné kolesá? 😕

brusinka.pusinka
24. mar 2010

Ani to teda nevím 😀

lucia32
24. mar 2010

Asi na povel, nie? Kolesá nastavte sa! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre