Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
29. mar 2010

v detskej uprave 🙂 ale boli dobre, hipp

lucim
29. mar 2010

netrep, stale budes mat len trosku po tridsiatke 😀 na kolko rokov to tam bude?

riusik
29. mar 2010

😀 ideme na pat rokov, ale mas pravdu, stale to bude len par po tridsiatke 😎

lucim
29. mar 2010

mam kupene makarony so syrom od hami, niekedy ich matkovi dam. 🙂

riusik
29. mar 2010

daj, bude sa zalizovat 🙂 sak matko nam takmer prvy predviedol lasku k cestovinam 😉

lucim
29. mar 2010

hlavne si tam dopredu zabezpec internet. 😀

riusik
29. mar 2010

lucka, to sa neboj, bez toho by som tam ani nesla 😎 vsak pre toto vsetko ide p o mesiac skor ako my.

lucim
29. mar 2010

zdrziavam to podanie makaronov len kvoli tomu syru. ale mozno cez vikend. bude tu sice kopa ludi, ale sak aspon bude mat fanusikov. 🙂

zaba2707
29. mar 2010

ahoj rius 🙂 uz som trosku pocitala ze sa mate fajn to ma tesi ... a neboj ked sa tu z casu na cas objavite .. prisposobime stretko julovciatok aby sme vas videli 🙂

lucim
29. mar 2010

suhlasim so zabkou ... rius, ako casto budete chodit domov?

riusik
29. mar 2010

gabi, si zlata 🙂 urcite budeme chodit, tak sa ozvem vcas.. a aj ja som pocitala - aj o tvojej praci ☹ ale neboj, vsetko bude dobre, vsetko ma svoje vyhody a nevyhody.. filipko bude zvyknuty na kolektiv skor 🙂

riusik
29. mar 2010

neviem ako casto, ale asi casto 🙂 ved to nie je az tak daleko..

pirinka
29. mar 2010

ahoj květinky 🙂
všechny moooc zdravím

Ani, brin, traky; když jsem si přečetla Vaše zážitky s malými agresory, tak mi pěkně vřela krev v žilách 😠 . Rodičům bych hezky udělala to samý, jak by se jim to líbilo 😠 . Chudinku Evulinka ☹

ahoj rius 🙂

zaba2707
29. mar 2010

stale som z toho v pecku a posunula som to o tyzden nejde teraz od 1. ale az od 6.4. ho skusim postupne davat ...

tak som zmenila foto ... je sice z cias ked mal Fifo 2 mesiace ale nevadiiiiiiiiii
ja som tiez rada, ze vas mam ... aj ked v poslednej dobe tu viac nie som ako som ... ale je toho fakt dost. Dnes bol Fifco zasa nejaky umrncany nikde nechcel byt len lozakovat po styroch a to sa doslova skriabe na nabytok ... jemu nestaci stat pri nom on si chce vyliezt sidlo moje krasne ... ale aj tak ho lubim

zaba2707
29. mar 2010

ahoooj piri ... no ty tiez budes musiet zvolit inu fotocku ... ja som bola tiez prinutena 🙂

lucim
29. mar 2010

zabi tuto fotku si mala, ci inu, co ti zmazali?
ooozik, som ti nestihala pisat, ked si bola smutna ze das fifa do jasliciek ... bude to fajn, presne ako ti kocky pisali ... ked sa zabehnete a budes im verit, ze sa postaraju, aj robota ti pojde rychlejsie od ruky a budes viac v pohodke sa mu moct venovat. viem to.
ked matka berie anicka kocikovat alebo k sebe, v klidku porobim a neodbieham, nemam pocit, ze matka ukracujem o moju pozornost, lebo sa mu niekto venuje. aj ked ho necham s tatom. a zase - vzdy mozes povedat, ze dnes nie je vhodny den na to - ist do prace, lebo dnes ma moj syn potrebuje viac ako oni - ako ja presne dnes. (vcerajsia noc bola horsia - dnes mi dobija, ze tam mohol byt aj hlad okrem zubov) ...tam ta to pocka a fifo bude mat to naj.

lucim
29. mar 2010

rius a kam to presne idete?
cau piriiiiiiiiiiiiiii 🙂

riusik
29. mar 2010

piri ahoj 🙂

lucka belehrad..

pirinka
29. mar 2010

zabi; mě se tahle copatá fotka líbí 😀
a add práce. Určitě to nebude med, ale vy se zaběhnete a všechno začne krásně klapat...i když se to nejdřív bez slz neobejde. Já bych taky řvala jako želva ☹

pirinka
29. mar 2010

ahooooj holkíííííí 😀

lucim
29. mar 2010

rius to ta mozno aj my budeme chodit navstevovat. 😀

riusik
29. mar 2010

lucka jasne, ste vitani!!! ja sa uz tak tesiiiim na vsetky navstevy 🙂

lucim
29. mar 2010

ok, drahy vravi, ze jasne, pojdeme na vylet. 🙂

pirinka
29. mar 2010

teda rius, vy jste světoběžníci 🙂

riusik
29. mar 2010

😵 😵 😵

riusik
29. mar 2010

idem spat, dobru noc 🙂

lucim
29. mar 2010

rius dobru nocku. 🙂

zaba2707
29. mar 2010

velmi pekne dakujem za posilnenie ... stale nad tym viac a viac uvazujem bo sa to viac a viac blizi ... myslim, ze fakt som to vlastne ja co to cele tazko nesiem ... a realne si neviem predstavit ako ho tam toho 6.4. odnesiem a odidem na dve hodky domov ☹ to tu asi zosaliem ale snazim sa verit tomu, ze si zvyknem a uz to potom fakt pojde hladko. Vedela som od este ako som bola tehu, ze to takto raz bude ... teraz je to zrazu tu a ja som z toho vyburana ...

zaba2707
29. mar 2010

dobru rius a alexandre posielame cmuka 🙂

lucim
29. mar 2010

jaaaj, dnes mame vecer tazkych myslienok, ale kocky, vsetko bude nakoniec dobre. 🙂
zabi, vymysli si na ten cas nejaku povinnost, trebars nakup, papiere, nech si zatial neokuses cele ruky. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre