• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
:grinning: :grinning: a pokračujeme :grinning:
28. mar 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tady jsou ze včerejška 8 měsíčnííííí :grinning:
28. mar 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee, dnes ale mame oslavencekov, vsetkym cmuk a evicke, tamarke a adkovi aspon tri. :slight_smile:
dupka , dom rada, ze sa ti u nas paci. ozaj, preco si zavitala do juloviek - cervencoviek a nie do juna - cervna? tiez sa ti mal matysek narodit v juli? :slight_smile:
brusiiiiiiiiiiiii, karamelka je sladucky cukricek, krasna babika, aj maminka. :slight_smile:
my dnes pokracujeme v jarnom upratovani a doobeda sme boli na futbale, uz ss tu rozbehla sezona, nasi vyhrali nad susednou dedinou. matko povzbudzoval na cele hrdlo. :grinning:
mame spred chvilky smiacie video, dam ho sem, ked najdem kabel a cas. :slight_smile:
28. mar 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lu děkujeme a my jsme dělali pořádek na chaloupce , přijely rodiče od Manžy s bráchou tak řezali stromy a pak se pekly buřtíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A už se těším na video :grinning:
28. mar 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi aká krásna foto v pase :slight_smile:
28. mar 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani děkujeme mockrát se stydímmmmmm :wink: :pensive: :dizzy_face:
28. mar 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a za co prosím ťa?
28. mar 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to focené narychlo sme si hrály a tatino hodil foto a hotovo, žádné upravovánííííí, tak jsem tam jak jsem dojela z chalupy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale veď si krásna ! :slight_smile:
ale už idem naozaj jesť :grinning:
28. mar 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrou chuťtttttt :dizzy_face:
28. mar 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi, si kočka si kočka si kočka :slight_smile:
ani dobru chut,
a tu je to slubene video hap-čiiiiiiiiiiiii :wink: http://www.youtube.com/watch?v=27FNpt3Bcp4
28. mar 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lu je sadký Maťko jak se řehnííííííí a díííkkk :dizzy_face:
28. mar 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi, :wink: hlavne sa nam konecne podarilo ten jeho smiech zachytit na zaznam, doteraz vzdy, ked zbadal fotak, tak stichol. :grinning:
28. mar 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim nas maly naopak ten by sa len fotil aj so Sofinkou :slight_smile:
28. mar 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim krasne videa mas na youtube
28. mar 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka ahooooj, ako sa dari?
dakujeme.
a idem ti kuknut fotecky :slight_smile:
a vy cakate dalsie? gratulujem :slight_smile:
28. mar 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim- a ty čo také ťažké otázky na večer nam dávaš ? :sweat_smile:
28. mar 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejkaa23
ja hlasujem za diev. meno Sara Zoe :slight_smile:
a čo ak to bude chlapček ? :confused: V 12. týždni ešte není nič moc vidieť ani na 3D
28. mar 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj - te :slight_smile:

luciiim - maťulko je náádhrný smejo. my tomu hovoríme hrkálkový smiech, alebo kockatý smiech...

traky - ja som na tie kocky pozerala už dávno. mala ich v aukcii za 14, potom za 13,9 potom za 12,9 a teraz 11,7.a nikto ich nechcel. tak som jej spravila radosť a ukončila jej trápenie :slight_smile: a pred tým som vydražila od nej bundičku, tak budem mať poštovné v jednom :slight_smile:

my sme dnes urobili radosť trom luďom... táááký dobrý pocit :slight_smile: najprv mojej maminke lebo sme prišli k nej. potom sme išli domov a po ceste sa eluš vyškierala na všetky smery. oproti išla jedna taká nadurdená pani a keĎ videla elinku, táááák sa začala usmievať.. a potom sme sa ešte zastavili u kamošky, čo práve dokončuje diplomovku a vytiahli sme ju von... tiež jej vyčarovala úsmev na tváry. bodaj by nie... rozhadzovala ručkami, tlieskala a vetrala zúbky na lufte :slight_smile: smejo náš malý
28. mar 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim dakujeme klop-klop dobre sa dari :slight_smile:
no mala v brusku tiez by sa mala podla ultrazvuku mat dobre :slight_smile:a dakujem sice to bola necakana rana ale samozrejme tak najkrasia na svete :slight_smile:tak skoro som neplanovala uz 3 dietatko ale nechavali sme tomu volny priebeh :slight_smile:
ani3012 na ja som bola na genetone a pravdepodobnost chlapca je mozno 1% zo 100% :slight_smile: aspon tak mi to povedali sak ja budem ja Heringhova ta keby o mne vedela tak ma dorazi. :grinning: Sak jej meno mama malej chcem dat meno Sara Zoe mame stokke xplory taktiez v ciernej ako ma ona :grinning: :grinning: :grinning: len keby sme maly tolko penazi ako ona :grinning: :grinning: :grinning: ale peniaze nie su vsetko :slight_smile:

juj ale som sa rozpisala :slight_smile:
28. mar 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a keby sa pritrafil chlapec tak mama veci po Philipkovi a kocik je cierny a concord bezovy(neutralne farby)
takze by sa to dalo zvladnut a poto meno sa mi paci Tobias :slight_smile:
28. mar 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky, po nejakej odmlke sa k vam zasa hlasim, strasne mi chybate ale fakt mam toho nenormalne vela momentalne :slight_smile:

dnes sme sa stavili v Hypernove chcem len zavizovat akciu na sleep and play -ky pri kupe 3 baleni to vychadza tak, ze zaplatite iba 2 balenia, velkost 4 je v baleni 50 ks plienok cize jedna plienka po rozpocitani vychadza na rovne 4SK co je podla mna suprovska cena. Tak sme rovno 3 balenia vzali :slight_smile:

nestiham vas docitavat a az ma to rozculuje ... urcite o vela prichadzam. Fifco ma dva zubky ako som avizovala a stale v celku statne naklada do plienok ... papanie sa pohorsilo, zje hadam len polovicu z toho co sme boli zvyknuti, ale pripisujem to tym zubkom, a ked nechce tak to nesilim. Dostane vzdy ked chce a kolko chce.

ako sa mate vy... dufam, ze ste vsetci v poriadku a zdravucki :slight_smile: oziiiiiiiik od 10.4. ideme plaaaaavat tak sa mooooc teskame
28. mar 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my chodime plavat :grinning: ja mam strasne rada vodu mozno je to tym ze som rak :grinning:
28. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tento rok chceme ist k moru ale uvidim ako na tom budem lebo uz budem mat vacsie brusko a radsej to prekonzultujem z gynekologom :wink: minuly rok sa nam narodil Philipko ale sli sme koncom augusta ale konzultovala som to s nasou pediatrickou :slight_smile: tento rok chceme ist do egypta :sunglasses:
28. mar 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka, prešpízovala som ti albumy, sofinka aj philipko majú krááásne modré očká :slight_smile: sú zlatučkí.

a nejaké nové videjká sme aj my vložili...tak kuki kto chcete

http://www.youtube.com/watch?v=_t9PaWWIslk

http://www.youtube.com/watch?v=unELt5_v1Ds&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=bV2zcNC2epY&feature=channel
28. mar 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Lucim som kuklôa video.Joj ale som sa nasmiala. :grinning: :grinning: :grinning: Baby dnes sme boli na záhrade pána jak špinavá Vivien išla domov.Som nemala foťák tam aby som ju sfotila.Doma som ju odfotila ale neviem či je to vidieť. :grinning: :grinning: Ale jak černoško bola.To som oboch na chodbe len vyzliekla a rovno do sprchy. :grinning: :grinning:
28. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samy Ahojky krásné videa :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý věčír ve spolek :slight_smile:

všem dnešním oslavencům posíláme pusinku a hlavně Evulce od naší nejlepší kronikářky :grinning:

videjka jsou super Matkjo i Eluška:grinning:

samy; sýkorka je úžasný smíšek...se nedivím, že tu paní rozesmála :wink: . Tak Němý bobeš říkáš? Je němý, vychovaly ho srny...inu, vysoká :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takto mi Evička pred chvíľkou zaspala.Bolo na čase,lebo od pol ôsmej rána spala len 40 minút.
28. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau piri,som pozerala aj na tvoju princezničku- demolátor :grinning:
aj Evulka umí tak upratovať :slight_smile:
28. mar 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok