• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
jennn ta tie kila naviac aj mna ....zlostia....uz som tolko krat zacala chudnut a nikdy nedokoncim...uz nieco zislo ale este stale dost ostalo...a furt pride daky pokusitel a ja neodolam...ale si tak hovorim, ze pride teplo, matko zacne chodit, budeme vecne vonku tak tie kilecka pojdu dole ani nezbadam
27. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupka tu su rozne recepty mrkni, ja z nich cerpam, ked uz fakt neviem :wink: http://www.miminkaavsekolemnich.estranky.cz/stranka/recepty-na-prikrmy
27. mar 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kila pojdu dole, nebojte, presne ako pise traky, nabehame sa okolo krpcov, uz to zacina :wink:
vcera som nestihla 2x MNAM, tak matko olizol macaciu granulu aj zem z kvetinaca :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to asi nepatri medzi miminkovske recepty na prikrmy, ze? :grinning:
27. mar 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traktor - jé moc děkuji. Hned to jdu prozkoumat. Maty teď za měsíc vůbec nic nepřibral, tak se snažím vymyslet nějaké přilepšení :D

A ještě fotka Matyho. Připojuji se přes mobil, tak mám jen v 6ti měsících.
27. mar 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julka, jeeeej, krasne dieta to je, zdravime matyho :slight_smile:
27. mar 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatunky smejko...a to priberanie...ani u nas sme tomu vela nedali, ale to je tym , ze uz sa vela hybu, tak bud spokojna.. :slight_smile:
27. mar 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucimka zavadzas nove druhy prikrmov? :grinning:
27. mar 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim děkuji. Koukám, že máte taky Matýska a skoro stejně starého. Váš je 20. 6. narozený?
Jinak hrabání v hlíně je taky na denním pořádku a v granulích se hrabe zrovna teď :D
Udělala jsem aktuální fotku, ale kvalita asi nic moc z toho telefonu.

Holky já vám ty kila navíc závidím. Mám 47 kg a ne a ne přibrat.
27. mar 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. mar 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka matko od lucimky je 19.6 a matko odo mna :grinning: je 16.6...tvoj je ktoreho?
27. mar 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Oslavenčekom minulym aj terajšim prajeme všetko naj naj najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Naš najmenši vstava každe rano o 6.00hod, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dupinka vitam ťa medzi nami :dizzy_face: Matejko je zlatučky :dizzy_face:
27. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupi tak aj ty mas junove julovciatko? :slight_smile:
trakyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: matko, ake ma mamina nohavicky? :grinning: :grinning: :grinning:
uz sa vam hlasim z domu, polievocka spapana, masko tato prave dokoncuje, a ze ako mam pomoct? lazkaj si... tak lezkam s notebookom, matko asistuje v kuchyni zaveseny tatovi na nohu, len som ho nakrmila. :slight_smile:
27. mar 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nina :slight_smile:
ja naberam energiu a odvahu na poobedne upratovanie, aj okna sa budu umyvat.
27. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim to kuka na simonkine...na mamikine este nemoze, nema vek :grinning: :grinning:
27. mar 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas uz upratane...okna umyte...velka vyhoda mat tolko deti.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kazde dalo ruku k dielu a mame hotovo :wink:
27. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, pozic deti, hned, dik. :grinning:
27. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ...az po sviatkoch....nech mam cisto :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtee :dizzy_face:

....a jak by řekl Šimon" do pidele čo to je? čo to je?"...nějaký nový kůň :confused: se tu nějak ztrácím...trošku méně přehledné se mi to zdá...ale člověk si zvykne na všecko :sunglasses:

A my máme dnes už devět měsícůůů,no to je je hrůza jak to letí....a tímto všem spoluoslavencům přejeme taky vše nej a samo všem děkujeme :sweat_smile:
a Málinka posílá papapapapa
27. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babulky!
V prvom rade chcem pozdraviť nové júlovčátko Matejka a jeho maminku duuupku- Júlinku :dizzy_face: :dizzy_face:

Bola som v tej Bratislave na maratóne. Húseničku sme nechali doma,aj som troška banovala ale úpenlivo sme skandovali malému Aďkovi od anavi .Som ich aj odfotila-pri pretekech lezúňov som si nespomenula,tak hodím neskôr aj foto.
Patrik bol behať v kategórii detský beh- 600 metrov. Skončil tuším ak dobre rátam 27 a zabehol to za 3 min. a 59 sekúnd ( nepustím ani tú jednu sekundu :grinning: )
Organizačne je to nula bodov, aj sa nám tam po pretekoch na chvíľku stratil. :unamused:
27. mar 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

vitam novú tvár :slight_smile: joj ako to poteší, že aj po takej dobe si niekto k nám našiel cestičku. vitaj julinka a dobre sa tu medzi nami cíť.

a teraz všeeeeetko najsamlepšie dnešným oslávencom, hlavne tým 9 mesačným :slight_smile:)))

vrátim sa k tomu nášmu spaniu... sýkorka spinká v spacom vaku, a od kedy sme ju tam šupli je to ovela lepšie. ona tie akrobatické somarinky robí aj s vakom, takže je to šikula.
lucim - skús tam maťulka dať, aj ja som sa bála že sa eli v tom neotočí, ale by si čubrnela ako krásne jej to ide. dokonca by som povedala že lepšie, lebo sa do ničoho pri tom nezamotáva.
no a dnešná noc bola lepšia - teda čo sa elušky týka... zato ja som im to kazila. taký strašný kašel mi sadol na hrdlo, že som bola skoro celú noc hore a chrčala som do vankúša v obývačke, nech ich nebudím... ale budila som. hanba mi...
27. mar 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu je ta fotka s anavi a môj Patrik po pretekoch :slight_smile:
27. mar 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj pekného chlopa máš :dizzy_face: :wink: a adík je už taky kus chlapíka, krásnej ;)

vítám dupku a malého matějka :slight_smile:

lucim, mně právě taky malá lozila, v pytli nemohla :grinning: teda teď už se to naučila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je fakt, že neprotestovala a vzala ten pytel sportovně, měla jsem trochu obavy, že tam nebude chtít bejt..

jinak mám taky uklizeno, okna teda ještě nějakej ten pátek do léta počkaj:slight_smile:) ještě to chce vyšůrovat záchody a koupelnu, ale to už je brnkačka ;)
27. mar 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky ještě jednou moc děkuji za milé přivítání. Už teď je mi tu strašně fajn mezi vámi... ;)
Budu se snažit si vás všechny co nejdříve zapamatovat.

Tak můj Matýsek se narodil 19. 6. :D tady je těch Matějů...

Spací pytel jsem dávala dokud byl menší. Potom už v něm moc nechtěl být, ale uvažuju, že to zase zkusím. V noci se pořád budí a staví se v postýlce.

Ninko, trak vy máte opravdu tolik dětí? Páni, já jsem sice taky ze 4 dětí, ale u sebe si to nedokážu představit. Máte můj obdiv.
27. mar 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vsetko naj oslavencom, tiez vitame novu maminku a chvalime videjka a fotecky
Vcera som tiez zdrhla o 9 tej som zalahla nejak som bola ko, A kym Maxovym fotkam on zaspal az hodku potom co som ich spravila, Dnes tiez vstal 2:30 ale to ho nastastie len stacilo povyzliekat do bodynka a bolo ok :slight_smile:
27. mar 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupka no :grinning: ...ale ja som z nich najvecsia bubertacka :grinning: :grinning: :grinning: , ani patko je fesaaak...a konecne vidim aj anavi, inak som si ju predstavovala....zaujimave, ze k menu si automaticky priradim tvar a potom ta osoba uuuuuplne inak vyzera :grinning: ...som zvedava na stretko :grinning:
27. mar 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dupka vsak tvoj a lucimkin matko su v jeden den...to je zlate :dizzy_face: ....kati a cez den ti je tiez tak vela hore...ci dospava noc?
27. mar 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

duuupka vitaj :wink: veru je nas tu dost pokial si nas chces vsetky zapamatat :grinning:

a gratulka vsetkym oslavencom , Eluske, DIanke a Karamelke zvlast

my sa mame tak vselijako, z Tamarky sa okrem rychlolezuna a vstavaca pri stoliku a v postielke stal aj strasny kriklun... vsetko riesi krikom a revom takze mi z toho uz obcas hrabe, jak prave teraz sa mi stvera na nohu a krici ze sa jej neda
mm ma prisiel oslobodit, vdaka ti :slight_smile:

a lezie nam novy zub horna jednotka prava uz uplne presvita ale este sa neprerezala

a k tomu spaciemu vaku, ja tiez uvazujem ze ju do toho nevleciem lebo jednak v noci je stale studena jak sa odkope spod deky a dneska sa tiez pretocila v spanku na brucho a uz bola na styroch so zalepenymi ocami ze co sa to stalo :slight_smile: len my na spaci vak nie sme zvyknuty tak uvidime
27. mar 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky no spi mi hodku aj pol maximalne ak spi toklo ale zato mi zaspava uz o 8 a zvykol o 10tej
27. mar 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj!
Muzu Vas moc poprosit o hlas pro nasi Eli, dekuji!
Pavlina
http://www.mcdonalds-soutez.cz/detail/id/3591/
27. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte co je nove uz som tu dlho nebola :slight_smile:
raubrika zahlasovala som :slight_smile:
27. mar 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok