• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ani - no aj medajlu ste dostali, ste sikovny, len tak dalej...a na buduci rok bude Adko a Evicka sutazit spolu :grinning:, keby tam Evka bola, mozno by aj Ado doliezol do ciela, za peknymi babami, lezie ako divy :wink:
27. mar 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, tak nas matko ma dvojca dvojnika Mateja, to je sranda :grinning: :grinning: :grinning:
anavi a adko ste zlati na foto .. ani, kde je fotka teba a evicky? patko je fesak. :slight_smile:
zeby som isla vyhrabat spacak, ak som ho este nedarovala? mali sme dva, ale uz neviem, ci to tu je, alebo uz u lukaska.
jo a matko este nespi.
27. mar 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no do Ke na stretko sa teším aj ja. Ja doma mám spací vak ale prikrývam ju klasika s perinkou v postielke. A máme už 7 zub po dnešku a trochen soplíky.
27. mar 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my máme stále mĺkvu rybku doma... píska, spieva, kričí, fúka... ale ani jedno ma, ba, be... som trošku smutko... myslíte že máme stále na to čas??? je tu ešte niekto s takou "nemou" tvárou??? povzbuď te ma troškuuuu
27. mar 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sam teraz dava priestor tebe,neboj, este sa rozrecni a budes rada, ked ta pusti k slovu :grinning: :grinning: ...ja som to mala pri patkovi....vsetko zacal skorej ako ine deti...ale rozpravat echcel ani za svet...ty ale ked zacal...a ostalo mu to dodnes...ten este aj zo spanku rozprava :grinning: ...kde su tie casy ked bol tichucko..aach
27. mar 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :dizzy_face:
Samy...neboj - aj si uši budeš zakrývať... ako ja v posledné dni .... sa predbiehajú kto skôr a kto dlhšie .....táááák ma bolí hlava!

Ozaj a nevyzná sa tu niekto v šatkách?
27. mar 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby ste vedeli, matko spi v spacaku :grinning:
samy klideeeeek, my mame len 2 zuby, plazime sa, ... vy ste pohyblivejsi, zivsi, zubati, uuuzasniiii, vsetko ma svoj cas, nie nejake tabulky a porovnavacky. kazde babo si vyberie, kedy bude co skusat. ... a ako v tom starom zahorackom vtipe .... zatial - nebyuo
o čem . :slight_smile:
27. mar 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
...a súúúúhlas ..každé babulko si určí svoje tempo - tiež malú nedonútim aby papala jak Trakin Maťko .... my len tak po štvrťližke ... a čo? nič :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau zmuri :slight_smile: ides kupovat novu?
27. mar 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netreba porovnavat...mozno...vsak hej, mne sa dobre hovori...ale teraz sme tam kde sme a mozno tam budeme aj o mesiac, dva a vsetky julovciatka nas predbehnu...v konecnom dosledku...raz budu vsetky deti zubate,, chodiace, recniace :grinning: ...a my bez zuba, nahluchle......
27. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky tak tak ... uz minule som pisala - ze nakoniec aj my vsetci rodicia chodime, hovorime a narastli nam zuby. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. mar 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja ho tiez nemusim nutit...to on sa len boji, ze ked nas je tolko , aby sa mu daco uslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim ... v akom spacáku spí? :slight_smile: No a ja som mala babyvak a tam mi malá nechce byť .. a kamoška mi požičala takú že MOBY - sa v tom prd vyznám - a malá mi tam krááááásne zaspí - normálka sa tam teší a ja tiež - bo som bola na nervu že sa nechce nosiť :confounded: - tak chcem takú akú mi požičala ... len sa v tých šatkách neviem orientovať :sweat_smile:
Traki .... :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lucim...no ...a niektorym uz aj vypadali :grinning: :grinning:
Traki - tak ešte aj k tomuto poslednému príspevku :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a niektorym ich odobera zubarka :confounded:
27. mar 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak predposlednému :sweat_smile: - vás nestíham :angry:
27. mar 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akože víla? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no berme to s tej lepsej stranky...pokial nam ich niekto nevybil...tak je to este v pohode :grinning: :grinning: :grinning: ...aj ked...ja som obcas na hrane....cakam , kto mi jednu uvali :grinning: :grinning: :grinning: / psst , ked bude dlho vahat, nebude mi mat co vybit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
Baby ja som taká KO že až! Aj vy ste?
27. mar 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur, - sak babyvak - a moby je nejaky specialny? ten nas je taky bez rukavov, pojdem opatrne oskusat, ci nema studene rucicky. ale nozky ma aspon stale v teple .... dnes tu samy a este ostatne kocky prave spominali znovuobjavenie vakov na spanie, tak som hned vyhrabala ten nas vacsi aj ja a supla ho tam. som sa bala, ze sa v nom nebude vediet otacat, ale v pohodeeeee. len som mala pocit, ze mu chybal ten paplonik pri ruckach a ockach, kym uplne vytuhol, ale stale zatial spinka.
a bohuzial , v satkach sa nevyznam, ja som skoncila pri tej liliputi elastickej a keby bolo treba nosit toho nasho valibucka, tak mame stale manducu.
27. mar 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je to ko?..chrrrrrrrrr
27. mar 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy sa vola marta?
27. mar 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka - ja neviem - som si našla - že je nejaký pre začiatočníkov... len idem skúmať, že akú má nosnosť....a tak....
Traky :grinning: :grinning: :grinning: a áno :wink:
27. mar 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, my tu povzbudzujeme samy, a ona si kludne zaspi :angry: :grinning:
zmur, ja som za posledne dni tiez KO, ale uz asi bootujem, dnes som po praci s drahym riadila domacnost a neodpadla som pri zoadnej cinnosti do bezvedomia. moj super manzel umyl 2 okna, este 2 treba. ja som zehlila, drhla wcko, kupelnu pračovnu a matyska.
27. mar 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ma teraz vytočil jogurt - otvorím a pleseň!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ....a trvanlivosť do 2.4! :angry: :angry: :angry:
27. mar 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy je Maňa Martula. :slight_smile:
ko je k.o. :slight_smile:
27. mar 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur, chce sa ti ho ist reklamovat?
27. mar 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok