Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
29. mar 2010

no, tak trosku adminky upratuju, som si citala prave pravisla na foto v profile, asi nesplnali. cau anicka. 🙂

ani3012
29. mar 2010

aj tak si myslím,že tie pravidlá za foto sú až moc prehnané

lucim
29. mar 2010

ani, vsak aj ja snivam. 🙂 viem, kde by sa co mohlo vynimat. 🙂 a aj prudko realizujem a odkukavam, co sa da ... zajtra cestou ako si vyzdvihnem moje prve kontakt.sosovky v zivote, tak sa stavim v draciku po tu lacnu hojdu. 🙂
som trosku melancholicka z toho dokrmenia ... ale prejde ma to, ja viem. 😕

ani3012
29. mar 2010

a čo sa deje? Matejko nechce prsko? 😕

lucim
29. mar 2010

ani, matko prsko chce, obidve, ale menej pustaju, vzhladom na jeho vecernu potrebu. vycucol mi obidve, pred zaspatim, ale este potreboval, nevedel zaspat a bol uz nervoznucky, ze cucka a nepreglga. uz zo 3 dnoi som si vsimla, ze je menej casto glg takto vecer. tak som vstala a isla zarobit ten nutrilon. bez reptania vzal flasu a kludne pil, potom sa otocil a zaspal.

zaba2707
29. mar 2010

ajoooojte lucimka aj anik nasa ... co to preco mi tu foto vyhodili??? co sme zrazu nesplnali ... kde si to mam precitat?

zaba2707
29. mar 2010

lucimka neboj ono sa to este upravi ... a zasa sa to rozbehne na mnozstvo ktore matik potrebuje. (ak by nahodou nie comu neverim ... tak klobuk dolu za ten cas co si dokazala kojit plnohodnotne) nebojkaj bude to oki a melancholia hes hes hes

lucim
29. mar 2010

zabi ja viem, si zlatko, dakujem, ale aj tak, skoro 10 mesiacov na plno je pekne a snad sa to rozbehne. a ak nie, ked bude vecer pomenej, tak bude mat UM, ja viem. aj tak budem do roka kojit, tak ako som si naplanovala, a just. 😉 cez den mu staci na cuckanie pred spankom, v noci tiez, ... a je pravda, ze dnes sme nestihli normalnu prikrmovu veceru, lebo mal neskor poobedny spanok .. mal iba trosku hrusky a kusok banana.

lucim
29. mar 2010

zabi , ked si kliknes na svoj obrazok profilovy, tak tam ti rozbali tvoje nastavenia.

lucim
29. mar 2010

a pri fotke je aj klick na pravidla.

riusik
29. mar 2010

ahojte.. co to vidim-nevidim? miznu photos? 😠

lucim
29. mar 2010

ahoj riuuuuus, ty este fotku mas 🙂

riusik
29. mar 2010

ufff, splnam pravidla, dobre som si ich nasprtala 😎 😝

riusik
29. mar 2010

lucimka, som zvedava, ako bude matko spat po tom nutrilone 😔

lucim
29. mar 2010

ano rius, si realna a je ta tam viac 😀 ako sa mate?

riusik
29. mar 2010

a mozno ma zrusia - ked som sa tu po dlhsej dobe ukazala, zistia, ze aha, este tato von! 😀

riusik
29. mar 2010

ako sa mame? aaale, dobre, co sa budem stazovat... alexandra fajn, stale dobra, stale krasna 😉 tomasko ma fajne obdobie, tak sa vytesujem 😵 a inak uz zacinam mat stiahnuty zaludok zo stahovania 😒

lucim
29. mar 2010

to je divne, ked mi ide panelak tak neskoro 🙂

riusik
29. mar 2010

a teda hlavne z odchodu.. sa mi tu paci, mam tu okolo seba dobre duse a musim odist 😢

lucim
29. mar 2010

rius, kedy je termin?

riusik
29. mar 2010

hej, aj mne sa nejak inak pozera...

riusik
29. mar 2010

p ide k 1.8., ja s detmi k 1.9.

riusik
29. mar 2010

takto chuti alexandre

lucim
29. mar 2010

uf, tak to sa vazne blizi . ale neboj, vsade dobre, vsade doma 😉
a nas budes mat aj tam, internet je vsade. len na stretko to budes mat dalej .... ale ked budete chodit na sk raz za stvrt roka, tak to stihnes. 🙂 ale chapem ta ... neviem, ako by som to ja zvladala, opustit to, co mam rada, kde mi jedobre a kde su dobre duse blizko ... 😨

lucim
29. mar 2010

jeeej, oranzova 🙂 co ste papali? 🙂 😝

riusik
29. mar 2010

ved, uz som vravela, ze mi ten cas v poslednej dobe strasne rychlo plynie, tak snad rychlo prejde aj ten nas vyjazd.. a vtom som si uvedomila, ze sa vratim a uz mi bude tahat na patdesiatku 😖 😝 😀

riusik
29. mar 2010

lazane

lucim
29. mar 2010

rius opravujem .... viem ako by som to zvladala, vsak sme sa odstahovali z blavy. aj ked to nie je az tak daleko. da sa to. vsade sa najde aspon jedna dusicka, s ktorou si sadnes, bude sa o com pobavit, pochvalit, postazovat. vazne. 😉

riusik
29. mar 2010

vdaka, lucka - taketo potrebujem pocut 😉

lucim
29. mar 2010

lazane? mnaaaaaam 😝 ozajstne? ci v detskej uprave? 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre