Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
24. mar 2010

to som čítala v tom popise kočíka 😀

nina41
24. mar 2010

Ahojte 😵
Oslavencom minulym aj terajšim prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Mna dnes poobede čaka chirurgia ☹

ani3012
24. mar 2010

o idem pobaliť Evičku- kontrola u neurologičky.Na večer sa ozvem. Pá mamulienky zlaté 🙂

olianko
24. mar 2010

Ahojky 🙂
Tak neviem ci si aj mna este pamatate 😅 ja som tu nebola mozno aj dva mesiace 😅 Precitat vsetko nemam sancu a ani sa nesnazim bo to sa neda 🙂
Gratulujem vsetkym co maju nove zubky,co pekne stvornozkuju , co sa uz postavili / Majkas 🙂 /
Nas Maxim je nejaky seladon , len sedi a stvornozkuje dozadu.Ked vyjdemz miestnosti tak straaaaasny rev .Teraz je aj Saska doma tak mam pekne veselo .....
Majkas kamchodis na Zumbu? Ja som bola vo Family fit ....
A inak my papame len masko so zeleninou a zemiakmi , obcas nejaky keksik ,ovocie ani nahodou - nejak mu nechuti , jogurt sme este nedavali ale ako citam tak niektore ste uz davali ....

lucim
24. mar 2010

caute , hlasim sa z prace, matko sa vonku kocikuje . 🙂
lu, tiez som ten moj kocik uz nenasla v obchodikoch na nete, mozno sa prestal robit, neviem. som vymyslala, ci nechcem nove kolieska.
tak vam drzim palce, aby ste mali dobru ruku na volbu.

lucim
24. mar 2010

ahoj oziiiiiiiiiiiii, ja si ta pamatam 🙂

lucim
24. mar 2010

inak, krasne deticky v kocikoch . 😉

lucim
24. mar 2010

lu - ten jogurt od nestle sa ma drzat v chladnicke? ze by som sem objednala, ale mame tu malu chladnicku.

olianko
24. mar 2010

ahojky lucim 🙂
ozaj ako obliekate teraz deti ?v tomto pocasi ?

nina41
24. mar 2010

Lucim prosim ťa, ked vyberaju znamienko dava sa potom nato niečo??

traktor
24. mar 2010

ahojte lilinke gratulujem 😵 , lucimka tie jogurtiky nemusis drzat v chladnicke, maju ich rozne druhy, ja kupujem v tescu, je tam velky vyber...ten fakt ze ich nemusim drzat v chladnicke, , takze kupim viac a mam pokoj... 😉

majkas
24. mar 2010

ahojki.

gratulka Lilinke k 3/4 rocku 🙂

oli bola som v gym1 tu pri bille na strecnianskej, ci znievskej ci jaka je to ulica, a precvicovala Adela
a vo family fit kto precvicuje? a kedy to tam byva?

nasa doki mi povedala ze jogurty a syry a pod az po ukoncenom 1O. mesiaci takze my si este mesiac pockame

zuzzii
24. mar 2010

Ahojte zienky, my sa chceme len pochvalit ze po 2 dnoch stravenych absolutne bez choditka - na koberceku s hrackami, sa Oliverko zacal snazit o lozenie 🙂 zdviha uz zadocek a snazi sa niekam dostat, len este nechape ze pri tom treba pouzivat aj ruky 😀
Aaaaa vysledky z kardia su super, uz tam nic nemame na srdiecku, takze sa tesiiiiime moc moc 🙂)

zaba2707
24. mar 2010

ahojte babulky,

lucimka presne ako pises ... roboty je na posranie ... ale riesim dalsiu pre mna vaznu vec, aj som si uz poplakala kvoli tomu. Riesim jasle pre Fifa ... este nejaky cas som dohodnuta pracovat z domu pre firmu ale pride cas ked tam budem musiet 4 dni do tyzdna sediet. Som z toho uplne mimo. bude chodit do centra Happy mame to asi 15 min. chodze od domu. je to nove centrum - jasle, ta holka ma dve deti jedneho 3 rocneho a potom 6 mesacneho. toho mensieho ma so sebou. Su tam na deti dokopy tri zenske fifo bude patrit tejto majitelovej zene. Strasne si viem kvoli tomu porevat, je to ako by mi ho chcel niekto odtrhnut ... a pri tom na druhej strane ved raz do skolky aj tak bude chodit. Tak som z toho chvilu rada, boli sme to omrknut maju to v rodinnom dome a krasne to maju vsetko prisposobene. Max. mozu mat 16 deti tak to ma tak trosku potesilo. Prihlasila som Fifa uz teraz od aprila a postupne ho tam chcem nosit na hodku, dve tri ... a chcem vidiet ako to bude znasat. Ak by to bolo zle tak by som sa vyprdla na robotu. Z domu mi uz asi nebudu chciet dovolit pracovat. Tak obcas mam vycitky, ze co som to za matku .... a uz aj teraz mam slzy na krajicku. Takze okrem prace si naplno vychutnavam vsetko okolo Fifa ... lebo si az moc dobre uvedomujem ze mi to o chvilu pominie .... Nejak som sa s tym este celkom proste nestotoznila ... ale tak snad to bude casom lepsie.

a ozik Lillke vsetko njajlepsie k 9 mesiacikom. uteka to strasne ....

Jeeej ja by som chcela ist na Zumbu dnes vecer prvy krat ... snad ma to nezabije. Kupila som rovno permanentku tak snad sa to bude aj mne pacit. Citim, ze potrebujem nieco uz so sebou robit. Kila z tehu su sice prec ale to telo .... mmmm nic moc 😀 tak sa utesujem ze ked trosku budem cvicit snad sa to trosku zlepsi ...

zaba2707
24. mar 2010

zuziii gratulko hlavne k tym skvelym vysledkom nech uz je to tak navzdy 🙂 a k pociatkom lozenia tiez gratulko .... pockaj este budes s laskou spominat na casy ked Oli nelozil ... ver mi viem o com hovorim 🙂 mmm teda pisem

laurajana
24. mar 2010

ani k tým kolieskam samonastaviteľné - asi myslia odpruženie a zarotovanie, no nie? 😉

laurajana
24. mar 2010

ako tu čítam...ja som taká rada, že malá na rozdiel od Mattiaska miluje ovocie - zatiaľ - aj zeleninku, mäsko a tak len dúfam, že to vydrží...pretože Mattiasko v roku papal skoro všetko a po roku akoby uťalo - mliečne výrobky, múčne - ovocie, zeleninu, mäso a iné ako kašu ani za svet...pije dosť aj mliečko miluje, ale začali sme podnikať kroky cez homeopatku, pretože už m a nebaví ako mi volajú zo škôlky "toto Vaše dieťa neje ani ryžu? Tvrdí, že "vieš ako som sa s ňou raz drhol" a učiteľka sa smiala" no mne bolo do plaču-denno denne, alebo každý druhý deň varím a Mattiasko neje skoro nič, ako sme "schovali fľašu" že tu bola zlodejka ani krupicu nezje celú z taniera...tak sa mi katujeme...snáď po nedeli budem múdrejšia ideme k tej homeo. na sedenie lebo už som z toho fakt nešťastná, dieťa hyperaktívne, biele ako stena, chudokrvné, ale ako vládze behať a hrať sa...uf 🙄

lucia32
24. mar 2010

Lucim...ako písala traky, tie jogo presnídavky Nestlé sú v regáli....nemusia do chladničky 🙂
Žabka...jáj moja dobre ti rozumiem...ale neberiem to tak tragicky, už som si to prežila pri Bianke, musela som po 6. mesiacoch do práce...a teraz sa to opakuje znova, ale čo narobím? Žiť sa z niečoho musí 😝

lucia32
24. mar 2010

Laurika...no máte to ťažké, dúfam, že sa to na dobré obráti 😉
Zuzii...tak supiš, že kardio v poriadku a Oliverko sa aj riťku dvíhať naučí 😀 neboj....a keď sa naučíte plaziť skôr ako my, tak daj vedieť 😝 lebo aj u nás včera večer sa dvíhala riťka do neba 😀 a nos do periny....musím vytiahnúť koberec, nech má Natulka na čom trenovať...totižto odkedy sme malovali, je zrolovaný na povale ... nie je ho kto vyčistiť 😝

traktor
24. mar 2010

http://www.facebook.com/album.php?aid=18093&id=... kto sa nudi , ale je toho veeela a nikde ziadny matko 😀

lucia32
24. mar 2010

Trakýýýýýý....to je fotiek, niekto sa nudil, že? 😀
Ale Paťko a Maťko máš skoro jedno 😀
A na Šíravu, na bazény chodíme aj my....dáme rande ??? 😅 😀

ani3012
24. mar 2010

baby ja som stretla na Kramároch takého Kok..a 😝 ( s velkým K)
Taký by ani deti nemali mať.Som si myslela,že dostanem po hube 😕
Nakoniec mi oplul len čelné sklo nabúchaný vyholený Kok..t s terénnym mercedesom. A častovaná som bola- no sväté medzi nimi neboli 😀

Išla som parkovať k Detskej fak.nemocnici a on chcel odbočiť z protismeru tiež na parkovisko.Bolo samozrejme obsadené,tak sa muselo čakať.Chcel,aby som ho pustila a ja som mu povedala,že ako chce odbočiť cez plnú čiaru(dvojitú),že parkovisko má aj po svojej strane.Mi najel na auto,vyšiel von a kázal mi cúvnuť.A ja hlava tvrdohlava nie nie nie. 😅 Už to vyzeralo,že dostanem aj po hube.Nakoniec zaparkoval hneď ako je ministerstvo a ako prechádzal okolo mňa,tak si uľavil.Podotýkam,že celé to bolo okorenené jeho vybranými slovíčkami. MM povedal, že som mala radšej cúvnuť a nedohadovať sa 🤐 .- Múdrejší ustúpi ? 😝

ani3012
24. mar 2010

inak Evička dopadla u neurologičky dobre 🙂
že na 8 mesiacov je priemerná a dala nám ešte jednu kontrolu,keď by mala už chodiť.

zaba2707
24. mar 2010

fuuuuu Ani ty si pripad... ale nech sa na mna nikto nehneva takychto by som vystrielala si myslia, ze su viac nez boh kokos ... hajzel jeden zasrany

zaba2707
24. mar 2010

a Evicke gratulujeme drobcek nas krasny 🙂

ozik a nevies ako sa maju Zrnikovci?

zaba2707
24. mar 2010

jaaaj Lu32 ako pises z niecoho sa zit musi ... takze toto bolo jedine vychodisko.... ja aj mm sme to dohodli tak ze bude tam chodit (pokial sa mu tam bude pacit) 3 dni do tyzdna, stvrtky bude mm doma (vybavil si to tak v praci - samozrejme ostatne dni musi nadrobit ten stvrtok) a piatky zasa budem ja s nim domka tak hadam to nejako zvladneme ... zatial mam pocit ze ja to budem asi znasat horsie ako Fifko

ani3012
24. mar 2010

zaby teraz som čítala to za tu prácu.Poznám veľa maminiek,ktoré išli pracovať skôr a o deti sa starala opatrovateľka. Deťom to vôbec neublížilo,skôr by som povedala,že sa mu dosť venovali aj v jasliach-alebo opatrovateľka a po obede zase mamina,lebo sa nevedela nabažiť.A máš pravdu,maminky to zvládajú oveľa horšie ako detičky. Filipko bude veľmi šikovný a to že bude skôr v kolektíve mu neublíži.Len aby ti nebol potom často chorý.V tom vidím ja jediný problém.Potom by som to riešila len opatrovateľkou.

zaba2707
24. mar 2010

no uvidim ako to pojde

lucia32
24. mar 2010

U nás takéto zariadenia - jasličky nie sú, je s nou u nás babka, tá šla na živnosť, aj ona z niečoho žiť musí a tak jej polovicu dávam zo svojho a polovicu mi dá štát...to jej akože preplatí faktúru za opatrovateľstvo 😝 Od dvoch rôčkov pôjde do škôlky...
Ani...no comment...a netreba sa dať, nech si Mercedes nemyslí, že môže všetko 😠 , si ho mohla tiež počastovať, však Evička ešte nerozumie 😝 😀
A tešíme sa, že je všetko v poriadku...my ideme zajtra na kontrolejšn, doberieme dnes ATB...

zaba2707
24. mar 2010

no u nas babky nie ... jedna je daleko a druha pracuje ... takze takto ... a presne ked sa zrataju tie prispevky od statu tak sa to da 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre