• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
no, tak trosku adminky upratuju, som si citala prave pravisla na foto v profile, asi nesplnali. cau anicka. :slight_smile:
29. mar 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak si myslím,že tie pravidlá za foto sú až moc prehnané
29. mar 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, vsak aj ja snivam. :slight_smile: viem, kde by sa co mohlo vynimat. :slight_smile: a aj prudko realizujem a odkukavam, co sa da ... zajtra cestou ako si vyzdvihnem moje prve kontakt.sosovky v zivote, tak sa stavim v draciku po tu lacnu hojdu. :slight_smile:
som trosku melancholicka z toho dokrmenia ... ale prejde ma to, ja viem. :confused:
29. mar 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo sa deje? Matejko nechce prsko? :confused:
29. mar 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, matko prsko chce, obidve, ale menej pustaju, vzhladom na jeho vecernu potrebu. vycucol mi obidve, pred zaspatim, ale este potreboval, nevedel zaspat a bol uz nervoznucky, ze cucka a nepreglga. uz zo 3 dnoi som si vsimla, ze je menej casto glg takto vecer. tak som vstala a isla zarobit ten nutrilon. bez reptania vzal flasu a kludne pil, potom sa otocil a zaspal.
29. mar 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoooojte lucimka aj anik nasa ... co to preco mi tu foto vyhodili??? co sme zrazu nesplnali ... kde si to mam precitat?
29. mar 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucimka neboj ono sa to este upravi ... a zasa sa to rozbehne na mnozstvo ktore matik potrebuje. (ak by nahodou nie comu neverim ... tak klobuk dolu za ten cas co si dokazala kojit plnohodnotne) nebojkaj bude to oki a melancholia hes hes hes
29. mar 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi ja viem, si zlatko, dakujem, ale aj tak, skoro 10 mesiacov na plno je pekne a snad sa to rozbehne. a ak nie, ked bude vecer pomenej, tak bude mat UM, ja viem. aj tak budem do roka kojit, tak ako som si naplanovala, a just. :wink: cez den mu staci na cuckanie pred spankom, v noci tiez, ... a je pravda, ze dnes sme nestihli normalnu prikrmovu veceru, lebo mal neskor poobedny spanok .. mal iba trosku hrusky a kusok banana.
29. mar 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi , ked si kliknes na svoj obrazok profilovy, tak tam ti rozbali tvoje nastavenia.
29. mar 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pri fotke je aj klick na pravidla.
29. mar 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. co to vidim-nevidim? miznu photos? :angry:
29. mar 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj riuuuuus, ty este fotku mas :slight_smile:
29. mar 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufff, splnam pravidla, dobre som si ich nasprtala :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucimka, som zvedava, ako bude matko spat po tom nutrilone :pensive:
29. mar 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano rius, si realna a je ta tam viac :grinning: ako sa mate?
29. mar 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozno ma zrusia - ked som sa tu po dlhsej dobe ukazala, zistia, ze aha, este tato von! :grinning:
29. mar 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa mame? aaale, dobre, co sa budem stazovat... alexandra fajn, stale dobra, stale krasna :wink: tomasko ma fajne obdobie, tak sa vytesujem :dizzy_face: a inak uz zacinam mat stiahnuty zaludok zo stahovania :unamused:
29. mar 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je divne, ked mi ide panelak tak neskoro :slight_smile:
29. mar 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teda hlavne z odchodu.. sa mi tu paci, mam tu okolo seba dobre duse a musim odist :cry:
29. mar 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius, kedy je termin?
hej, aj mne sa nejak inak pozera...
p ide k 1.8., ja s detmi k 1.9.
29. mar 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto chuti alexandre
29. mar 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, tak to sa vazne blizi . ale neboj, vsade dobre, vsade doma :wink:
a nas budes mat aj tam, internet je vsade. len na stretko to budes mat dalej .... ale ked budete chodit na sk raz za stvrt roka, tak to stihnes. :slight_smile: ale chapem ta ... neviem, ako by som to ja zvladala, opustit to, co mam rada, kde mi jedobre a kde su dobre duse blizko ... :fearful:
29. mar 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, oranzova :slight_smile: co ste papali? :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved, uz som vravela, ze mi ten cas v poslednej dobe strasne rychlo plynie, tak snad rychlo prejde aj ten nas vyjazd.. a vtom som si uvedomila, ze sa vratim a uz mi bude tahat na patdesiatku :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. mar 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lazane
29. mar 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius opravujem .... viem ako by som to zvladala, vsak sme sa odstahovali z blavy. aj ked to nie je az tak daleko. da sa to. vsade sa najde aspon jedna dusicka, s ktorou si sadnes, bude sa o com pobavit, pochvalit, postazovat. vazne. :wink:
29. mar 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka, lucka - taketo potrebujem pocut :wink:
29. mar 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lazane? mnaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ozajstne? ci v detskej uprave? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok